תחזית לכלל המזלות : מה יהיה החודש הכי גרוע בשנת 2018?

ינואר עד דצמבר, שנה שלמה שיש בה עליות ומורדות, דינמיות ושינויים שיכולים לשפר לנו את החיים אבל לפעמים גם קצת להוריד את רמת האנרגיה. כבכל שנה, כל אחד מהמזלות חווה חודש מסויים שבו נראה שהדברים פשוט תופסים כיוון של שרשרת מזל ביש, כאילו שום דבר לא הולך כמו שצריך והכל חסום. אז איזו תקופת חודשים תהיה זו שפשוט תאלצו לחרוק שיניים ולעבור?

 

גדי

חודש אפריל עומד להכניס קצת כאוס לחיים שלכם השנה, אז כדאי שתפשילו שרוולים ותתכוננו לכך בהתאם. ענייני בריאות שהתעלמתם מהם הולכים לפגוש אתכם בסיבוב אז ככל שתקדימו לטפל בעצמכם, כך יטב.
 

דלי

חודש יולי הולך להיות די קשוח עבורכם השנה כאשר אתם תמצאו את עצמכם עומדים למבחן, אם מבחינה פיזית ואם מבחינה נפשית. נסו לרכז את האנרגיות שלכם למקום החיובי שאתם תמיד בוחרים לעצמכם כדרך חיים, גם כשהמצב נראה מעט עגום.
 

דגים

מאי, למה באת למה? אם תמצאו את עצמכם שואלים את זה, כנראה שזה יהיה החודש שיערער לכם את הקשקשים השנה. התנהגות משולחת רסן מצידכם תחזיר לכם מנה אחת אפיים ואתם תצטרכו ללמוד לאפק את עצמכם ולא לצאת מגבולות הטעם הטוב.
 

טלה

קיץ 2018 לא יהיה לצידכם השנה וחודש יוני יהיה החודש בו תצטרכו לדאוג לבריאות הנפשית והפיזית שלכם באופן מורגש יותר. תתחילו להערך לכך בצורה הדרגתית ונעימה, אפילו תתקינו לעצמכם אמבטיה בבית כדי שתוכלו להרגע בסוף יום ארוך ולהרגיע את העצבים שלכם, לא משנה באיזה חודש מדובר.
 

שור

חודש פברואר יוריד לכם את מצב הרוח לתחתית, אבל אין לכם מה לדאוג. ממש עם סיום החודש הכי קר בשנה, תקופה של אביב ופריחה תגרום לכם לנשום מלוא הריאות ולסדר לעצמכם את החיוך מחדש.
 

תאומים

אוגוסט יבוא ויכניס איתו מעט דכדוך לשנה שלכם, בצורה בה יהיו כל מיני אי הבנות כאלה ואחרות שיתגלגלו כמו כדור שלג. החדשות הטובות הן שאתם מודעים לכך כעת ויכולים להימנע מקצר בתקשורת שיכול להתפתח.
 

סרטן

חודש מרץ קרב ובא ואתם צריכים להחזיק מעמד שם, עד שאפריל יבוא להציל אתכם. מומלץ שתהיו זהירים עם האופן בו אתם מתנהלים עם עצמכם, בייחוד מבחינה נפשית, על מנת לא להדרדר לתהומות של חוסר מודעות.
 

אריה

הקיץ החם והלוהט שאתם כל כך אוהבים יהיה בסימן שורף השנה, כאשר חודש אוגוסט יסתיר מעט את השמש ואתם תמצאו את עצמכם בנסיגה מסויימת. נסו להתמקד בחיובי ומנפו את תקופת יום ההולדת שלכם בעזרת חברים ובני משפחה שיעזרו לכם להחזיר אנרגיות.

בתולה

יש לכם זמן עד סוף השנה כיוון שדצמבר עוד רחוק, ועד שהוא יגיע לבאס אתכם יש עוד 11 חודשים שלמים. תתנחמו בעובדה שמיד לאחריו מגיעה שנה חדשה לכן זה יהיה סיום מהיר לקראת התחלה הרבה יותר אופטימית.
 

מאזניים

האמת שהחודש הנוכחי גורם לכם להרגיש בחוסר איזון, כאילו שום דבר שאתם עושים לא ממש מתיישב לכם נכון ולא מספק אתכם. מה חיובי בכל העניין? אנחנו כבר באמצע החודש והוא עוד מעט מגיע אל קיצו.
 

עקרב

אפריל הולך להיות מעט אכזרי עבורכם השנה, כאילו מישהו יפתח את הברז ומים עכורים יציפו אתכם לתקופה של 30 הימים האלה. יתכן ומערכת יחסים בה תהיו תעבור טלטלה, אבל יש בידכם את הכוח לשנות את הדברים ולהמריא מזה מעלה.
 

קשת

זוכרים את נובמבר? טוב אז את נובמבר הבא יהיה לכם קשה לשכוח, כיוון שהוא יטמיע בכם זכרון מריר במקצת. זה הולך להיות קשוח, יתכן שתאלצו לתקן כמה טעויות שעשיתם לאורך הדרך, אבל משם אתם רק תצמחו.
 

 

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?