11 זוגות מזלות שישרדו הכל במערכת היחסים שלהם

מערכות יחסים זו עבודה קשה. מי מכם שחווה אחת רצינית לפחות בחייו מבין זאת. ישנן עליות ומורדות, ריבים והתפייסות, יצרים, תשוקה, עצבים ואהבה. כל סל הרגשות הסוער הזה חייב להתקיים במרקם עדין וכזה שמטופח על בסיס קבוע, אחרת זה פשוט לא יעבוד. ומה נגיד לכם, לא קל לעבוד על זה. אבל, ישנם 11 זוגות שמשלבים מזלות מסויימים שנראה כי אין דבר שיכול להפיל אותם בהמשכיות של הקשר. מי הם? בואו נקנא.

 

טלה ותאומים

הקשר של שני אלו הוא מאוד מאוזן. מזל טלה הוא מאוד החלטי ושאפתני, הוא לא אחד שמפחד מלפתח תכנית פעולה לעתיד הרחוק. מזל תאומים משלים אותו בעובדה שהוא מספק לו פרספקטיבה קלילה יותר לחיים, כזו שמלאה בספונטאניות וחדוות חיים.

via GIPHY

 

 

סרטן ועקרב

המון תשוקה ואהבה מוחצנת בין 2 המזלות האלו. מזל סרטן ידוע כביישן ובלתי צפוי, כאשר מזל עקרב משלים אותו עם יצר ההרפתקנות והנועזות שלו. הם תמיד ישאפו לגלות עוד ועוד אחד על השני, עם המון סקרנות ועניין הדדי.

 

טלה וגדי

שניים אלו נועדו לחלום בגדול. יש להם מטרות גדולות והישגיות מהותית שמנחה אותם בדרך הבטוחה להצלחה. הם כל הזמן מזכירים לעצמם להיות ממוקדים, ממוקדים בדרך, ממקודים יחד באהבה. הם ממש פאואר קאפל, על פי כל הפרמטרים.

 

בתולה ודלי

הזוגיות בין השניים האלו היא חווית אהבה אמיתית ונטולת פוזה. הם תמיד ישאפו להתנהל באופטימיות, בתבונה ובמוטיבציה כלפי החיים. מזל בתולה מתאפיין בחשיבה חקרנית מתמדת ואילו מזל דלי מתאפיין באינטיליגנציה חסרת גבולות. לכן הם הזוג המושלם.

 

 

עקרב ודגים

זו הדוגמה המושלמת לכך שהפכים נמשכים אחד לשני. מזל דגים רגוע יותר ממזל עקרב, יותר חולמני ופנטזיונרי. מזל עקרב מאוד מחוייב לזוגיות ויש בו אינטנסיביות מאוד עוצמתית. הם מצליחים לייצר בניהם איזון עדין שמחמיא אחד לתכונות של האחר.

via GIPHY

 

קשת ואריה

על פניו נראה שהזיווג הזה הוא מתכון לאסון, שניהם מאוד אינטנסיביים ומלאי תשוקה, לכן כשהם באותו חדר אש עלולה להתפרץ. אבל השילוב בניהם דווקא מצליח לזרום אחד עם השני בצורה מאוד דינמית ואנרגטית, עם המון חיוביות והרמוניה.

 

מאזניים וטלה

שני מזלות אלו תמיד ישאפו לתמוך ולאזן אחד את השני כי לשניהם חשובה ההרגשה של בן הזוג יותר מאשר ההרגשה האישית שלהם. הם מלאי רגש ופועלים יחד על מנת לייצר אינטרסים משותפים שהולכים יד ביד באופן מושלם ושלם.

 

סרטן ודגים

מזל סרטן הוא מאוד רומנטי ובעל תהומות נפש עמוקה. הוא מבטא את רגשותיו בקלות ולכן מזל דגים מאוד מעריך את ההתנהלות הזו. הוא בעצמו רומנטיקן מדופלם ומוקיר תודה על כך שמתנהלים איתו בדרכי אהבה וחיבה מופגנת, בלי סייגים.

 

 

בתולה ותאומים

הרמה השכלית של שני המזלות האלו היא זו שמאחדת אותם יחד, כיוון ששניהם אלופים במציאת פתרונות קריאיטיביים ומהירים לבעיות שונות, והאתגר הוא מה שמניע אותם בחיים. הם מאוד אנליטיים וחדי אבחנה, לכן העין שלהם לפרטים הקטנים נמשכת אוטומטית אחת לשניה.

 

בתולה ושור

בכל הנוגע ליציבות בחיים, שני המזלות האלו לא מתחרים באף אחד. יש להם שאיפה משותפת לבנות קשר יציב ואיתן המבוסס על בטחון והדדיות. שניהם אוהבים להיות בבית, ביחד, בשלווה וברוגע שמאפיין אותם יחד ולחוד.

via GIPHY

 

שור וקשת

קשת הוא הרפתקן שנמשך ללא מוכר וללא נודע. הוא אוהב לצאת מאזור הנוחות שלו בעוד ששור אוהב להיות איפה שהוא מרגיש הכי בנוח. לכאורה נראה מנוגד נכון? לא נכון, כיוון שלמרות ההיפוך בניהם הם מצליחים לייצר תקשורת נהדרת וקשר מבוסס רצון משותף להצליח ביחד לכל אורך הדרך.

לא יודעים מה איתכם, אבל אנחנו אוהבים אתכם חברים.

 

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?