בלתי נסבל: את הדבר הזה אתם הכי שונאים בעולם על פי המזל שלכם

הדברים אותם אנחנו אוהבים ושונאים מאפיינים את האישיות שלנו ומעידים איזה סוג של אנשים אנחנו מבטן ומלידה. לכל אחד מאיתנו יש את הדעות וההשגות שלו לגבי החיים, וכעת נתמקד במה שמעלה לכל אחד מאיתנו את הסעיף, לפי המזל שלו.

 

גדי

אתם שונאים כשאנשים מלווים מכם כסף, ועוד יותר שונאים כשהם לא מחזירים לכם את ההלוואה הזו. היחס שלכם לכסף הוא ערך עליון מבחינתכם ואתם לא מוכנים לצאת פראיירים, לעולם.

דלי

אתם שונאים שאומרים לכם שאתם לא יודעים מה אתם עושים. כשמערערים על דרך הפעולה שלכם או שלא מסכימים אתכם בצורה חותכת, זה מקומם אתכם עד כדי כך שאתם יכולים לשלול את אותו אדם שמתנגד לכם.

דגים

אתם שונאים להיתקע במשקעי העבר ועוד יותר סולדים כשאנשים מזכירים לכם את טעויות העבר שלכם. זה גורם לכם לחרטות ותחושת מועקה שיוצרת בכם את הרצון לברוח למקום ללא ביקורת.

טלה

אתם שונאים כשאנשים עושים דברים לאט. קצב החיים שלכם טס ואם אנשים סביבכם מעכבים אתכם, זה מוציא אתכם מדעתכם.

שור

אתם לא אוהבים שינויים. קשה לכם להתגמש איתם והאופי העקשן שלכם תמיד מחפש את המוכר והרגיל, כיוון שאתם שונאים שמוציאים אתכם מאזור הנוחות שלכם.

תאומים

אתם שונאים כשאנשים מנסים לכבות אתכם או להוריד לכם את הטונים. זה ידוע שאתם אנשים מוחצנים וקולניים, לכן אם מישהו מוריד לכם מכה על האף, אתם לא תהיו מוכנים לסבול את הנוכחות שלו.

סרטן

אתם שונאים כשמעבירים עליכם ביקורת. הרגישות הגבוהה שלכם לא מאפשרת לכם אורח רוח ברגע כשמישהו אומר לכם משהו שלילי על צורת ההתנהלות שלכם בחיים.

אריה

אתם שונאים אנשים שליליים, קשה לכם פשוט עם העובדה שיש אנשים שפשוט לא מצליחים להתמקד בחצי הכוס המלאה ואתם לא סובלים להיות באווירה פסימית.

בתולה

אתם שונאים אנשים לא מאורגנים וחסרי מודעות לסדר. יש לכם עין חדה לפרטים הקטנים, לכן כשאנשים טועים מחוסר תשומת לב זה מחרפן אתכם.

מאזניים

אתם לא יכולים לסבול כשדברים יוצאים מכלל איזון. כשאנשים מתנהגים באופן קיצוני ואגואיסטי אתם פשוט סולדים מהם ולא מוכנים לשהות איתם באותו חדר.

עקרב

אין משהו שאתם שונאים יותר מאשר שקרנים. אתם מזהים אותם ישר, בלי להתבלבל, ואין לכם שום בעיה להעמיד אותם על השקר שלהם בצורה אגרסיבית ובוטה.

קשת

אתם שונאים תלותיות. הנפש החופשיה שלכם לא מסוגלת לעכל אנשים שלא יכולים להתנהל באופן עצמאי בחיים שלהם, ולכן הם נתלים על אנשים אחרים באופן מעיק.

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?