אל תאמרו נואש: כך תוכלו לפתח זוגיות מוצלחת לפי המזל שלכם

יש דבר אחד שכולנו חייבים להודות בו, לחיות בדור שלנו זה לא פשוט בכלל. עם כל ההטבות שבאו ביחד עם חופש גדול יותר בתחום הרומנטי, עדיין אנשים מתקשים למצוא מערכת יחסים טובה ולהחזיק בה. המונח "חיזור" הפך למיושן, ואנשים מחפשים התאמה עם בני זוגם בצורה הרבה יותר רצינית ממה שהיה נהוג בעבר. כמובן שבסופו של דבר זה חיובי, כך נוכל למצוא מישהו שמתאים לנו בצורה מוחלטת אבל זה גם מעמיד קשיים רבים בניסיון למצוא אחד כזה, והרבה אנשים מתייאשים מאוד מהר. למזלנו, הכוכבים יכולים לייעץ לנו גם בתחום הזה. אז מה העצות הטובות ביותר שאנחנו יכולים לתת לכם לפי המזל שלכם?

 

גדי

בכל מה שקשור למערכת יחסים אתם תסתכלו על כך באחד משני האופנים הבאים: או שזו השאיפה הגדולה שלכם או שמדובר בהסחת דעת שאין לכם זמן עליה עכשיו. אם בחרתם באופציה הראשונה אתם תעריכו את האהבה כמטרה שצריך לעבוד בשבילה, הבעיה היא שאתם תעשו זאת בצורה מוגזמת. תלמדו שלא כל דבר דורש תעסוקה מתמדת, אל תנסו לתקן את מה שלא מקולקל ופשוט תהנו מהנסיעה.
 

דלי

אתם העצמאיים ביותר בכל גלגל המזלות ואתם מאוד אוהבים להיות לבד עם עצמכם. בשל כך, קשרים רומנטיים הם לרוב לא בראש מעיינכם. אם מישהו מראה עניין בכם אתם מתערערים קצת ולא יודעים איך להגיב. אם אתם מוצאים את עצמכם בסופו של יום במערכת יחסים אתם מתקשים לתקשר ולהביע את הרגשות שלכם. אתם צריכים ללמוד איך לתקשר עם בן זוגכם ולומר לו מה אתם מרגישים.
 

דגים

אתם חולמניים מאוד ואתם פעמים רבות חיים בעולם האגדות, זה גולש כמובן גם למערכות היחסים שלכם. אתם מתקשים לראות את המציאות כפי שהיא ואתם נוטים לעשות אידאליזציה למערכת היחסים שלכם ולאדם איתו אתם יוצאים. אתם צריכים ללמוד להיות יותר מציאותיים ולהתמודד גם עם הדברים הפחות יפים בקשר רומנטי. 
 

טלה

אתם נוטים להיות אנוכיים מעט וממוקדים בחיים הפרטיים והמטרות שלכם, מה שמקשה עליכם להתחייב. כשמישהו חדש נכנס לחיים שלכם אתם מצפים שיהיה קליק מיידי. אם זה לא קורה אתם ממשיכים הלאה ולא נותנים לזה הזדמנות. אתם צריכים ללמוד שלעתים נדירות הקשר נוצר בשנייה. אתם צריכים להתחשב גם ברגשות של אחרים ולתת הזדמנות לקשרים להתפתח.
 

שור

אתם בדרך כלל נאמנים מאוד ואתם דואגים לשמור ולבסס את מערכות היחסים שלכם ואתם גאים מאוד ביכולת הזו. הבעיה איתכם היא שאתם מדמיינים בראשכם חזון מושלם של הקשר ואתם לא מסוגלים להתנתק ממנו. למרבה הצער, פעמים רבות בן הזוג שלכם עלול להרגיש נשלט על ידי השתלטנות שלכם והרצון שלכם לקבוע את התנהלות העניינים. כדי לשמור על יחסים בריאים באמת אתם צריכים לשחרר את השליטה ולהיות קשובים יותר לצד השני.
 

