מי הם המזלות הכי קמצנים ותאבי בצע?

קמצנות וחמדנות הן 2 תכונות שבדרך כלל הולכות יחד, אין מה לעשות. לא תמיד הן מתגלות על הבנאדם מיד עם תחילת ההכרות איתו, אך הן יוצאות בסופו של דבר כיוון שאי אפשר להסתיר אותן לאורך זמן. הן קשורות בכל כך הרבה פרמטרים בחיים, אם בבילויים, בניהל משק בית, בתרבות ובכל דבר שמחייב הוצאת כסף בעצם. המזל האסטרולוגי של אדם יכול לשפוך לנו הרבה אור על האופן בו הוא מתייחס לכסף בחייו. אז מי הם המזלות שהכי קשה להם לשחרר את הארנק?

 

עקרב ושור

עקרב

שני מזלות אלה ידועים בחיבה שלהם לדברים יפים, יוקרה והנאה בחיים. הם מאוד עקשנים ולא ישנו את אופן ההתנהגות שלהם גם אם היא תעיק על בני הזוג שלהם או חברים סביבם. הם מאוד מחוברים לעולם החומרי אבל הם ההפך הגמור מפזרנים. יש להם התנהלות מדודה וקשה עם כסף, והם אף פעם לא יהיו מוכנים לשים את עצמם במצב של הפסד או בזבוז. הם חושבים קודם כל על עצמם ואם הם יחשדו שבני הזוג שלהם דורשים מהם יותר מדי מבחינה כלכלית, הם לא ישארו איתם מחשש לניצול או קיום אורח חיים שלא מקובל עליהם.

שור

 

 

ומה עם השאר?

המדרג ממשיך ובמקום הבא ניצב לנו מזל סרטן. מזל זה יודע לסדר את עצמו בחיים, באופן שבדרך כלל מתחבר עם אנשים שיש להם ממון ויכולת להציב את עצמם ברמת חיים גבוהה. מזל סרטן הוא מאוד מחושב עם כסף וחי על פי תקציב ברור ומדויק. הוא לא יכול לסבול כשמישהו מבני המשפחה שלו מפנק את עצמו בכמה זוגות נעליים לצורך העניין, כי "למה צריך 2 זוגות מגפיים בכלל?"

 

מזל נוסף ברשימת החסכנים הוא מזל גדי. היחס הרציני עד מוות שלו לחיים מתבטא בכך שהוא תמיד שומר משהו בצד ליום גשום. העניין הוא שהוא תמיד חושב שחורף בחוץ. האחריות הכלכלית שלו היא אינטנסיבית והוא יעדיף לרוב להצטמצם ברכישת דברים עבור עצמו, כקו מחשבה מנחה בחיים. הוא לא מאפשר לעצמו להתפנק בדברים שהוא רוצה עבורו, כיוון שמבחינתו הם אינם הכרחיים להמשך החיים. מה שנחשב בגדר מותרות הוא זניח מבחינתו, כיוון שתמיד יהיה משהו חשוב יותר להוציא עליו את כספו.

סרטן

ברור שכל אחד מאיתנו מתייחס לכסף באופן שמתאים לסגנון החיים שלו, אבל הי, אל תפחדו לפנק את עצמכם מידי פעם, חיים רק פעם אחת.

 

 

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?