איזו הפרעה נפשית סביר שתהיה לכם לפי המזל שלכם

כולנו קצת מתוסבכים ברמה כזו או אחרת. אדם אחד יכול להתכנס בתוך עצמו כשעובר עליו משהו רע, בעוד שאחר ידאג להראות את זה בצורה קולנית ובלתי נשלטת כדי שכולם ידעו מה עובר עליו. יש כאלה שיכולים לחטוף התקף מאניה דיפרסיה ויש כאלה שפשוט נכנסים למצב קטטוני והם נראים כמו זומבים. המזל האסטרולוגי שלנו אומר הרבה על הצורה בה אנחנו מתמודדים עם מצבים בחיים וכמה אנחנו יציבים מבחינה נפשית. הפרעות נפשיות זה לא דבר שאי אפשר לטפל בו, רק חשוב שתדעו איזה מצב נפשי סביר שיפגוש אתכם בחיים, על מנת לדעת איך לטפל בבעיה כשהיא כבר קיימת.

 

גדי

אתם מאוד מאופקים כלפי אנשים עד אשר החלטתם לבטוח בהם ולהכניס אותם לנבכי הנפש שלכם. אתם בדרך כלל נשמרים לתוך עצמכם ולכן ההפרעה שלכם מתבטאת במופנמות קיצונית עד כדי ניתוק מגע אם צריך.
 

דלי

הבעיה הכי מודגשת שלכם היא תחושת המחנק שאתם נכנסים אליה כשמשהו לוחץ עליכם ואתם מרגישים שאין לכם אוויר. במצב כזה אתם מסוגלים להיכנס לפאניקה שתוביל אתכם לעשות מעשים קיצוניים, ללא שום אזהרה.
 

דגים

אתם וודאי יודעים זאת כבר כיוון שזה תופס אתכם המון בתקופות בחיים – דיפרסיה. אתם מרבים להינעל בתוך עצבות וחוסר מוטיבציה כשמשהו קשה עליכם ואין לכם את היכולת להתמודד עם זה בצורה רציונלית.
 

טלה

נכון שאתם מנהיגים מלידה אבל גם למנהיג הדגול ביותר יש עקב אכילס. האומץ והתעוזה שאתם מפגינים מכסים לפעמים על פחד מאוד גדול שנמצא עמוק בבטן שלכם, כזה שאתם מפחדים להתמודד איתו ולאבד את העוצמה שלכם.
 

שור

העקשנות שלכם מובילה אתכם להיות רכושניים בצורה חולה עד למצב שאתם נהיים מאוד תלותיים בחפצים ואנשים. אתם מסוגלים להשתעבד למישהו רק כדי להרגיש שהוא רק שלכם.
 

תאומים

דו קוטביות, זה בעצם מה שהכי סביר שיתפוס אתכם בשעת איבוד עשתונות או התמוטטות עצבים. הנפש הכפולה שלכם גם ככה יוצאת החוצה באופן שגרתי, אבל במצבים קיצוניים זה יכול להיות חמור עד כדי איבוד עצמכם.
 

סרטן

יש בכם נפש מאוד מניפולטיבית שמסתתרת מתחת לכל הרגישות והחביבות שלכם. אתם בעצם מנצלים את הידיעה שאתם קיצוניים מבחינת רגשות ומתמרנים אנשים לפי היסטריה כזו או אחרת.
 

אריה

למרות שאתם אנשים שכולם אוהבים להיות בחברתם, כאשר אתם מרגישים שמישהו מנסה להוריד אתכם מכס המלוכה שלכם, יש מצב טוב שאתם לא תהססו להוריד אותו מהמשחק. הצורך שלכם בשליטה מתמדת מוביל אתכם להילחץ במקומות פתוחים בהם אתם לא מצליחים להעמיק את האחיזה שלכם ולהתנהג בצורה היסטרית.

בתולה

אתם חייבים שכל דבר יהיה פרפקט עד הפרט הכי קטן ואתם לא תשחררו עד שתרגישו שהכל מדוייק עד לרמה של נקודה. הכי טבעי שההפרעה הנפשית שלכם תהיה OCD, בעיה מוכרת של אנשים פדנטיים שלא יכולים להרגיש רגועים גם אחרי שהם פוצעים את עצמם מרוב עקשנות.
 

מאזניים

הכי סביר שתהיה לכם הפרעה של תלותיות באנשים אחרים. הצורך שלכם בחברה ובאישור חיצוני כל כך חזק, עד שלפעמים אתם נכנסים למקום של עמימות וחוסר עצמאות.
 

עקרב

כוח הרצון והנחישות שלכם הם הדבר הכי עוצמתי באופי שלכם, לכן כשמשהו תופס אתכם לא מוכנים או מערער לכם את היציבות, אתם מסוגלים להיכנס למצב שבו אתם לא מצליחים לראות את המציאות כפי שהיא, אלא נכנסים למערבולת של זעם ופחד גדול מחוסר שליטה.
 

קשת

חווית הריגוש והצורך שלכם להיות בחוץ כל הזמן גורם לכם להתכנס לתוך בועה של דכאון אם אין לכם אפשרות לקום וללכת כל פעם שאתם מרגישים את הצורך בחופש ואוויר לנשימה. אתם מרגישים כלואים וזה פשוט מכבה אתכם.
 

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?