לפי המזל שלך: איך את באמת רוצה שהאקס שלך ירגיש אחרי הפרידה שלכם

נפרדתם, אין מה לעשות חייבים להמשיך הלאה למדשאות ירוקות יותר. האמנם? גם אם נפרדתם יפה ולא רציתם לחנוק אחד את השני, עדיין יש בנו תחושות שאנו מחביאים עמוק בפנים ולא ממש חושפים כלפי חוץ, על מנת לא להיפגע. חלק מהתחושות האלו קשורות במחשבות על האקס, מה איתו, איך הוא מתמודד עם החוסר שלך בחייו, מה את מאחלת לו וכו'. אז מה את באמת רוצה שהוא ירגיש אחרי שזה נגמר? גלגל המזלות מפתיע גם פה.

 

גדי

את מאחלת לאקס שלך שיפול לו האסימון והוא יבין איזו טעות זו היתה לוותר עליך. את יודעת שאת מציאה ושנתת את כל כולך למען הקשר, לכן את רוצה שהוא ידע שאף אחת לא תהיה טובה לו כמוך.
 

דלי

חרטה, זה הרגש הכי חזק שאת מאחלת לאקס שלך, כדי שיבין שנעשתה פה טעות אדירה. את יודעת שאין עליך ושאין מצב שהוא ימצא מישהי שתתאים לו יותר, לכן את מקווה שיבין את השטות שעשה ויחזור על ארבע.
 

דגים

רחמים, זה מה שאת רוצה שהאקס שלך ירגיש כלפיך, ולא מעניין אותך כמה פתטי זה נשמע. את יצור רגשי שמונע מהקשר שיש לך עם אנשים בחיים, לכן אחרי הפרידה את רוצה שיבינו כמה רע לך עכשיו ואז יבואו להציל אותך מעצמך.
 

טלה

בעקרון את לא נותנת לעצמך לשקוע בבכיינות וצער על פרידה כזו או אחרת, את פשוט מעדיפה להמשיך הלאה בחיוביות והמון מוטיבציה. את דואגת להעסיק את עצמך ולשקוע בעשייה, אבל בכל הנוגע לאקס, את מאחלת לו בדיוק ההפך. את רוצה שיהיה הרוס מצער ונטול השראה לחלוטין.
 

שור

את רוצה שהאקס של יזדקק לך, בכל עמקי נשמתו. את מייחלת לכך שהחיים שלו יהיו ריקים ומשעממים בלעדייך, באותה אינטנסיביות שאת רגילה להתנהל בחיים שלך. התשוקה שלך אליו עדיין ממשיכה למרות הפרידה, לכן את רוצה שהוא ירגיש דומה.
 

תאומים

את הכי רוצה שלאקס שלך לא יהיה כיף בחיים אחרייך. את מקווה לכך שהוא יתפקח ויבין שחייו יהיו חסרי ריגושים מעתה ועד עולם. את יודעת שכמזל תאומים את הרוח החיה מאחורי כל ארוע ומפגש חברתי, לכן ההעדרות שלך מהחיים של האקס גורמת לך נחמה בעובדה שלקחת לו את הניצוץ הזה כשנפרדתם.
 

סרטן

את רוצה שהאקס שלך יהיה בחסכים של מין. הפרידה הרסה אותך לכן את הולכת על הדבר הכי מהותי בקשר שלכם, האהבה הפיזית שסחפה אתכם בתשוקה.
 

אריה

הדבר היחיד שאת רוצה שהאקס שלך ירגיש אחרי הפרידה הוא תחושה של כלום, שחייו אינם שווים יותר אחרי שעזבת. את רוצה שהוא ירד אפיים ארצה ויבין שהיה לו מזל שבכלל היית איתו מלכתחילה.

בתולה

את לא נותנת לרגשות שלך להניע אותך, זה חלק מהייחוד שלך כמזל בתולה. את מרגישה בסדר גמור, לא מת העולם, לכן את גם לא מאחלת עצב ויגון לאקס שלך.
 

מאזניים

אין לך שום דבר רע כלפי האקס שלך ואת מעדיפה שכל אחד מכם פשוט ימשיך לחיות את חייו בצורה הטובה ביותר. את יודעת שהחיים שלך מלאים בטוב לכן את לא נתקעת על הפרידה.
 

עקרב

נקמה, קרה ומתוקה.זה מה שאת מתכננת לאקס שלך. כעקרב, קשה לך לשחרר מדברים, בייחוד כאלה שפגעו בך, לכן את לא יכולה לנתק את הרגש למרות שהקשר נגמר, ואת מנסה להחזיר את כבודך על ידי כך שתחזירי לו.
 

קשת

את מקווה שהאקס שלך יהיה אכול קנאה אחרי הפרידה ממך. את לא באמת אוהבת להיות כבולה לקשר אחד, אחרי הכל את קשת, לכן את מרגישה את הצורך לפרוק כל עול ולחזור לחופש שלך, ואם האקס יחזה בזה, מה טוב.
 

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?