המזל מספר: ככה אתם באמת רוצים שיאהבו אתכם בזוגיות

גם אתם יודעים איזה מין טיפוס אתם מחפשים בתור בן זוג, אתם עלולים להיות מופתעים מהדברים שבאמת חשובים לכם ואתם מעריכים יותר מכל בקשרי אהבה. הכוכבים יכולים לספר לנו מה בדיוק אנחנו מחפשים באהבה ומה יגרוטלהם לנו להרגיש נתמכים במערכות יחסים.

 

גדי

המשפחה שלכם היא הכל בשבילכם ואתם זקוקים לבן זוג שיתייחס למשפחה שלכם כמו לשלו. אתם לא רוצים מישהו שרק יבלה אתכם את זמנו אלא מישהו שרואה את העתיד שלו אתכם. אהבה מסוג זה היא אינטנסיבית, אך מתגמלת לחלוטין.
 

דלי

אתם עלולים להיות קצת חלוקי דעות לגביי אהבה. מצד אחד אתם זקוקים למישהו לצדכם, מנגד אתם מאוד מעריכים את העצמאות שלכם. השותף האידאלי מבחינתכם יהיה זה שיידע מתי אתם צריכים קצת זמן לעצמכם ומתי אתם זקוקים לו שירעיף עליכם חיבה.
 

דגים

אתם מחפשים אהבה מאוד לא קונבנציונלית, כי סדרי העדיפויות שלכם מסתובב סביב תחושתכם האומנותית יותר מאשר חיבה פיזית. הדרך שבה אתם צריכים להיות נאהבים היא באמצעות תמיכה של היצירתיות והכישרון שלכם, ולכן מישהו שאוהב אותכם חייב להיות מישהו שגם אוהב את האמנות שלכם.
 

טלה

בתור אנשים ספונטניים ופעילים אתם זקוקים לשותף שתמיד יהיה על קצות הבהונות. החיים הרומנטיים שלכם צריכים להיות פעילים, טריים ותמיד לנוע קדימה. לכן בחיר לבכם חייב להיות אחד כזה שתמיד מוכן לכל אתגר.

שור

אתם רוצים מישהו שמכבד את הפחד שלכם מפני שינוי, מה שאומר שהרומן המושלם שלכם הוא אמין, יציב וישר. לפני שאתם נכנסים עמוק מדי, השותף שלכם צריך להוכיח תחילה שהוא אמין, ומשם הוא חייב לספק תחושה של אחריות כסמל לאהבה שלו.
 

תאומים

חוסר היכולת שלכם לקבל החלטות היא פקטור חשוב במערכות היחסים שלכם כי אתם זקוקים למישהו שיאהב אותכם למרות החיסרון הזה באופי שלכם. אתם זקוקים לאהבה מלאה בתמיכה וסובלנות, כמה שהבעת החיבה חשובה לכם, עדיין יציבות זה הדבר החשוב לכם ביותר.
 

סרטן

למרות שאתם נאמנים מאוד לאלה שאתם אוהבים, אתם מפחדים לסמוך על אחרים עם המחשבות העמוקות ביותר שלכם. מערכת היחסים האידיאלית שלכם משגשגת על תקשורת, מה שאומר שאתם משתוקקים לבן זוג שיאהב אותכם על ידי כך שהוא יוכיח כל פעם מחדש שאתם יכולים לסמוך עליו.
 

אריה

אתם זקוקים למישהו שישבח אותכם. הוא לא צריך לתמוך ולהגביר את היהירות הטבעית שלכם, אבל הוא צריך לזהות את ההצלחות שלכם ולשבח אותכם. אתם רוצים מישהו שיוכיח את אהבתו באמצעות הערצה וכייף (אתם מעדיפים מתנות) 

בתולה

אתם כבר יודעים שאתם חכמים וחרוצים, ולכן אתם צריכים מישהו שמכיר את ההישגים שלכם, אבל גם עוזר לכם להאט. אתם משיגים את האושר הגדול ביותר עם שותף שיודע מתי אתם זקוקים לעזרה מבלי שתצטרכו לבקש והוא יכול לספק לכם את העזרה שאתם צריכים בלי להפריע.
 

מאזניים

העניין העז שלכם בפוליטיקה ובצדק גורם לכך שאתם ניגשים לאהבה ממקום שכלתני ולא רגשי. אתם רוצים מישהו שיאהב אותכם על ידי כך שהוא תמיד יעורר בכם מחשבות חדשות ויגרום לכם לנצל את האינטליגנציה שלכם.
 

עקרב

אתם לא תאהבו מישהו שאתם לא יכולים לסמוך עליו בלב שלם. אתם צריכים מישהו שיהיה מודע לצד הקנאי שלכם וירגיע את החרדות שלכם במקום להגביר אותן. האמון הוא הדבר הראשון שצריך להגיע במערכת היחסים כדי שתוכלו להרגיש נוח עם בן זוגכם.
 

קשת

אתם זקוקים להתרגשות במערכת היחסים שלכם. אתם צריכים מישהו שיהנה מההרפתקה של החיים ביחד אתכם ויהיה מוכן לכל אתגר וחוויה. אתם רוצים מישהו שיהנה מטיולים ומסעות ולא פשוט יפנה זמן לדברים כאלה ביום יום המשמים שלו.
 

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?