מהן טעויות הזוגיות הכי נפוצות שאתם עושים לפי המזל שלכם

לכל אחד מאיתנו יש דפוס התנהגות שמאפיין אותו בכל מיני סיטואציות בחיים, וכאשר מדובר בזוגיות, יש לנו נטיה לחזור על טעויות עבר מבלי לשים לב לכך בכלל. זה לא שאנחנו רוצים שמערכת היחסים שלנו תיכשל, האופי שלנו פשוט מנחה אותנו לאותה התנהגות פעם אחר פעם. אז מה מאפיין את הטעויות שלכם בזוגיות, לפי המזל שלכם?

 

גדי

מזל גדי מתאפיין באיפוק רגשי, אתם פשוט מתקשים להיפתח וההססנות האמוציונאלית שלכם לא מקלה על התפתחות הקשר. אם אתם חסומים, גם לאחר השלב ההתחלתי, זו בעיה.
 

דלי

מזל דלי לא שם את עניין הרגשות בראש סדר העדיפויות, אבל מה לעשות שמערכת יחסים ניזונה מרגשות? המרדף הנצחי שלכם אחר מידע וידע חדש לוקח אתכם הרבה פעמים בכיוון ההפוך מהתעמקות רגשית במערכת יחסים, כיוון שאתם מתקשים לאזן בין השניים.
 

דגים

הצורה בה אתם מחצינים את מה שסוער בכם בפנים היא כמו לחיצה על הדק – מיידית ואינטנסיבית. יש לכם נטייה להוציא את כל מה שאתם מרגישים מהר וקשוח, מבלי לאפק את עצמכם עם פילטרים שיכולים לאזן מעט את כל האש הזו.
 

טלה

העניין אתכם הוא שאתם רוצים לקחת את הכל בקצב מהיר, מהיר מידי. אתם מאמינים שאם תרוצו קדימה אתם תשיגו הכל, אבל בזוגיות קצב הוא דבר חשוב, כזה שאסור לזרז אותו ולהוציא אותו מאיזון.
 

שור

אתם מכורים לשיגרה, לכן אתם שואפים אליה מאוד מהר. ברגע שאתם מרגישים נוח עם בני הזוג שלכם אתם מצפים שכל יום יראה אותו דבר, בלי הפתעות ושינויים. דבר כזה הוא מכת מוות למערכות יחסים.
 

תאומים

יש לכם בעיה חמורה עם המשכיות לאורך זמן. אתם משתעממים מהר לכן העובדה שאתם צריכים להיות כל יום עם אותו בנאדם אחד מטריפה אתכם בסופו של דבר. קשה לכם לשמור על סף ריגוש גבוה לכן אתם נוטים לפזול לצדדים.
 

סרטן

התלות שלכם בבני הזוג היא אחת הסיבות לכך שאתם לא מצליחים לשמור על מערכת יחסים בריאה לאורך זמן. אתם מאוד רגשיים וזה גורם לכם להיטמע בבן הזוג באופן כמעט טוטאלי, בזמן שאתם מאבדים את עצמכם בתהליך.
 

אריה

יש לכם בעיית אגו קשה, זה ידוע. אם אתם לא נמצאים תמיד במרכז תשומת הלב אתם מתעצבנים וחותכים. אי אפשר להיות הסופרסטאר היחיד בזוגיות, צריך 2 לטנגו.

בתולה

מבחינתכם אתם לא עושים טעויות, פשוט כי אתם מאמינים שזה לא בא בחשבון. הביקורת שלכם היא קשה ומתמדת לכן פעמים רבות בני הזוג שלכם מרגישים שהם נתונים תחת מבחן, כל רגע ורגע.
 

מאזניים

אתם פלרטטניים, זה לא ממש בריא למערכת יחסים מונוגמית. אתם לא ממש מונעים מעצמכם לדבר בצורה מפתה כלפי אנשים שעוברים בדרככם, וזה עניין מהותי שיכול להפיל קשר על בסיס של קנאה מתמדת.
 

עקרב

אתם לא מאפשרים לבני הזוג שלכם לחזר אחריכם באותה צורה שאתם רודפים אחריהם. אתם מחשיבים את עצמכם כציידים האולטימטיביים והרבה פעמים זה מסרס את הרצון של בני הזוג ליזום גם מהצד שלהם.
 

קשת

חוסר היכולת שלכם להתחייב מונע מכם את היכולת להחזיק במערכת יחסים מונוגמית לאורך זמן. אתם מתים מפחד שתישאבו לכלא זוגי ולכן כבר מראש אתם לא מקדישים חשיבות לעניין של לעבוד קשה כדי שזה יצליח.
 

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?