המזל מגלה אחת ולתמיד: האם אתם מסוגלים לבצע רצח?

אי פעם הרגשתם שאתם פשוט עומדים לאבד את זה? כאילו שד נכנס בכם ואתם פשוט מסוגלים להרוג מישהו מרוב זעם? איזה אקס שהתעלל בכם, איזה בוס שייחלתם לזה שהוא יחצה את הכביש ואתם פשוט תיתנו גז לעברו? המזל שלכם אומר הרבה על הצורה בה אתם מתמודדים עם כעס בלתי נשלט, אז כדאי שתתחילו לחשוב אם לקחת עו"ד כבר מעכשיו.

 

גדי

אתם יותר מדי חכמים מכדי לחטוף טירוף של רגע ולרצוח מישהו בלי לחשוב פעמיים. אתם כן יכולים לתכנן את העניין היטב, בצורה מסודרת וריווחית לכם, בצורה בה תעדיפו להרוס את זה שפגע בכם, זה יותר אטרקטיבי עבורכם מלרצוח אותו.
 

דלי

אם מישהו נמצא בסביבה שלכם כשאתם במצב רוח רע, הלך עליו. יש לכם מזג אלים שאולי מוסתר טוב ביומיום, אבל הצד האפל שלכם הוא משהו שאי אפשר להתעלם ממנו.
 

דגים

האמת, שעם כל הקריאיטיביות הזו שלכם, יש מצב שתהיו אחלה רוצחים סדרתיים. כשהרגשות שלכם מציפים אתכם, לטוב ולרע, אתם מעדיפים לתעל אותם בצורה יצירתית, לכן אתם מוצאים אומנות בכל דבר, אפילו ברצח...
 

טלה

ברור שאתם מסוגלים לחסל מישהו אם הוא ידחוף אתכם מעבר לגבול העצבים. לא תהיה לכם בעיה להרים איזה מסור חשמלי ולהחזיר אותו למקום שממנו בא.
 

שור

אתם יותר מדי אנליטיים מכדי לרצוח בבום. אתם תמיד מגיעים למצב מסויים אחרי שבחנתם את כל הפרמטרים ובדקתם אם הוא משתלם לכם. רק אחרי שתשקללו יתרונות מול חסרונות, תגיעו להחלטה, לעולם לא באופן פסיכוטי.
 

תאומים

האמת שאתם המזל שהכי סביר שיצא למסע רצחני ויתחיל לדלל אוכלוסין. האופי המטורף שלכם יכול לנוע מרוגע לפסיכוזה ב-3 שניות, ואף אחד לא באמת רוצה להיות לידכם בשעה בה המוד שלכם משתנה באופן קיצוני.
 

סרטן

אתם יכולים לנשום לרווחה, הסבירות שתרצחו מישהו היא קטנה. יש לכם אופי נעים ואדיב והלב שלכם מוביל אתכם בדרכים טובות בחיים. אתם לא אנשים אלימים ולכן הסיכוי שתחכו למישהו עם סכין בפינת רחוב חשוכה הוא קלוש.
 

אריה

כן ברור, ברור שאתם יכולים להתפלפ על מישהו ולהעלים אותו, אתם הרי מונעים מאגו ומטמפרמנט של להבה. אם מישהו מתעסק אתכם ברע, אתם כבר תדאגו להוריד לו ביס.

בתולה

האופי שלכם נינוח בדרך כלל אבל אתם כן מתאפיינים בהבזקים של אימפולסיביות, במיוחד כשמישהו מוציא אתכם משלוותכם. אם אתם חושבים שנעשה מעשה של חוסר צדק, לא תהיה לכם בעיה לקחת את הצדק לידיים שלכם.
 

מאזניים

אתם לא בדיוק הטיפוס שיחטוף התמוטטות עצבים ויתחיל לרוץ עם אמוק בעיניים אחרי מישהו עם גרזן. אתם מאמינים באיזון, ביציבות נפשית, לכן הכי הרבה שתעשו יכול להיות להוריד על אדם אגרוף אחרי שפגע בכם, אבל מיד תחזרו למוד רגוע.
 

עקרב

עקרב זה המזל שאתם הכי פחות רוצים להתעסק איתו, כיוון שאם מישהו בוגד בו, נגמר הסרט. אין לו בעיה לנעוץ את העוקץ שלו עמוק ולהזרים מנת ארס חם שיתפשט לבוגד בכל הגוף.
 

קשת

האמת שאם תופסים אתכם ביום רע אין ספק בכלל שאתם מסוגלים לבצע רצח. יש לכם אפס סבלנות לחוסר כבוד וזלזול. לכן אם מישהו פוגע בכם אתם תצאו מהבאלאנס ותירו עליו חץ במקום אסטרטגי.
 

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?