סטיות בין הסדינים : כל מזל והפטיש שלו

פטישים ביחסי מין זה לא בשביל כולם. יש אנשים שזה נראה להם מוזר לשים מסיכה עם ריצ'רץ' ושוט מעור שמלטף את הגב ומצליף ב....ירכיים, ויש כאלה שזה נראה להם כאילו אי אפשר בלי זה. אז איזה פטיש מאפיין כל אחד מהמזלות?

 

 

גדי

הנחישות המאפיינת את מזל גדי לא נחה גם בין הסדינים, לכן אם אתם רוצים להיות בטוחים שתגיעו לסיפוק שלכם, אתם יודעים מי ישאר עם הראש מעל המים, עד לזעקת הניצחון.
 

דלי

צעצועים רבותיי, צעצועים. אם תראו משהו צבעוני ובעל צורה מוזרה לצד המיטה של מזל דלי, אל תתבלבלו, זו לא בובה או חפץ נוי.
 

דגים

אוקי זה יכול להישמע קצת מוזר, אבל מזל דגים חולה על כפות רגליים. יש לו נטיה לשהות שם שעות, כשכל בוהן מקבלת טיפול 10,000.
 

טלה

מזל טלה הוא קונטרול פריק וזה מתבטא גם במיטה, לכן אל תתפלאו אם הוא ינסה לנגוח בכם עם הקרניים שלו עד שתיכנעו לו.
 

שור

מזל שור כל כך עקשן עד כי הוא לא מוכן לקחת את היוזמה בין הסדינים ופשוט שוכב שם, מחכה שיענגו אותו מכף רגל ועד קרניים. תנו לו לשכב כמו קליאופטרה עם מניפת דקל מעל הראש והוא מבסוט.
 

תאומים

מזל תאומים תמיד מחפש את הוואו הבא, לכן אם תמצאו את עצמכם מחליפים תנוחה כל 3 שניות ומתעופפים באוויר כמו בטרפז של קרקס, תדעו עם מי יש לכם עסק.
 

סרטן

מזל סרטן אוהב דברים פשוטים ונעימים, אין דבר שיותר מאפיין אותו מאשר משחק מקדים ארוך ועדין, כזה שעובר עם נוצה לבנה על כל חלק בגוף שלו, עד לצמרמורת ועור סמור.
 

אריה

טוב אתם יכולים לנחש – אריות אוהבים את עצמם יותר מאשר כל אחד אחר, לכן הדמות שתהיה בעיניהם הכי יפה בזמן האקט היא ההשתקפות שלהם במראה, בכל תנוחה.

בתולה

הפרטים הקטנים לא מתפספסים לעולם, גם לא בין הסדינים. מזל בתולה יעבור נקבובית נקבובית עד שהפרטנר שלו ירגיש כאילו הוא עובר חוויה על חושית שתגרום לו להאנח מעונג.
 

מאזניים

מזל מאזניים הוא יצור שאוהב חברת אנשים, הרבה אנשים. לכן הפטיש שלו הוא פשוט...קהל. כן כן, עצם העובדה שצופים בו עושה את זממו רק מדליקה אותו יותר.
 

עקרב

לא רק פטיש אחד שמאפיין את מזל עקרב, אלא כל דבר בערך שתוכלו להעלות על הדעת. בשתי מילים – אין גבולות. הכל קביל, הכל נעים והכל מסקרן, אז פשוט תתפשטו וחכו לו במיטה.
 

קשת

חופש, אנשים חדשים, חוויות מכל וכל, מה הפלא שמזל קשת מתאפיין בחיבה ליחסי מין בהם יש יותר משני משתתפים...
אם הלחיים שלכם מעט סמוקות עכשיו, עשינו את העבודה שלנו. עכשיו לכו למיטה, ולא לישון.
 

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?