כלבתא בנשמה: איזו מן ביצ' את לפי המזל שלך?

לכולנו יש איזו כלבתא קטנה (או גדולה) שנמצאת אצלה עמוק בבטן ויוצאת כשמשהו או מישהו יותר נכון, מביא לה את הסעיף. גלגל המזלות מאיר לנו עיניים ומפרט בדיוק איזו מן ביצ' את, לפי האופי שלך.

 

גדי

את ביצ' מרושעת, כזו שלא תחשוב פעמיים אם לנקום אם מישהו עשה לך משהו שלא נראה לך. את יכולה להגיע עם זה למקומות די מסוכנים, כי האופי הקשה שלך לא מוכן לצאת פראייר.
 

דלי

את ביצ' אדישה, כזו שיכולה להביט במישהו במבט ריק וחודרני שיגרום לו לרצות להוריד לעצמו את הראש, מפחד. 
 

דגים

את ביצ' עצלנית, כזו שלא ממש מתייחסת לזמן שקבעת עם מישהו, כי הוא תמיד יחכה לך. מבחינתך עצם זה שאת מגיעה בכלל זה כבר וואו.
 

טלה

אין לך בושה, בכלל. מה שאנשים אחרים מחשיבים כפדיחה, את יכולה לעשות באמצע חדר מלא אנשים מבלי שיהיה לך אכפת. דרכת על מישהו בזמן שהוא חסם לך את הדרך למזנון? את ממשיכה קדימה.
 

שור

את ביצ' קנאית. כשדברים לא הולכים לפי החליל שלך את מתנהגת כמו פעוט שצורח בסופר שרוצה שיתייחסו אליו עכשיו, רק אליו.
 

תאומים

את ביצ' ערמומית, כזו שתשחק את המשחק כאילו הקורבן שלך הוא עכבר במבוך ואת עומדת מלמעלה וצוחקת כמו מכשפה. לפעמים יש לך גם זיק ירוק בעיניים ואת אוהבת לרכב על מטאטא.
 

סרטן

את ביצ' משוגעת. את נדלקת תוך שניה ואי אפשר להרגיע אותך לא משנה אם זה על שטות או דבר רציני יותר. את פשוט צורחת במלוא הריאות כי כולם צריכים עכשיו לדעת שמשהו מציק לך.
 

אריה

את ביצ' מילולית. רק חסר שמישהו יכנס לך לפה, הלך עליו. מטח קללות או ירידות ציניות יחפרו לו בור עמוק באדמה, ואת תהי המעדר.

בתולה

את ביצ' מתנשאת, כזו שחושבת שהיא יותר טובה מכולם וכולם יכולים לדלג לך. את רואה עצמך כמלכת אנגליה ומי שעושה פרצוף על זה מקבל ממך מבט עייף ואדיש.
 

מאזניים

את אחת שאף פעם אין לה שקל על הטוסיק ותמיד משנוררת מאחרים "עד שאני אחזיר לך סבבה?" בואי, תדאגי שיהיו לך כמה שטרות בארנק כדי שאנשים לא ימחקו אותך מהקונטקטס.
 

עקרב

את מגעילולה אמיתית. אין לך עכבות ואם חבר של חברה שלך נראה לך כמו אחלה סטוץ ללילה, יש מצב שלמחרת אותה חברה כבר תהפוך לאוייבת. את פשוט לא רואה בעיניים.
 

קשת

את כלבתא מצחיקה, בתכלס את לא באמת מזיקה, את סתם אוהבת להסתלבט על אחרים אבל רק כשזה מגיע להם.
להיות ביצ' בקטנה זה משעשע ואפילו חמוד, רק אל תקחי את זה לרמה של גריזלדה.
 

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?