איזה סוג כלב הכי מתאים לאופי המזל שלך?

כלב מביא שמחה ואושר לכל בית שמאמץ אותו. לפעמים כלבים יכולים אפילו להיראות כמו הבעלים שלהם או להתאים את האישיות שלהם בצורה מושלמת.
יחד עם זאת, למזל האסטרולוגי שלך יש השפעה עצומה על איזה סוג של כלב הוא הכי טוב בשבילך. זו כמובן רק עצה ידידותית, אך לפניכם רשימה של איזה גזע של כלב אתם צריכים לאמץ, על סמך המזל שלכם.

אם אתם מזל טלה...

aries.jpg

ביגל

אתם כנים, מנהיגים טבעיים, ואתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים בחיים. בגלל זה ביגל יהיה מושלם בשבילכם. גם אתם וגם הבייגל שלכם תמיד תבטאו את הדעות שלכם בקול רם, גם כאשר אנשים לא בהכרח ביקשו זאת. בדיוק כמוכם, לביגל לוקח זמן לסמוך על מישהו, אבל ברגע שהוא עושה זאת הוא לעולם לא יעזוב את הצד שלכם.

אם אתם מזל שור...

taurus.jpg
בול מסטיף

כמוכם, גם הוא שור (בול באנגלית), והוא פשוט הכלב המושלם בשבילכם. מרחוק הוא עלול להיראות מאיים, אך כשמתקרבים אליו מגלים שמדובר במתיקות מקסימה בתוך חיה אצילית. בדומה לכם, הם נאמנים, מגנים ומסורים. שניכם תדעו לדאוג אחד לשני, אנחנו גם חושבים שמדובר בכלב יפיפייה. 

אם אתם מזל תאומים...

gemini.jpg
ציוואווה

מצבי הרוח שלכם משתנים מהר יותר מהרוח, אבל עדיין, אתם מקסימים להפליא וכולם אוהבים להיות סביבכם. אתם בדיוק כמו הציוואווה. הכלבלב הקטנטן הזה יכול להיות חמוד וחברותי ברגע אחד, ולהתחיל לנבוח ולהתעצבן ללא סיבה ברגע שאחריו. בנוסף, הם חושבים שהם בני מלוכה, ובצדק. תוכלו לפנק את עצמכם עם תיק נשיאה אופנתי ולהשוויץ בכלבלב שלכם בכל השכונה. 

אם אתם מזל סרטן...

סרטן
לברדור

אתה כנראה רגילים שיש לכם חברים רבים כי אנשים פשוט מעריצים את נדיבותכם ואת האישיות האכפתית שלכם. לברדור רטריוור הוא גזע הכלבים הפופולרי ביותר, ולכן האחד בשבילכם. כולם אוהבים אותכם, כולם אוהבים את הכלב שלכם. זה רווח משני הצדדים. רק מעבדה יכולה ליצור שילוב יותר מתאים.

אם אתם מזל אריה...

leo.jpg

האסקי סיבירי

הכוח שלכם והאישיות הגדולה מהחיים יכולה להתאים רק למישהו חזק כמוכם, זה האסקי סיבירי. הם יכולים לעמוד בפני החורפים הקשים והקפואים ביותר. הגזע הזה יכול לעמוד בפני כל דבר, בדיוק כמוכם. בנוסף, העיניים הכחולות הנוקבות שלהם פשוט צועקות ודורשות תשומת לב. הם כלבים חרוצים ויעשו הכל כדי לעזור לכם להשיג את המטרות שלכם.

אם אתם בתולה...

virgo.jpg
דכסהונד

אנשים בטח אמרו לכם אין ספור פעמים כמה אתם עקשנים - ולכם לא ממש אכפת מה יש להם לומר. מישהו בטוח וחצוף כמוכם צריך כלב כמו דכסהונד. כן, כלבי הווינר אולי נראים חמודים ומתכרבלים, אבל אם נפלת על הצד הרע שלהם צריך להיזהר כי הם יילחמו בכל דבר ודבר. דכסהונד מושלם בשבילכם כי אתם יודעים מה אתם רוצים וכאשר אתם רוצים את זה - שום משימה בלתי אפשרית עבור זוג כזה נחוש.

