4 המזלות שתמיד (אבל תמיד) חרמנים!

אנחנו כאן כדי להתרבות ולהרבות את הארץ. אבל, היתרון הבולט בכל האקט הביולוגי הזה הוא שזה פשוט ממש, אבל ממש כיף. כנראה שאם מין לא היה דבר כל כך מהנה, היינו סובלים מדילול אוכלוסין משמעותי על כדור הארץ. בעוד ישנם אנשים שיכולים להתייחס למין בצורה די שוות נפש, יש 4 חבר'ה שמבחינתם זו פיסגה. פיסגה פיזית ואמוציונאלית מטורפת שאין תחושה שמשתווה לה בעולם. לכן הם גם תמיד בעניין, בכל מקום, בכל שעה, בכל תנוחה. מי אתם 4 הנועזים הללו?

 

דלי

דלי הוא רוח חופשית, כזו שמתחברת לכל דבר בחיים מתוך זרימה הרמונית של נפש סקרנית שרוצה לדעת ולקבל את הכל. מה הפלא שגם מבחינת יחסי מין היא תרצה לעטוף את עצמה בכל תאוות הבשרים הזו, וללמוד עוד ועוד מה עושה נעים, ואיך לעשות נעים יותר עם כל תנוחה וכל אנחה.

 

שור

השור הוא חיה, זה המצב הראשוני שלו. הוא מונע מכוח פראי קדום שמושרש בו כיצור שרוצה לפרוץ ולחדור קדימה, לתת אימפקט עם קרניים, עם נוכחות, עם פיזיות. גם בטבע הוא פועל באקטיביות ומבדיל את עצמו משאר החיות בעוצמה שלו ובתאווה שלו לחיים, לעבר התנגשות ומגע פיזי שאי אפשר להתבלבל בו.

 

מאזניים

יתכן ואתם טועים לחשוב שמזל מאזניים הוא אחד כזה שמתמזג ברקע, כיוון שהוא תמיד רוצה לשאוף לסדר הטוב של הדברים מבלי לעשות רעש וצלצולים. אז כנראה שאף פעם לא קיימתם יחסי מין עם מאזניים, כי באספקט הזה של החיים, הוא אוהב להשתולל וללכלך את הידיים. רק תנו לו פרטנר ומצע מאוזן, ואתם כבר תרגישו איך הוא מעיף אתכם למקום הרבה פחות ממאוזן. רוצים לעוף באוויר ולנחות נחיתה שבסופה שיא מטלטל חושים? לכו אליו.

 

גדי

מזל גדי הוא מזל סקרן. נכון שביומיום הוא מאוד מחושב ורציני, אבל בין הסדינים המצב לגמרי שונה. שם הוא כבר יפריך את כל מה שחשבתם שאתם מכירים עליו, כי הוא יתפוס אתכם בשתי קרניים וידביק אתכם לקיר. אתם לא מתארים לעצמכם אפילו כמה כל הנחישות והרצינות הזו שלו פועלת כמכונה משומנת היטב בכל הקשור בלעשות לכם טוב. אין גבול לדמיון שלו במיטה והוא משולח כל רסן דווקא במקום שהכי פחות ציפיתם לו.

 

עכשיו כשאתם סורקים את הפרופילים בטינדר, תדעו להסתכל קודם כל על איזה מזל מתחבא שם בקטגוריית גלגל המזלות...

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?