איזה סוג של תלמיד אתה לפי המזל שלך?

מזלות אסטרולוגיים הם מדהימים. הם יכולים לספר לנו המון על עצמנו ועל אנשים אחרים. הם יכולים לספר לכם משהו על החיים שלכם, ממערכות יחסים, חברויות, קריירה, ואפילו בית הספר! האמת היא, תכונות המזל שלכם יכולות להראות איזה מין תלמיד או סטודנט אתה, והבנת גלגל המזלות עשויה לעזור לכם להיות טובים יותר בלימודים. 
 

גדי

אלו שנראים מאורגנים להפליא והם בדרך כלל באמת כאלו
אתם תלמידים נהדרים לרוב. אתם אחראיים ורציניים ויש לכם התייחסות מאוד אסטרטגית ללימודים שלכם. אתם לא תעדרו משיעורים, אלא אם כן אתם ממש חייבים, ולרוב אתם תתכננו את ההיעדרות מראש. "אני מרגיש מצונן אך יש לי אירוע משפחתי חשוב שבגללו אני איעדר עוד שבועיים אז היום אני אגיע לכיתה" או שתתכוננו חזק למבחן פשוט כי אתם יודעים שהוא יעלה את ממוצע הציונים שלכם. בסופו של יום האחריות האקדמית שלכם היא פשוט מעוררת הערצה. הטיפ היחיד שאפשר להביא לכם הוא ללמוד להשתחרר קצת וליהנות משאר הדברים שתקופת הלימודים מציעה לכם. 
 

דלי

מי שלא מופיע בכיתה ... בין אם זה פיזית או נפשית
החיים שלכם הם כנראה שרשרת מעניינת של אירועים. אתם אנשים מהנים, עצמאיים ובעלי רוח חופשיה. אם אתם גרסה אחראית יותר של מזל דלי, אתם תופיעו בכיתה ותעשו את העבודות שלכם; עם זאת, דבר אחד כמעט יש במשותף לכל תלמיד דלי והוא שהמוח שלכם נמצא בעשרה מקומות בו זמנית. אתם כנראה תצטרכו להסביר למרצה למה אתם נעדרים כל כך הרבה או מהי הסיבה שאתם תמיד מגישים עבודות באיחור, אך סביר להניח שרוב המורים שלכם יתרצו, בסופו של יום הם עצמם יתפלאו איך התלמיד הכי בעייתי שלהם הוא גם המוצלח ביותר.
 

דגים

זה שיש לו המון פוטנציאל אך לא מאמין בעצמו
אתם חולמניים מאוד וכבר בתקופת הלימודים אתם מפנטזים על הקריירה המופלאה שלכם. יש לכם חלומות גדולים ושאיפות גדולות והן אלו שנותנות לכם את הכוח וגורמות לכם להרגיש שלמים עם עצמכם, עד שאתם נכשלים. אתם לא יודעים להתמודד עם הפסד בגלל הפסימיות שלכם. אם נכשלתם במבחן אתם חושבים שאתם פשוט לא חכמים מספיק. הפרויקט שלכם לא היה הכי טוב בכיתה? אתם בטוחים שאתם לא שווים כלום. אתם צריכים לבנות את הביטחון העצמי שלכם ולהתמקד ביתרונות שלכם. בסופו של יום סביר להניח שאתם תלמידים מוצלחים למדי.
 

טלה

ההישגי יתר על המידה
אתם הרוח הלוהטת בכיתה. אתם לא מסתפקים בפחות מהמקום הראשון ואתם דואגים שכולם ידעו זאת. סביר להניח שבמהלך הקריירה האקדמית שלך קיבלת את הציונים הגבוהים בכיתה, זכית בכל התארים, הפרסים והמלגות. כשאתם מנצחים זה גורם לכם להשתוקק לעוד ועוד ניצחונות. המפלה שלכם קוראת כשאתם נהיים בטוחים כל כך בעצמכם שאתם מתחילים לנוח על זרי דפנה. אתם בטוחים שאין לכם צורך להתכונן למבחן, כי בוודאי תצטיינו בו כמו תמיד ואז מגיע הנכשל. אתם צריכים קצת ענווה בשביל להרגיע את האש שלכם. אם תעשו זאת, ההצלחה שלכם מובטחת.
 

שור

האחראי שיכול גם ליהנות במקביל
אתם אחראיים ודייקנים, אתם מגיעים לשיעורים בזמן ומגישים את כל העבודות שלכם. אין לכם בעיה ללמוד כל הלילה למבחן או לוותר על בילוי בשביל להכין עבודה, אבל אתם גם יודעים לקחת את הזמן לנוח, לבלות ולהירגע כשאתם צריכים לצבור אנרגיות חדשות. אתם אנשים חביבים ומהנים, חבריי הכיתה שלכם מאוד נהנים בחברתכם, אך הם גם מעריצים את האחריות ומוסר העבודה שלכם. בסופו של דבר אתם ככל הנראה שומרים על ממוצע ציונים גבוה ועדיין ממצים את שאר החוויות שתקופת הלימודים מציעה.
 

