מצעד המזלות המזליסטיים לעומת הנאחסיים ביותר

אתם שומעים על זה כל הזמן – זה השיג קידום בעבודה, זה עבר לגור עם בת הזוג שלו, זו זכתה בלוטו וזו קיבלה "הנוסע המתמיד" באל על. אנשים מזליסטיים נמצאים בכל פינה והדרך שלהם בחיים סלולה על פי המון הפתעות מלאות טוב, כאלה שעושות אותם אנשים מאושרים כערך בסיס. מנגד, ישנם את אלה שתמיד מתלוננים על מר גורלם ואהבים לשקוע בנאחס אותו הם מייעדים כאבן דרך בחיים שלהם. ברור שההתייחסות הזו לחיים נובעת, כל אחת מצידה, מתוך מכלול של קווי אופי וצורת השקפה על החיים. אז מי הם המשקיפים החיוביים ומי הנאחסיים?
 

"קשה לי "

שור

מזל שור נוטה יותר לקטגורית הנאחס כיוון שהוא מאוד לא אוהב שינויים, אך מה לעשות שהחיים מלאים בדינמיות שאינה עוצרת? קשה לו להסתגל למצבים חדשים לכן כשמשהו נוחת עליו הוא תמיד מתייחס לזה כאילו מת העולם. העקשנות המאפיינת אותו מקשה עליו עוד יותר לזרום עם הלך הדברים ולכן הוא עוד יותר ננעל במעגל של "אכלו לי שתו לי".

 

סרטן

מה שמניע את מזל סרטן בחיים זו סערת רגשות שלא תמיד הוא מצליח לשלוט בה, לכן דברים נוטים ללכת על הצד הדרמטי יותר של החיים. גם אם הדברים בסופו של דבר מסתדרים על הצד החיובי, או שנראה כי השד לא נורא כל כך, מזל סרטן בדרך כלל יתנהג בצורה שיוצאת מפרופורציה, כיוון שכך הוא רגיל לעכל את החיים.

 

גדי

החרדה ותחושת האחריות לכל העולם הן תחושות שמקשות על מזל גדי להלך עם חיוך אמיתי וכזה שנמרח בקלות. יש לו השקפה מאוד קודרת לגבי התנהלות הדברים במציאות והוא מרגיש שהכל חייב להילקח ברצינות תהומית מבלי לאפשר לעצמו קצת קלילות. גדי נוטה להתמקד בבעיה ולאו דווקא בדרך לפתרון, באופן שמדיר שינה מעיניו והכל נורא כבד עליו. גם אם הוא מצליח במשהו (מה שקורה בדרך כלל) הוא עדיין לא יתענג על ההישג אלא יתמקד חזרה בבעיה הבאה.

 

 

החיים שלנו תותים!

 

קשת

מזל קשת הוא המזל הכי אקטיבי וחיובי בגלגל המזלות, זה שתמיד מגיע לדברים חדשים עם זרועות פתוחות והמון מוטיבציה לריגוש הבא. הוא תמיד יוצא מתוך נקודת מבט מלאת חיוביות והרמוניה, כייון שהוא יודע שהדבר הכי חשוב בחיים זה להיות חופשי ומאושר. לכן זו המשנה שלו בחיים והוא לא בוחל באמצעים על מנת להרגיש כך, כל יום ביומו.

 

אריה

מי אם לא מזל אריה יהיה מוביל הדרך למיצוי החיים בהתלהבות ואנרגיות שלא נגמרות? כשהבטחון העצמי כל כך מבוסס והאהבה העצמית כל כך פורחת, אין דבר שיכול להשבית את השמחה הטבעית ואת היוזמה האקטיבית של מזל אריה. הוא לוקח את החיים כמו שקית של ממתקים, כאשר כל פעם יוצא לו משהו טעים ומתוק מדבש. זה לא סתם, זה כי הוא פשוט מזמן את זה עם האנרגיה שלו.

 

תאומים

אחד המזליסטים אם לא ה-! מזל תאומים מבטא את הצחוק והחיוך כערך עליון מבחינתו, כאשר ההומור וההנאה בחיים מובילים אותו להיות מבסוט כל יום מחדש. הוא תמיד מסתכל על חצי הכוס המלאה ונהנה מכל רגע עד תום. הרצון שלו לצמוח ולהעשיר את עצמו בכל מה שיש לעולם הזה להציע שם אותו בראש רשימת האופטימים, ואלה שרק מחכים לתת את הביס הבא, מלוא הטנא.

החיים יפים חבר'ס, תהנו מהם כל שניה ושניה.

 

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?