המזלות הגבריים: כך הם מבטאים רגשות

גברים זה עם, עם מיוחד. לא תמיד אנחנו מבינות אותם, אבל אנחנו מנסות, זה יאמר לזכותנו. עובדה ידועה היא שהם פחות נוטים להחצין את הרגשות שלהם בצורה גלויה, זאת כיוון שהם פשוט מתוכנתנים אחרת מאיתנו. גלגל המזלות מאפיין את בני המין החתיך ושופך לנו קצת אור לגבי האופן בו סביר שהם יבטאו את הרגשות שלהם, לפי המזל האסטרולוגי שלהם.

 

גדי

שיחת רגשות אצל מזל גדי היא מאוד רצינית, כזו שחושפת הכל בלי מבוכה. כיוון שהוא אוהב לפתור בעיות ולהתקדם בחיים, הוא לא יהיה מאופק ויזום את התקשורת בעצמו.
 

דלי

מבחינת מזל דלי, ביטוי רגשות הוא עניין של מאבק פנימי אצלו. הוא יחשוב פעמיים לפני שיאמר משהו, כיוון שהוא לא רוצה שדברים יצאו מהקשרם. לכן הוא מתייחס לדברים מבחינה רציונלית,יותר מאמוציונאלית.
 

דגים

מבחינת מזל דגים, ביטוי רגשות הוא כמו שירה. אין לו שום בעיה להוציא מעצמו את רחשי הלב, והוא עושה זאת בצורה מאוד פתוחה ואפילו פואטית. הוא שם את הלב שלו חשוף ופגיע, כי רק כך הוא מרגיש בנוח, הוא פשוט לא יכול אחרת.
 

טלה

מזל טלה הוא די חסר סבלנות בכל הנוגע לרגשות והאופן בו הם יוצאים ממנו. לכן הוא דווקא כן נוטה להגיד את מה שיש לו על הלב, כאן ועכשיו. אין לו זמן מיותר לבזבז על איך להגיד או מתי, הוא פשוט אומר.
 

שור

מזל שור נהיה מאוד רגשי כשההזדמנות לבטא את התחושות שלו מגיעה. המסירות שלו למערכת יחסים והאופו המחוייב שלו מדגישים את הצורך שלו לומר מה מתחולל לו שם בנפש. אבל, חשוב לזכור שזה לא קורה כל כך מהר. רק כאשר הוא מרגיש מספיק בטוח ויציב בקשר, הכל יוצא.
 

תאומים

האמת שמזל תאומים מתקשה לבטא את הרגשות שלו באופן רציני, לכן רוב הסיכויים שאם תיכנסו איתו לשיחת "יחסנו לאן", הוא ידחוף בדיחה אחר בדיחה כדי להקליל את הסיטואציה. הוא משתמש בהומור כדי להתמודד עם מצבים רציניים, כיוון שהוא נהיה עצבני ונבוך.
 

סרטן

סרטן הוא מלך הביטוי, ממש ככה. הוא תמיד ידאג לבטא את הרגשות שלו בצורה מיוחדת ומלאת דמיון, על מנת להבהיר כמה עוצמתית התחושה שלו בנוגע לדברים שבלב ובראש. הוא מאוד מודע לפנימיות שלו ואין לו בעיה להיות שקוף לחלוטין.
 

אריה

מזל אריה שואג, גם בכל הנוגע לביטוי הרגשות שלו. הוא תמיד מדבר באופן כנה ובוטה, ללא חשש מה יחשבו על כך. הוא פשוט רגיל להיות מאוד תקשורתי ולשים דברים על השולחן.

בתולה

מזל בתולה מחצין את הרגשות שלו באופן אנליטי, ממש כמו כל דבר שהוא עושה בחיים. הוא יפרק את התחושות והמצבים לפרטי פרטים, וידע להסביר באופן רציונלי מה הוא מרגיש, על מנת להציף את הבעיות כדי למצוא פתרונות.
 

מאזניים

מזל מאזניים בוחן את המצב בו הוא נמצא לפני שהוא מאפשר לעצמו להחצין רגשות בעניין. הוא ישקול את הצדדים החיוביים ואת השליליים, כך שהתהליך המחשבתי הזה מקל עליו באופן בו הוא חושף את הנפש שלו. הוא לא אוהב להיות לבדו, זה ידוע, לכן אם יחשוב שביטוי רגשות עלול להשאיר אותו לבד, הוא יסנן.
 

עקרב

מזל עקרב מאוד מחושב בהתנהלות שלו. הוא יכול להיכנס לחדר מאוד קול ומאופק, אך בתוך תוכו תתרחש סערה ואף אחד לא ידע עליה. רק כאשר הוא מרגיש בטוח באלף אחוז שהסיטואציה אמינה ויש פה אוזן קשבת אמיתית, הוא יתן לעצמו לרווח את הנשמה.
 

קשת

מזל קשת ירצה את האווירה המתאימה בה הוא ירגיש בנוח לבטא את רגשותיו. הוא בטח יקח את הצד השני לאיזה טיול רומנטי לעת ערב, וכאשר התפאורה המתאימה תהיה סביבו, הוא יוכל לומר את אשר על ליבו.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: