למה אי אפשר לעמוד בפני הקסם של אישה במזל בתולה?

נשים הן עם שאי אפשר לעמוד בפניו, תרצו או לא תרצו. ואם נסתכל רגע בקנקן של נשים במזל בתולה, אתם הולכים להבין בדיוק למה. מה מבדיל אותן וגורם להן להיות מגנט מטורף שמושך אליו אנשים כמו איש רעב לעבר מנת קוסקוס חמה?

זו עובדה ידועה וברורה שאישה במזל בתולה נאמנה עד כלות כלפי חברים ובני זוג אותם היא בוחרת לשתף בחייה, תמיד אפשר לסמוך עליה והיא תיתן את נשמתה למי שהיא מעריכה ואוהבת. בנוסף לעובדה שזה לא דבר מובן מאליו כשלעצמו, נעים גם לדעת שהיא לא תיתן לשום מכשול או צרה לעמוד בפניכם, כיוון שהיא תמיד תתפקד לעזרה, בלי תנאים. מה אם נאמר לכם שגם בחדר המיטות היא מעניקה את עצמה במסירות ותשוקה שגורמת לפרטנרים שלה להיסחף בטירוף חושים ותאוות בשרים?

מין זה לא סתם

אישה במזל בתולה מתייחסת לחוויה המינית כקודש. היא תגרום לכם להרגיש שמעולם לא היה אחר מלבדכם, וכי אין שום דבר כרגע בעולם שחשוב יותר מהחוויה וההנאה שלכם. היא מפתיעה, אוהבת, מלאת חיבה ומנחמת, לכן אתם תרגישו שמצאתם את האחת המופלאה הזו שחיכיתם לה כל חייכם.

הכיף שלכם זו החובה שלה:
ואנחנו לא מתכוונים לחובה בקטע מעיק, ממש לא. אישה במזל בתולה נהנית פשוט מלגרום לפרטנר שלה להרגיש מלך העולם. היא דואגת, מלטפת, חמה ומחבקת, כזו שמעניקה אהבה בכל מגע ובכל נשיקה. בין אם היא יוצרת אווירה רומנטית ומכשפת ובין אם היא פשוט לוקחת את העיניינים לידיים שלה, תהיו בטוחים שהיא חוויה אנושית בפני עצמה.

בחורה לחיים

 

כן כן, אישה במזל בתולה היא זו שתרצו שתהיה לצידכם מעתה ועד עולם. האהבה שהיא מפגינה כלפי אלו שחשובים לה יוצאת מגדר הרגיל והיא פשוט מתמסרת מכל הלב. הבטחון העצמי שלה כאישה חזקה וסוחפת הוא זה שימשוך אתכם אל תוך העולם המופלא שהיא יוצרת במיוחד עבורכם.

חושבת מחוץ לקופסה

כיוון שהאישה הזו מתעניינת בכל כך הרבה דברים ותחומים, קוראת ספרים, מעשירה את עצמה בסרטים, מוזיקה ושלל תרבויות, היא מוצפת באינטיליגנציה ויצירתיות ללא גבול. לכן, כל דבר אליו היא ניגשת (כן גם יחסים שבניו לבינה) מקבל בוסט אדיר של קריאיטיביות ושובבות מלאת דמיון.

רכות ונועזות יחד

אתם אף פעם לא יכולים לצפות מה היא תעשה, היא תמיד מפתיעה ותמיד לטובה. אין רגע דל איתה והיא פשוט הופכת כל חוויה איתה לכזו שאי אפשר לשכוח. הדינמיות והאנרגיות שלה סוחפות אחרים יחד איתה והיא לא נותנת לדבר לעמוד על השמרים.

הומור מפתיע

רובנו חושבים שמזל בתולה יודע רק להיות רציני, אבל תופתעו לגלות שאישה במזל בתולה היא פשוט שק מלא הפתעות וכיף שרק מחכה לכם שתתירו את החבל ממנו. נכון שכלפי חוץ היא מחצינה חזות רצינית ומאופקת, אבל בכל הקשור ליחסי אישות, רק תנו לה את הבמה.

דברים שרואים מכאן לא רואים משם

היא תעשה הכל כדי לגרום לחיוך שלכם להימרח על הפרצוף ולהתרחב עוד ועוד. היא תחשוף טפח אחר טפח ותיצור מתח אחר מתח, עד כדי שלא תוכלו יותר ותרצו להתפוצץ איתה בחוויה וריגוש אינסוף.

מתחילים להבין איזו אישה עומדת מולכם כאן? תכינו את עצמכם לחוויה של הלייף...

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל גדי:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל עקרב:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל מאזניים:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל בתולה:

צפו: דברים שלא ידעתם על מזל קשת:

צפו: מה מעצבן כל אחד מהמזלות?