ההורוסקופ היומי ליום חמישי ה-11.1

גדי

אתם מתכננים היום ערב רומנטי לכם ולבני הזוג שלכם כיוון שאתם מרגישים שהזנחתם אותם מעט בזמן האחרון. אתם לגמרי יכולים לשנות את הדעיכה שמאפיינת את הזוגיות שלכם כרגע, ולהרים אותה למצב של אהבה גלויה כפי שהייתה.

דלי

אתם שמים היום את הדאגות שלכם בצד ופשוט נותנים לעצמכם להנות מפתיחת סוף השבוע הקרוב. אתם מאוד מאורגנים בתכניות שיש לכם על הפרק והציפיה שלכם גוברת ככל שיש לכם יותר ויותר מפגשים עם החברים.

דגים

נראה כי תאלצו להתמודד עם אדם שלא קל לכם לעכל באופן כללי, כזה שמביא אתכם לתחושות שליליות ולא נעימות. בכל מקרה אתם מבינים שאתם חייבים להתעמת איתו על מנת להביא דברים אל תיקונם.

טלה

אתם חייבים ללמוד לעדן את התגובות שלכם במצבים מסויימים, גם בחיים האישיים וגם במקום העבודה. התוקפנות שיוצאת מכם לא יכולה להימשך לאורך זמן מבלי שיהיו לכך השלכות שליליות.

שור

אתם מאוד תקשורתיים היום ויוצרים סביבכם המון שיחות עם מגוון אנשים. בין אם יש לכם מטרה מסויימת בשיחה ובין אם לאו, כוח ההשפעה שלכם ניכר ואנשים מסכימים אתכם בקלות ובנועם.

תאומים

עייפות כבדה אופפת אתכם היום וכנראה שאתם מרגישים את הצורך להתחיל את מנוחת סוף השבוע מוקדם יותר. השבוע שלכם היה עמוס ורב עשייה לכן אתם יכולים לתת לעצמכם את הרגיעה הזו מבלי לחשוב פעמיים.

סרטן

נראה כי היום אתם מאוד משתדלים להתקרב לאדם מסויים שמעניין אתכם ואיתו אתם רוצים קשר עמוק יותר. אל תתאמצו להיות מישהו שהוא אינו אתם, תמיד זכרו להיות נאמנים לאמת הפנימית שלכם ודברים יפלו על מקומם.

אריה

היום אתם לא רוצים לעסוק בשום עניין שאינו קשור ישירות בכם, כיוון שאתם עוד נמצאים במרוצת הלחץ של הספק מבחינת עבודה. נכון שאתם תמיד מוכנים להענות לבקשות מהסביבה שלכם, אך אתם חייבים לתעדף משימות.

בתולה

אתם חשים מאוד פגיעים היום ויש לכם הרגשה של עצבות בלתי מוסברת. אתם לא בטוחים למה אתם חשים כך אבל זו אינה עצבות שלא יכולה להתפוגג עם מנוחה טובה.

מאזניים

נראה כי תחושה של לחץ כלכלי אופפת אתכם לאחרונה ואתם מנסים לאזן בין ההוצאות וההכנסות שלכם. השתדלו לערוך מעקב אחר כל מה שאתם רוכשים על מנת לא להיכנס למצב שלא תוכלו לצאת ממנו בקלות.

עקרב

עניין מסויים בעבודה גורם לכם לתחושה של לחץ וחוסר מודעות, מצב בו אתם ממש לא אוהבים להימצא. נסו לאגור את כל האינפורמציה האפשרית על מנת להגביר את הבטחון העצמי שלכם בהתמודדות הדרושה בעניין.

קשת

יום יחסית קליל נפתח בפניכם היום, גם אם ישנן פגישות מסויימות שאתם צריכים להיות נוכחים בהן בעבודה. יתכן ואתם כבר מרגישים באווירת סוף השבוע הקרב, אך אל תתנו לזה להסיח דעתכם מהתנהלות מדוייקת ואחראית בעבודה.

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: