מי הם המזלות עם האופי הכי קליל ומי הכי מתאים להם בזוגיות?

יש אנשים שמחצינים מתוכם קלילות נעימה שכזו, מן ארשת של זרימה ונועם מבלי להתעסק הרבה בשלילי או בקשה של הלחם. הם פשוט אנשים כאלה, אנרגטיים ושאינם נכנסים בכוח לתוך קונפליקטים, פשוט כי הם לא מזמנים אותם ולא רואים את הצורך להשתתף בעימותים מיותרים. הם מאוד חברותיים וכיף להיות בסביבתם, הם משדרים הרמוניה וכמעט תמיד תמצאו אותם עם חיוך גדול על הפנים, מאוזן לאוזן. אז אילו מזלות נחשבים הכי קלילים באופי, ומי מתאים להם מבחינה זוגית?

 

קשת

אוקי, זה לא ממש מפתיע. מזל קשת הוא אופטימיסט נצחי שאוהב להיות כל הזמן בחברת אנשים שמחים ולעשות כיף, המון כיף. הוא מתאפיין בנדיבות ושמחת חיים מתפרצת, לכן מי שהכי מתאים לו הוא בעקרון...כולם.

 

מאזניים

המזל שתמיד שואף לאיזון ורוח נעימה בין הבריות. זה שתמיד ירצה לפשר בין הניצים ופשוט להיות חבר של כולם. יש לו גישה נהדרת כלפי אנשים והוא תמיד משדר הקשבה וזמינות בצורה סימפטית. מי שהכי מתאים לו הוא מזל בתולה, כיוון שגם הוא מתמקד בשמירה על סדר הדברים ושואף לכך שהכל יתנהל לפי התכנית, על מי מנוחות.

 

טלה

למרות שיש לו גישה מאוד קשוחה לעיתים, מזל טלה עדיין מתאפיין כאדם סופר אופטימי שאוהב את החיים עד תום. הוא תמיד ירצה לנצל את החיובי בכל דבר, גם אם זה לא תמיד קל וזמין. הוא תמיד יחתור לפתרון ויהיה מלא מוטיבציה לגרום לדברים להצליח. גם אם הוא נכנס לעימותים, הוא תמיד יכוון לסיים אותם מהר בתוצאה שגורמת לו לשביעות רצון, ועדיין לא פוגעת באחר. מי שהכי מתאים לו הוא כל מזל השייך ליסוד האוויר.

 

תאומים

מזל תאומים הוא שמחה אחת גדולה שתמיד מוכנה לפרוץ בכל הזדמנות. הוא מאוד חברותי ונהנה מאקטיביות סביבו, בעל יכולת תקשורת בינאישית מופלאה שגורמת לו להתחבר עם כל אחד אותו הוא פוגש. הוא תמיד בעניין של לגלות וללמוד דברים חדשים ויש לו תאווה נהדרת לחיים. מי שהכי מתאים לו מבחינה זוגית הם מזל מאזניים ודלי. שניהם שמים את עניין ההתפתחות האישית והאהבה לחיים בראש סדר העדיפויות, כאשר מבחינתם כל יום וכל אדם שהם פוגשים הוא הזדמנות להעשיר את עצמם ולהעמיק את הקשרים החברתיים שלהם.

 

גם אם שאר המזלות בגלגל לא ממש נחשבים כאנשים קלילים וזורמים, זה לא אומר חלילה שהם תקועים בלופ של נגטיביות, ממש לא. יש אנשים שפשוט לוקחים את החיים באופן מורכב וכבד יותר, לכן אולי כדאי שיצרפו למעגל שלהם את החבר'ה מלמעלה, זה ירכך קצת את כל הרצינות התהומית הזו...

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?