הדרך המדויקת לשיפור הבריאות הנפשית שלכם על פי גלגל המזלות

זה לא מפתיע שהאישיות שלנו והבריאות הנפשית שלנו הולכות יד ביד. אומנם לאסטרולוגיה אין את כל התשובות וכל אדם מורכב מגורמים ומשתנים רבים, אך המזל שלנו יכול להצביע על נקודות החולשה והחוזק שלנו ולתת לנו הכוונה לאילו דברים עלינו לתת תשומת לב רבה יותר. אם נשתמש בכוכבים כמסלול לצמיחה אישית, נוכל להפוך לאנשים טובים יותר. לפניכם העצה הטובה ביותר לשמירה על נפש בריאה לכל מזל.

 

גדי

תתנו לאנשים לעזור לכם ותשקיעו זמן ביקרים לכם
הלוואי וכולנו היינו עצמאיים ועובדים קשה כמוכם, אתם ממונעים וחרוצים ופניכם מועדות להצלחה. הבעיה העיקרית היא שמרוב שאתם מרוכזים בהצלחה חומרית, בקריירה, בלימודים ובהצלחה עסקית, אתם נוטים להזניח את שאר האספקטים בחיים, כמו חברים קרובים ובני זוג. תזכרו שלהגיע לפסגה לבד זה לא כייף, תשקיעו ביקרים לכם ואל תתביישו לבקש את עזרתם, זה לא מוריד מערככם לדעת לקבל בדיוק כמו לדעת לתת.
 

דלי

תפסיקו להבטיח הבטחות שאתם לא יכולים לקיים, לאחרים וגם לעצמכם.
אתם שונאים שאנשים מאוכזבים מכם, אבל אתם גם יודעים למה, נכון? אתם פשוט לא טובים בלקיים את ההבטחות שלכם. אתם חסרי דאגות, נוחים, פתוחים וידידותיים. יש לכם מוח אינטליגנטי להחריד ואתם ידועים בתור פותרי הבעיות של גלגל המזלות. אתם עלולים לפחד מליצור אי נעימות ולכן אתם נוטים להסכים לכל דבר, גם אם אתם יודעים שלא תוכלו לבצע את זה. תלמדו לומר "לא". עדיף לסרב מלהסכים ולהפר את ההבטחה. אתם תחסכו לעצמכם הרבה חרדות ועוגמת נפש.
 

דגים

תפסיקו להשוות את עצמכם לאחרים ותתחילו להגשים את החלומות שלכם בביטחון עצמי
אתם אנשים רגישים, אמנותיים ואמפתיים. אנשים אוהבים אתכם ונהנים להיות בחברתכם. כל מי שסביבכם יודע כמה אתם מדהימים, אבל לכם משום מה, מאוד קשה לקבל את העובדה הזו. אתם מעריצים אנשים אחרים ותמיד נדהמים מהכישרון וההצלחה שלהם ומרגישים לא טובים מספיק כי לא השגתם את אותם הדברים. תזכרו שלכל אחד יש את הכישרון הייחודי שלו, כל אחד מצליח בדרכו שלו והדרך של מישהו אחר היא לא בהכרח הדרך שלכם.
 

טלה

קבלו את העובדה שאתם לא יכולים לקבל את הכל
אנחנו יודעים שזה קשה לקבל את זה, אתם הרי רגילים להיות מקום ראשון בכל דבר. אתם חרוצים, נלהבים והעיניים שלכם תמיד על הפרס הבא. הבעיה עם החתירה להצלחה שלפעמים היא גורמת לנו לאבד את ההנאה מהדברים הקטנים שבאמת גורמים לנו אושר. תזכרו שלא תמיד אפשר להצליח בהכל, זה בסדר גם להיכשל לפעמים ואפילו לוותר על מקומכם למישהו אחר. 
 

שור

תפסיקו לחפש אושר נפשי בדברים חומריים
אתם, מכל המזלות, מוצאים הנאה רבה בדברים מוחשיים, לעתים עד לרמה של התמכרות. אם מדובר בשופינג מטורף, אלכוהול או אפילו תענוגות מיניים. אתם חרוצים מאוד, ואתם עובדים קשה בשביל לממן את הטעם היוקרתי והאנין שלכם, הבעיה היא שאתם נוטים להתעלם מבעיות רגשיות ולנסות לכסות אותם באמצעות דברים חומריים, מה שעלול לגרום לחרדה מתמדת שאינכם יודעים איך להתמודד איתה. תלמדו לתת גם לצד הרגשי שלכם את מקום הכבוד שמגיע לו.
 