תאומים

יש לכם בעיות קשב וקשה לכם להישאר במקום אחד לאורך זמן. בכללי, למרות מה שנוטים לחשוב, אתם יכולים להחזיק במערכת יחסים ארוכת טווח אך נאמנות היא תנאי מאוד חשוב להם. מחד הם מצפים מבן זוגם תמיד להיות שם בשבילם, אך הם לא מחזירים באותו המטבע מה שעלול לגרום לבן זוג להרגיש כבול במערכת היחסים. תזכרו שאתם לא היחידים שחשובים ותתייחסו ביותר כבוד לרגשות של בן זוגכם.
 

סרטן

אתם רגישים מאוד, אבל בכל מה שקשור לרגשות, אתם נוטים לשים את עצמכם במקום הראשון. מחד אתם מאוד קשורים רגשית לבן זוגכם, מנגד אתם לא נפתחים אליו בקלות מה שעלול להקשות על הקשר. בנוסף, אתם נוטים להגזים ולהפוך כל עכבר לפיל. תפסיקו להגיב יתר על המידה על כל מצב ותזכרו שגם לבן זוגכם יש מגבלות והוא לא יכול להצליח בהכל.
 

אריה

אתם מלאי ביטחון עצמי ואתם מאוהבים באהבה. אתם נוטים לחיות באשליה רומנטית שתפסתם בסרטים שאהבה היא משהו מלא תשוקה שקורה בטבעיות ולכן אתם נוטים להתעלם מהבעיות במערכת היחסים. אתם צריכים לזכור שקשר רומנטי זה משהו שצריך לעבוד עליו, להשקיע זמן ומאמץ. אתם צריכים להיות יותר מרוכזים ומציאותיים ולזכור שאהבה אינה מושלמת וגם לא בן זוגכם.

בתולה

אתם מתקשים לנתב את הרגשות שלכם. אתם עצמאיים מאוד ונוטים לסמוך רק על עצמכם ולא להיות תלויים באדם אחר. בגדול זו תכונה חיובית אבל במערכות יחסים יש צורך להיפתח ולתת מקום לאדם שאיתכם. אתם מוכנים להתחייב אבל לא מוכנים להביע פגיעות רגשית. אתם צריכים ללמוד להביע את הרגשות שלכם ולהימנע מלסגור אנשים מחוץ לחיים שלכם על כל דבר קטן.
 

מאזניים

אתם ככל הנראה המזל הטוב ביותר במערכות יחסים. אתם מתחשבים, נדיבים ומשקיעים מאמץ רב במערכת היחסים שלכם. הבעיה הגדולה איתכם היא שאתם לא משאירים מקום לעצמכם. אתם תמיד תשימו את הרגשות של בן זוגכם קודם וכתוצאה מכך עלול להיווצר מתח רב בתוככם. תלמדו לשתף את האהוב שלכם במה שמפריע לכם ותזכרו שאתם חלק בלתי נפרד וחשוב לא פחות בצמד.
 

עקרב

אתם חייבים לשמור על כוח ושליטה בכל היבט בחיים שלכם. אתם שומרים את הקלפים שלכם קרוב לחזה. להראות פגיעות רגשית או נזקקות היא סימן חולשה מבחינתכם. בכל מה שקשור למערכות יחסים, זה ממש לא בריא לשמור את הצד הפנימי שלכם פקוק בבקבוק. תלמדו לסמוך על בן זוגכם ותנסו להיות קצת יותר שקופים לגביי הרצונות והפחדים שלכם.
 

קשת

למרות האהבה שלכם לחופש, אתם דווקא די טובים בלהיות במערכת יחסים ארוכת טווח. מזל קשת אוהבים את הרעיון של אהבה ומחויבות, אבל הבעיה מתעוררת כאשר הם חייבים לבטא את רגשותיהם. אתם נכנסים למשבר זהות ומנסים לברוח. אתם צריכים ללמוד לאפשר לעצמכם להיות פגיעים רגשית ולהיות זמינים לבני הזוג שלכם. 
 

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?