כך תגרמי לו להתאהב בך על פי המזל שלו

הסוד למשיכת בן הזוג אותו את רוצה לתפוס לעצמך טמון בעיקר במזל האסטרולוגי שלו. דרך פיענוח האופי שלו את יכולה לדעת בדיוק מה להגיד ואיך להתנהג כדי לתפוס אותו ברשת הפרפרים שלך. נו, אז למה את מחכה?

מזלות

אם הוא מזל גדי...

גבר במזל גדי הוא גבר של הישגיות ופרקטיקה בחיים. תמיד יש לו מטרה מול העיניים ושום דבר לא מזיז אותו מהדרך להצלחה. אם את רוצה שהוא יתאהב בך, פשוט תדאגי לתמוך בו לכל אורך הדרך ולהראות לו שהאחריות שלו חשובה בעינייך.

אם הוא מזל דלי...

זה לא קל לגרום לגבר במזל דלי להתאהב בך, כיוון שהוא תמיד מחפש גירוי אינטלקטואלי עוצמתי. אם הוא מעוניין בך, כנראה שהחצנת כלפיו כמה את שופעת מבחינה מנטאלית, לכן פשוט תדאגי לשמור על זה לאורך כל התקשורת בניכם.

אם הוא מזל דגים...

רומנטיקן חסר תקנה, זה גבר במזל דגים, לכן כדי למשוך אותו לחכה שלך, תני לו לחזר אחריך כמו שהוא יודע הכי טוב. מחוות אהבה, חיזור של נסיכים ונסיכות מהאגדות, פשוט תתנהגי כאילו אתם חלק מסרט רומנטי ומשם הדרך סלולה.

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?

אם הוא מזל טלה...

את חייבת לזכור שגבר במזל טלה נוטה להשתעמם בקלות. הוא תמיד מוכן לקחת את האתגר הבא ולחקור את המסתורין שנמצא בכל דבר. תהי מסתורית ומפתה והוא כבר יבוא אליך.

אם הוא מזל שור...

המפתח לתפוס גבר במזל שור הוא פשוט להיות ברורה וישירה איתו. הוא לא ממש יבין אותך אם תהי מסתורית, כיוון שגם ככה לוקח לו זמן עד שהוא מבין שהוא נפל ברשת. תהי סבלנית ותהי גלויה.

אם הוא מזל תאומים...

אם את באמת רוצה גבר במזל תאומים, את חייבת לשתות כוס של אנרגיה לפני שאת מתחילה איתו. הוא מגיב לזה הכי טוב, כיוון שהוא בעצמו פצצת ארגיה שלא נגמרת לה הבטריה.

אם הוא מזל סרטן...

גבר במזל סרטן הוא סופר רגשי וכזה שמחפש יציבות ובטחון בזוגיות, לכן אם תראי לו שאת יכולה לאהוב אותו באופן כנה ואמיתי, לדאוג לו ולהיות רכה איתו, הוא יהיה שלך.

אם הוא מזל אריה...

הדבר הכי אטרקטיבי שאת יכולה לעשות כדי לזכות בתשומת הלב של מזל אריה, הוא ללטף את האגו שלו. מחמאות ושבחים יגרמו לו לשאוג לעברך כאילו הייתם בספארי בקניה.

אם הוא מזל בתולה...

במקרה הזה את חייבת להיות סבלנית. לגבר במזל בתולה לוקח זמן עד שהוא מרגיש שהוא יכול להתחייב למישהי בזוגיות, כייון שהוא שוקל את כל הנתונים בכובד ראש, אז אל תכבידי עליו.

צפו: ההתאמה המושלמת בין מזלות?

אם הוא מזל מאזניים...

אם את רוצה שמזל מאזניים יהיה נתון לחסדייך, פשוט תפגיני בטחון עצמי ונחישות. כיוון שהוא לא ממש סגור על עצמו רוב הזמן, הוא נמשך מיידית לאנשים שלוקחים עמדה.

אם הוא מזל עקרב...

המרדף, זה מה שגורם לגבר במזל עקרב להיטרף, לכן ככל שתהי יותר פראית וקשה להשגה, ככה הוא ימשיך לנסות לעקוץ אותך. בנוסף תגרמי לו להבין שיש לך תור שלם של מחזרים שרק מחכים לתפוס את המקום הראשון.

אם הוא קשת....

במילה אחת – ספייס. האופי החופשי וחובב ההרפתקאות של מזל קשת לא יכול להרגיש שהוא מנוע מלחקור את כל מה שיש לעולם להציע לו, גם לא במחיר שלך. אם תתני לו את המרחב הראוי לו, הוא כבר יכניס אותך לשם מרצונו.

זהו, עכשיו כשיש לך את השיטה שמתאימה לכל אחד, תתחילי להתקדם בכיוון הנכון.
 

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת: