הכביסה המלוכלכת: מה כל מזל יודע להסתיר הכי טוב?

כל אחד מאיתנו מחצין דברים שמאוד בולטים באופי שלו, אך מנגד ישנם דברים שנמצאים עמוק בפנים, דברים שאנחנו לא מראים כלפי חוץ כיוון שאנחנו מפחדים שזה יחשוף את החולשות שלנו ויעמיד אותנו במצב פגיעה. כל מזל מתאפיין בדבר מסויים שמופנם אצלו בתוך הבטן, אותו הוא יודע להסתיר בצורה מיומנת, כזו שמלווה אותו בכל מיני סיטואציות בחיים. אז מה הסוד שאתם לא רוצים לגלות על עצמכם לעולם שבחוץ?

 

 

גדי

רגשות שליליים. אתם פשוט שונאים להוריד את המגננות שלכם ולהחצין שבריריות, גם כשקשה לכם ממש עם משהו. יש לכם רצון להחצין חוזק לא משנה מה.
 

דלי

שנאה. אתם יכולים לדבר ולצחוק עם מישהו כאילו הוא החבר הכי טוב שלכם, אבל אם הוא לא בא לכם טוב אתם פשוט לא תראו לו את זה ותעדיפו להחצין עסקים כרגיל.
 

דגים

יגון. כשהרגש הנורא הזה מציף אתכם אתם פשוט בורחים מההתמודדות איתו ומעסיקים את עצמכם בכל דבר אחר, רק לא זה. אתם לא נותנים לעצמכם לעבור את זה כמו שצריך וזה יכול לפגוש אתכם בעתיד.
 

טלה

ספק עצמי, זה האישיו שאתם מפחדים שאנשים יגלו עליכם, כיוון שאתם תמיד כל כך נוכחים בשטח, ומחצינים חזות קרבית שאי אפשר להילחם מולה.
 

שור

עצבות, זה הסוד שחושף את הפגיעות שלכם. אתם מעולים בלהסתיר את רגשות העצב שלכם מאחורי חיוך גדול, פשוט כי אתם לא רוצים שיראו לכם אל תוך הלב.
 

תאומים

שברון לב, זה הדבר שאתם לא מראים על עצמכם כלפי חוץ בשום אופן. מבחינתכם, למרות שבפנים אתם רוצים למות, אין מצב שיראו אפילו זיק מזה על הפרצוף שלכם.
 

סרטן

האמת? אתם מנסים להסתיר את האופי השברירי שלכם, למרות שבנינו כולם יודעים שאתם צמר גפן, אבל כזה שהוא מתוק מדבש. 
 

אריה

חוסר בטחון. כן כן, גם האריות עם הרעמה העבה והמרשימה ביותר חווים תחושות הססנות וחוסר בטחון לפעמים, זה מזכיר לנו שאנחנו בני אדם...

בתולה

אתם מרגישים את הצורך להסתיר את העובדה שיש לכם רגשות כלפי מישהו. אתם כל כך מפחדים להיפגע ולקבל דחייה, שאתם פשוט נשארים רציניים וסגורים.
 

מאזניים

אם נפגעתם ממישהו, יהיה לכם קשה לבוא ולהוציא את זה באופן שינקה את זה מתוככם. אתם פשוט שונאים עימותים לכן יש לכם נטיה לשמור הכל סגור בפנים ולצבור הכל בבטן.
 

עקרב

קנאה, ירוקה ומרירה, כזו שאתם מרגישים שיורדת לכם במורד הגרון אבל אתם לא תראו את זה כלפי חוץ, כיוון שאתם חייבים לשמור על פאסון.
 

קשת

זעם, ויש לכם ממנו הרבה לפעמים. אבל כיוון שאתם אנשים אופטימיים שחייבים שהכל סביבכם יהיה שמחה וצהלה, קשה לכם להודות כשאתם עצבניים רצח.
 

 

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?