7 אמיתות שאתם חייבים לדעת על מזל בתולה

הרבה אנשים רואים את מזל בתולה כסנוב, כזה שצריך להשתחרר מעט ולהפסיק להתחסד, כיוון שהחיים הם דינמיים והוא מפספס המון בדרך. נכון? אז זהו, שלא, ממש לא. בוא נראה 7 עובדות על מזל בתולה שיהפכו לכם את הסכך.

בתולה

 

תכנית על חלל

מזל בתולה לא אוהב להיות אימפולסיבי פשוט כי הוא יודע שתכנון מקדים יאפשר לו לנצל את המיטב והמירב בכל סיטואציה. להיות מוכן זו היכולת לצפות הפתעות שבדרך ולצמצם טעויות אפשרויות, נסו את זה, אתם לא תתחרטו.

חנון זו לא מילת גנאי

אז תפסיקו להשתמש בה כאחת. אחד הדברים הכי טובים במזל בתולה הוא ששימת הלב שלו לכל פרט ופרט גורמת לו להצטיין בכל דבר שהוא שם עליו ידיים. האמת היא שזה לא סתם נובע מנוירוטיות, זה פשוט כי המחשבה שלו כל כך ממוקדת וחריפה עד כדי כך שהוא יכול לנתח מצבים כאילו היה כירורג סיטואציות. הכשרון הזה מציב אותו תמיד בעמדת יתרון ותמיד בדרך להשיג את מה שהוא רוצה.

נאמנות ללא סייג

ברגע שרכשתם את האמון של מזל בתולה, תדעו שהגעתם לחלונות הגבוהים. הוא ממש, אבל ממש לא נותן את האמון שלו בקלות, כיוון שהוא מאוד זהיר עם הלב שלו, לכן הוא מציב חומות הגנה רבות. אבל אם הצלחתם להמיס אותן, אתם תזכו בחבר אמת, כזה שיעשה עבורכם הכל ומכל הלב.

פרגמטיות ומצויינות

יכול להיות שזו יכולת האנליזה והתכנון המצויינת שלו, לכן בכל מה שקשור בשאיפה מתמדת לנצחון ותוצאות חיוביות – מזל בתולה תמיד יהיה זה שיקלע למטרה. היציבות והבטחון שהוא מקרין יכולה להיות מושא קנאה של רבים אשר לא ממש מוצאים את עצמם בחיים, לכן הוא מודל לחיקוי.

לא מפזר לבבות בקלות

זה לא שהסטנדרטים שהוא מציב הם רק עבור אחרים, ממש לא. הציפיה הגבוהה של מזל בתולה מאחרים נובעת קודם כל מנאה דורש נאה מקיים. כך הוא רגיל להתנהל בחיים שלו, בכנות ובנקיון כפיים. לכן לא קל לו לשחרר את האהבה שלו בכזו קלות, הוא חייב להרגיש שהאדם שעומד מולו באמת שווה את זה. ברגע שהוא הבין זאת, אין גבול לחיבה ולנאמנות שלו.

עצמאות טוטאלית

אתם יכולים לקרוא לו קונטרול פריק, אבל אתם תטעו ובגדול. יש לו את היכולת המופלאה לשלוט בכל מצב ביד רמה, מבלי לקרוס או לשבור את הכלים. אורח הרוח שלו ראוי להערצה והוא תמיד מתנהל בחייו באופן שאינו תלוי בדבר. תחשבו כמה עוצמה יש בכך...

קפדנות כערך עליון

אנחנו בטוחים שהרבה מכם חושבים לעצמם שאם היו עושים את הבחירות שלהם בחיים עם קצת יותר שיקול דעת, המצב היה יכול להראות יותר טוב, הרבה יותר טוב. מזל בתולה לא חי בתחושה הזו בכלל כיוון שהוא מקפיד לבחור מי ומה הוא רוצה כחלק ממסלול החיים שלו, בלי חרטות.

צפו בתכונות הבולטות של מזל בתולה:

גלו על פי המזל האסטרולוגי מהי החיה הרוחנית שלכם: