המזל מציג: כך אתם מתנהגים כשאתם יוצאים לבלות

למזל האסטרולוגי שלנו יש הרבה מה לספר על האישיות שלנו. כשאנחנו יוצאים ביום שישי בערב, מתגלות תכונות אופי שלא בהכרח מתגלות ביום יום שלנו. אנחנו פוגשים בבר או במסיבות טיפוסים נפוצים שונים, ולכוכבים יש את היכולת לומר לנו מהו הטיפוס שמתגלה בנו כשאנחנו יוצאים לבלות.

 

גדי

זה ששתה יותר מכולם ועדיין זוכר את כל מה שקרה
אתם לא בליינים גדולים ובדרך כלל יש לכם משימה חשובה לבצע שלא סובלת דיחוי. אם בכל זאת התרצתם לצאת ולבלות אתם תבלו את עיקר הבילוי על הבר. אתם יכולים לשתות כמויות מטורפות, ועדיין איכשהו תהיו הפיכחים ביותר בכל החבורה. האופי השמרני והאחראי שלכם לא נעלם כאשר אלכוהול נכנס למערכת.
 

דלי

זה שקם למחרת בבוקר… מאוד מבולבל
האם יש טעם בכלל לטרוח ולשאול אותכם מה עשיתם ביום שישי האחרון? רגע אחד הייתם עם החבורה שלכם ורגע אחריי אי אפשר לאתר אתכם בשום מקום. עם אלכוהול במערכת, למזל דלי יש נטייה להיעלם כאילו הוא לעולם לא היה כאן. הבעיה הגדולה היא שהם עצמם, למחרת בבוקר, לא זוכרים איפה היו ומה קרה להם.
 

דגים

אלה שמתנהגים כאילו הם ממש רוצים להיות במסיבה עכשיו
אתם אנשים ביתיים, ואין בכך שום דבר רע. אתם מעדיפים בילוי ביתי עם מספר חברים קרובים ואיכשהו אתם תמיד מוצאים את עצמכם נגררים למסיבות שאתם ממש לא רוצים להיות בהן. הסצנה החברתית היא פשוט לא בשבילכם. אתם בדרך כלל תהיו שקטים ותשארו עם החברים שהגעתם איתם, בזמן שאתם סופרים את הדקות עד שתוכלו לקנות אוכל וללכת לישון. 
 

טלה

זה לא שצריך הרבה שכנועים כדי לצאת לבלות
אתם נמרצים ונלהבים וחדורי מטרה. אתם לא בהכרח בליינים מטורפים כמו שאר מזלות האש, אם עומדת בפניכם משימה חשובה אתם תוכלו לוותר בקלות על בילוי, אבל ברוב המקרים, אתם לא זקוקים ליותר מידי שכנוע כדי לצאת ולקרוע את העיר. ברגע שיצאתם, אתם ללא ספק תהיו האש של החבורה.
 

שור

זה שמנסה להתחמק מבילוי אבל לרוב יזרום לצאת בסופו של דבר
בדרך כלל זה דורש מאמץ ניכר לשכנע חבר שור לצאת לבילוי. הם עסוקים עם הלימודים והם עייפים מהעבודה. אתם הססניים מאוד בכל מה שקשור ליציאות, אבל לרוב אתם תשברו בסוף. לאחר שיצאתם אתם פרועים, משוחררים וחסרי עכבות. כמה שתאמרו לעצמכם שפעם הבאה תוותרו על הבילוי, סביר להניח ששוב תשברו וכנראה גם לא תתחרטו על זה.
 

תאומים

אלה שנעלמים באמצע הבילוי
האם מישהו ראה את תאומים? כשאתם יוצאים, בדרך כלל יש לכם יותר ממניע אחד ליציאה הזו. מאוד נדיר לראות אתכם מתחילים את הערב ומסיימים אותו עם אותה החבורה של אנשים. החברים שיצאתם איתם בערב שישי כנראה לא ישמעו מכם עד יום ראשון, מה שכן, כשלבסוף תצוצו, יהיו לכם המון סיפורים מעניינים לספר.
 

סרטן

זה שאף אחד לא מצפה שידפוק את הראש במסיבה
סרטן הם ללא ספק טיפוס משעשע. אתם שקטים, ביתיים ועדינים. אתם לרוב תעדיפו בילוי שקט בבית לבדכם או עם קבוצה קטנה של חברים. כשבכל זאת אתם מוצאים את עצמכם במסיבה, אף אחד לא מצפה למה שקורה בהמשך. אתם מתפרעים, משתכרים ומשחררים עכבות, בלתי אפשרי לזהות אתכם. יציאה איתכם היא מאורע שייזכר לדורות בקרב חבריכם. 
 

אריה

זה שמחליט שהמסיבה או הבר הם החבר הכי טוב שלהם ללילה הקרוב
אתם ללא ספק הפרפר החברתי של גלגל המזלות. לכל מקום שאתם מגיעים אליו כולם נמשכים אליכם כמו אל מגנט, ואתם לא מתביישים לחלוק את החום שלכם עם כל מי שבסביבה. אריה שמגיע למסיבה עם חבורה של חברים יסתובב בכל המקום, ידבר עם כולם וירעיף את תשומת ליבו על כל הנוכחים. מה שכן, אריות הם הרבה יותר דרמטיים וקולניים עם אלכוהול בתוך המערכת שלהם.

בתולה

זה שלא מוצא הנאה רבה באנשים שיכורים סביבו
אתם ללא ספק אוהבים לבלות. אתם חברותיים ומהנים אבל אתם אף פעם לא נותנים לעצמכם לאבד שליטה. אתם תשתו ותרקדו, אבל לא תהיו אלו שידפקו כוסית אחר כוסית או יתפרעו באמצע הרחבה. למעשה, סביר להניח שתביטו בביקורתיות על אלו שעושים זאת ותגידו לעצמכם "מזל זה לא אני".
 

מאזניים

זה שמוכן להתפרע
בחיי היום יום שלכם אתם נעימים, פרודקטיביים ורגועים למדי. אבל אם רק נותנים לכם משקה או שניים, אתם הופכים להיות חיה פרועה. אתם מתפרעים על הרחבה, רוקדים עם כולם ומחלקים חיבוקים לחברים שיצאתם איתם ואפילו לכמה אנשים זרים. יציאה מבחינתכם היא דרך לפרוק לחצים ולשחרר את המערכת.
 

עקרב

הקולע או המפספס
אם דברים מתקדמים יפה בחיים שלכם, יציאה היא הדרך שלכם לחגוג את ההצלחות שלכם. אתם טובים בלשמור על כמויות אלכוהול אז לא סביר שתפגשו הרבה עקרבים שיכורים לחלוטין, אבל ללא ספק אתם תרקדו ותשירו אם יעלה השיר האהוב עליכם. לעומת זאת, אם כרגע אתם במצב נפשי לא טוב, אתם עלולים להגיע ליציאה עם פרצוף עגום ולהרוס לכולם את האירוע. 
 

קשת

זה שמתעקש ש"אני בכלל לא שיכור"
אתם אוהבים לבלות. בכל חבורה שרוקדת במסיבה לפחות שלושה יהיו קשתים. אתם פרועים ומהנים וגם לאחר בקבוק טקילה ושש בירות תתעקשו לומר שאתם לא שיכורים בכלל. האלכוהול מגביר את התכונה שלכם לשבת ולחפור על נושאים במשך שעות. החלק המשעשע הוא שלמחרת בבוקר תקומו ותאמרו: "וואו, היית ממש שיכור אתמול".
 

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?