5 המזלות שנחשבים הקשים ביותר בגלגל

אנשים קשים נחשבים בדרך כלל כאלה שמתקשים לתקשר עם אחרים בצורה די זורמת. מה הכוונה? ובכן, יש אנשים שתפיסת המציאות שלהם שונה לגמרי ממה שהרוב חושבים, כאילו הם לא ממש מקבלים על עצמם את מה שקורה סביבם ומתנהלים בצורה שנראית רק להם, ללא קשר לדברים שקורים על פני השטח. קשה להבין אותם כי הם פשוט מתקשים להבין את הסביבה שלהם, או שפשוט לא רוצים כל כך להתאמץ כדי להבין אותה. אז מי הם אותם חמישה שלא עושים לנו חיים קלים?

 

עקרב

עקרבים הם אנשים מסתוריים, כאלה שלא חושפים על עצמם כלום לפני שהם רואים בכך לנכון. הם יהיו לוטים בערפל עד שירגישו בנוח אתכם. נוסף על כך הם ביישנים, לפחות בהתחלה, לכן הם נסגרים בפני אנשים חדשים ולא עושים אף פעם מה שמצפים מהם, רק אם זה נראה להם נכון. הם לא ממש מאמינים בהתחשבות יתרה בצד השני כיוון שהם חוששים לצאת נפגעים אם הם מורידים את המגננות שלהם.

 

דגים

בני מזל דגים הם מאוד רגישים והם מחצינים רושם ראשוני עדין וסימפטי. אבל זה לא אומר שהם אנשים קלים בזכות זה, ממש לא. דגים הם יצורים מורכבים, הם לא תמיד יודעים מה הם רוצים, מעצמם ומאחרים, לכן קשה להם לעיתים לבטא את עצמם באופן ברור. השיחות איתם יכולות להיות מאוד מתסכלות כיוון שהם חושבים על אלף ואחד דברים בבת אחת, באופן שמבטא אוטוסטרדת מחשבות ורגשות שלא עוצרת לרגע.

 

גדי

בני מזל גדי הם אנשים די מופנמים. הם מאוד עקשנים ויש להם את הדרך הברורה שלהם בחיים, מבלי להביט ימינה או שמאלה. יש להם קווים מאוד נחושים לגבי איך צריך להתנהג וכיצד לפעול על מנת להשיג מטרות בחיים, לכן הרבה פעמים קשה לדבר איתם בצורה שיכולה להזיז אותם לקו מחשבה שונה משלהם. הם חיים על פי פרגמטיות ולא נותנים לרגשות להפריע להם לבצע את מה שמוטל עליהם.

 

דלי

גם בני מזל דלי לוקחים על עצמם תכונות אופי של אנשים מורכבים כיוון שהם חייבים להרגיש את החופש שלהם בכל מצב, אם לא, הם פשוט ירצו להתפוגג ולא להמשיך בתקשורת. הם מאוד דעתניים וגם אם יסכימו עם מישהו לגבי עניין מסויים כלפי חוץ, זה ממש לא אומר שהם מסכימים איתו כלפי פנים. בסופו של דבר הם יתנהגו רק לפי ההבנה שלהם ולא יחכו לאף אחד שידביק את הקצב שלהם.

 

סרטן

בני מזל סרטן מתאפיינים בהתנהגות שיכולה להיקרא מניפולטיבית לעיתים, כיוון שכך הם משיגים את מה שהם רוצים. אם משהו לא מתנהל לשביעות רצונם הם יכולים להיכנס לאמוק של זעם ותסכול עד כדי כך שאי אפשר יהיה לדבר איתם בהגיון, עד שירגעו. הבית שלהם זה הדבר החשוב להם ביותר, לכן אם ירגישו שמשהו בו נמצא תחת איום, שום דבר לא ישנה את דעתם והם ימשיכו בשלהם, לפי מה שמוכר להם.

 

חברים, אל תהיו קשאסה, יש מגוון דרכים להסתכל על דברים בחיים, לכן אל תחסמו את עצמכם ללמוד מנקודות מבט שונות משלכם..

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?