תאומים

זה שפשוט לא אכפת לו… עד שאכפת לו
החוסר אכפתיות שלכם היא פשוט מעוררת השראה. אין לכם זמן או עניין לבזבז על שיעורים מיותרים ומייגעים. סביר להניח שלא תטרחו להגיע לשיעורים האלה ופשוט תעתיקו את הסיכומים ושיעורי הבית ממישהו אחר. אבל אם קורס מסוים מעניין אותכם, אתם תשקיעו את כל המאמצים ואת כל הכוחות שלכם בו. אתם מהמזלות היותר אינטלקטואליים בגלגל המזלות, אתם עלולים להטעות בחוסר עניין האקדמי שלכם, אבל למעשה אתם פשוט יודעים מה מעניין אותכם ומה רלוונטי לעתידכם ובו תשקיעו את כל היכולות שלכם.
 

סרטן

זה שיושב בשקט בסוף הכיתה
אתם לרוב תלמידים ממוצעים. אתם מגיעים בזמן, מגישים את העבודות אך לרוב אתם לא הזוהרים והמוצלחים ביותר בקורס. כשהמרצה שואל שאלה אתם לא תהיו הראשונים להרים יד, סביר להניח שתשענו לאחור ותאזינו לתשובות של שאר חבריי הכיתה. אם המורה מפנה שאלה ישירות אליכם, אתם תוכלו לתת לו תשובה שתשכנע אותו שאתם מאזינים למהלך השיעור. אתם בדרך כלל שקטים ומופנים אך אתם יכולים גם להיות הליצן של הכיתה.
 

אריה

זה שאומר "יהיה בסדר"
אתם צמאים לחיים ולריגושים. אתם תמיד במרכז תשומת הלב והמסמר בכל מסיבה. אין לכם באמת זמן לבזבז על שטויות כמו להתכונן למבחן או להגיש עבודה. סביר להניח שתפגשו במסיבה מישהו שהכין את השיעורים ששכחתם מהם בכלל והם יביאו לכם את התשובות. למה? כי אי אפשר שלא לחבב מישהו מדהים כמוכם. לעומת זאת, אם האריה מרגיש שגאוותו עלולה להיפגע, הוא ידע להתגבר על העצלות הטבעית שלו ולקרוע את התחת על הפרויקט הנוכחי. אתם תעשו הכל כדי למנוע מהמוניטין שלכם להיפגע.

בתולה

אלו שנראים שהם לא בעניינים, אבל הם תמיד כן
אתם חברותיים, פעילים ואתם לא מוותרים על מסיבות. בדרך כלל הבתולה יהיה פעיל מאוד בקמפוס, יעזור בארגון אירועים ותמיד יהיה במקום הנכון בזמן הנכון. מרוב חיי חברה, שאר התלמידים בטוחים שאתם לא משקיעים בלימודים כלל, אך ההפך הוא הנכון. סביר להניח שאתם תלמידים מצטיינים. אתם תמיד מוצאים זמן להשקיע את מיטב המאמצים בלימודים, אתם שואפים למצוינות ולא מוכנים לקבל פחות מזה. אתם פשוט לא נוטים להתרברב הנטייה הזו שלכם.
 

מאזניים

הדחיין
בואו נודה באמת, כולנו יכולים להתמהמה, אבל אתם יכולים לכתוב את הרשימה המלאה של "מאה דברים שאני מעדיף לעשות עכשיו במקום ללמוד". אתם שונאים את בית הספר ואתם מחפשים כל תירוץ אפשרי כדי להימנע מעיסוק בו. זה פשוט מרגיש לכם כל כך תפל וחסר טעם. אז אתם מעדיפים לעשות משהו שלפחות יגרום לכם להרגיש פרודוקטיביים. לשטוף כלים? זו משימה חשובה ודחופה. לטייל עם הכלב של השכן? אתם מתעקשים. בסוף אתם מתעוררים שש שעות לפני ההגשה ואיכשהו מצליחים להוציא עבודה די סבירה. 
 

עקרב

האהוב על המורה
אתם מקסימים, תחרותיים וממונעים. יש לכם את השליטה הטובה ביותר על הרגשות מכל מזלות המים ואתם משתמשים באנרגיה הזו כדי לקדם את עצמכם. אתם אלו שיגיעו לכיתה ויצהירו בקול "בוודאות אני הולך להיכשל במבחן הזה" ואז תוציאו את הציון הגבוה ביותר בכיתה. אתם אוהבים להפתיע אנשים עם היכולות האקדמאיות שלכם. אז מה הפלא שאתם כנראה התלמיד האהוב על המורה. חכם, מוצלח, חברותי ובעל מוטיבציה. מה עוד אפשר לבקש בתלמיד? 
 

קשת

אלו שנראים מאורגנים להפליא אך עמוק בפנים הם בלאגן אחד גדול
אתם אינטלקטואליים להפליא ואוהבים ללמוד ולרכוש ידע חדש. אתם ישרים מאוד ובחיים לא תרמו במבחנים, טוב כמעט תמיד. חשוב לכם מאוד להצליח עצמאית גם אם זה אומר ללמוד כל הלילה לפני בחינה, העיקר לא לבקש עזרה או חלילה לרמות ולהעתיק ממישהו. בשלב מסויים אתם תשברו ותחליטו בכל זאת להכין לעצמכם שליף. אך כשתגיעו למבחן אתם תתחרטו ותגלו שבזמן הכנת השליף בעצם למדתם את כל החומר. בני המזל ידועים בכישורי הלמידה המהירים בצורה ייחודית שלהם. 
 

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?