תאומים

תאטו את הקצב ותשקיעו את הזמן בפתרון הבעיות שלכם
אתם אינטלקטואליים מאוד ואתם חיים בקצב מהיר. אתם מאמינים שלרגשות אין ערך כמו לעובדות. אתם נוטים פעמים רבות לבטל בהינף יד רגשות של אחרים אך גם את הרגשות של עצמכם. אתם צריכים לשנות את הלך הרוח של "בעיות יפתרו את עצמן" בזמן שאתם ממשיכים במירוץ שלכם. התעלמות והדחקה פעמים רבות רק גורמות לבעיות קטנות לגדול ולגדול עד שהמצב נהיה כמעט בלתי פתיר. קחו את הזמן לטפל בעצב שלכם ושל הקרובים אליכם.
 

סרטן

תקיפו את עצמכם באנשים חיוביים
זו עצה טובה לכל מזל, אך היא קריטית במיוחד במקרה שלכם. אתם אנשים רגישים ועדינים ואתם משקיעים הרבה מאוד מהזמן והאנרגיות שלכם בלעזור לסובבים אותכם. למרות שזו ללא ספק תכונה נפלאה, אתם צריכים לשים לב שהאנשים סביבכם לא מנצלים את זה לרעה, גם אם הם לא עושים זאת במודע. אנשים שליליים ומדוכדכים יגררו אתכם למטה איתם. זה נפלא לעזור לחברים אך צריך לזכור שהמצב צריך להיות הדדי.
 

אריה

תפסיקו לקחת הכל אישית
אתם פשוט אנשים מדהימים, נלהבים, מלאי חום, ידידותיים ונדיבים. זה לא פלא שאנשים נמשכים אליכם ורוצים להיות בסביבתכם. אך לפעמים הביטחון העצמי שלכם עלול להפוך ליוהרה. אתם כל כך רגילים להיות מרכז תשומת הלב שלפעמים אתם מתקשים להבין שלא הכל סובב סביבכם. אם חבר לא מעוניין בחברתכם כרגע, מאוד יכול להיות שפשוט עובר עליו יום קשה והוא רוצה להיות לבד, זה לא בהכרח אומר שעשיתם משהו שגרם לכך.

בתולה

תפסיקו לחשוב על דברים יותר מידי
אתם נבונים, מאורגנים ואנליטיים, אתם אף פעם לא מפספסים אפילו את הפרט הקטן ביותר. אך התכונה הזו יכולה לעתים לבוא בעוכריכם, מכיוון שהתעסקות ומחשבה על כל פעולה וטעות קטנטנה שנעשתה יכולה להוציא אפילו פיל מדעתו. אתם צריך ללמוד לשחרר ולזכור שהשאיפה לשלמות היא מעולה, כל עוד זוכרים שבסופו של יום אף אחד לא מושלם, ולא ניתן לחזור בזמן ולתקן כל טעות שנעשתה, לפעמים צריך פשוט ללמוד לחיות איתה.
 

מאזניים

תפסיקו לומר "הכל בסדר"
מכל המזלות, אתם אלו עם השליטה הטובה ביותר על הרגשות שלכם. אתם עליזים וחברותיים ותמיד יודעים איך לגרום לחבר מדוכדך להרגיש טוב. הבעיה שלכם היא הנטייה שלכם להקטין את הבעיות הנפשיות של עצמכם. אתם אומרים לעצמכם ש"המצב לא כל כך נורא" ו"יכול להיות גרוע יותר". אין שום דבר רע בלתת לרחמים העצמיים והעצב להשתלט עליכם. לפעמים זו הדרך הטובה ביותר לתת ללב להחלים.
 

עקרב

תלמדו להבחין בין תחושה פנימית לחרדה שעוצרת אותכם מלהתקדם
כבר בטח גיליתם שאתם מאוד אינטואיטיבים, יש לכם תחושת בטן חזקה ובמקרים רבים גיליתם שהיא צדקה. בגלל זה אתם סומכים בעיקר על עצמכם ומה שאתם מרגישים שהוא נכון. הבעיה היא, במיוחד במקרים מורכבים ומסובכים, חוסר ביטחון מסוים יכול להשתלט עליכם ולגרום לכם להאמין שמדובר בתחושה פנימית. אתם צריכים ללמוד להבין מתי מדובר במקרה כזה. תלמדו להתייעץ עם אנשים קרובים שאתם סומכים עליהם. 
 

קשת

תתייחסו קצת יותר למה שאנשים אחרים חושבים
אתם עצמאיים, אינדיבידואליים ואינטליגנטיים מאוד. החופש שלכם מאוד חשוב לכם ואתם תמיד שומרים על ראש פתוח, כל עוד לא מדובר בביקורת. ככלל אסור לתת לאחרים להכתיב את דרך הפעולה שלכם, אבל התעלמות גורפת מכל עצה עלולה לפגוע בכם בטווח הארוך. ביקורת בונה יכולה לתת לכם כלים להתמודד עם בעיות במקום לרוץ עם הראש בקיר כמו שאתם נוהגים לעשות. תלמדו ללמוד מחוכמת החיים של אחרים.
 

 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?