אם אתם מאזניים...

libra.jpg
דני ענק

אנשים רבים נמשכים לאווירה האכפתית והמקסימה שאתם משרים סביבכם. דני ענק יהיה הכלב המושלם שיתאים לאישיותכם הנדיבה. הם לא נקראים ענקים עדינים ללא שום סיבה. הדנים הם אחד הגזעים מעניקי החיבה ביותר ואף על פי שהם עשויים לא להתאים לישיבה בחיק שלך בגלל גודלם, לא אומר שהם לא ינסו.

אם אתם עקרב...

scorpio.jpg
פיט בול

אתם יכולים להיות מתוארים כחמומי מוח על ידי כמה, אך מי שמכיר אתכם באמת, יאמר שאתם מלאי תשוקה. זו הסיבה שפיט בול הוא הכלב בשבילכם. לעקרבים יצא שם רע לעומת מזלות אחרים, כמו שקרה לפיט בול. אבל אם תשאלו כל בעלים גאה של הכלב הזה והם ימשיכו שעות על שעות לספר על כמה חמודים מקסימים ואוהבים הם באמת. רק מישהו לא מובן כמוכם יוכל להראות לעולם שהדבר היחיד שהם עושים זה להרוג אותך בנשיקות.

אם אתם קשת...

Sagittarius.jpg
קורגי

אתם ספונטניים ובלתי צפויים, ולכן קורגי הוא לחלוטין גור הכלבלבים המושלם לכם. קורגי הוא לחלוטין הכלב להביא לפארק עם הרגליים הקטנטנות שלו והתנועות המשעשעות שלו, ולכן הוא יהיה בן לוויה מושלם לאדם אוהב כיף כמוכם. אין רגע משעמם עם קורגי, כי הם עליזים ונמרצים. בדיוק כמוכם, הם פשוט באו לכאן כדי ליהנות. 

אם אתם גדי...

Capricorn.jpg
גרייהאונד

אתם אחד המזלות השמרניים והרגועים ביותר, גרייהאונד שקט ושמור באותה המידה הוא מושלם בשבילכם. כלבי ציד גם צריכים את השקט שלהם מעת לעת, אבל כאשר הם מוכנים להיות נאהבים הם יסרבו לעזוב את הצד שלכם. כלבי ציד גם מנמנמים במהלך היום, אז גדי עסוק כמוכם יכול לעבוד כל היום ולחזור הביתה כדי לקבל את האהבה הנחוצה לו.

אם אתם דלי...

Aquarius.jpg
צ'או צ'או

היצירתיות והעצמאות שלכם הן המעלות הטובות ביותר שלכם. בגלל זה, צ'או צ'או יהיה התאמה מושלמת בשבילכם. הם גם עצמאיים מאוד, אנשים מסוימים אפילו טוענים שבאופיים הם דומים לחתולים יותר מאשר לכלבים. בעוד דלי מתקשה להביע רגשות לפעמים, הכלב שלכם לעולם לא מצפה למשהו יותר מטפיחה על הראש וליטוף בגב.

אם אתם דגים...

Pisces.jpg
פאג

אנשים נמשכים לחביבות ולאישיות הידידותית שלכם, ולכן אתם צריכים לאמץ פאג. פאגים הם שובבים ותמיד מוכנים לתקשר ולשחק, בדיוק כמוכם. בנוסף, הם פשוט מצחיקים ואפשר לשבת שעות ולצפות בהשתוללויות והעליזות שלהם. הם גם מעולים בכדי להתחיל שיחה ולהכיר אנשים חדשים כי אף אחד לא יכול להישאר אדיש לפרצוף המתוק שלהם ולחריקות והצפצופים שהם מוציאים. 

Cover Image Credit: Pixabay