4 המזלות התלותיים ביותר בגלגל

יש אנשים שקשה להם להרגיש רגועים אם הם לא יודעים בדיוק איפה נמצא בן הזוג שלהם, בכל רגע נתון. "איפה אתה, מה אתה עושה, מתי אתה חוזר?" אם שאלות כאלה ואחרות מוכרות לכם, יש מצב חזק מאוד שאתם תלותיים, או שבני הזוג שלכם הם כאלה. אז איזה מזלות פשוט לא יכולים לתת ספייס, אלא חייבים להרגיש את האישור הזה מהצד השני בכל דקה ודקה?

 

שור

מזל שור לא נשאר רק בגדר התלות הרגשית. הוא מרגיש את הצורך להיות מוקף באנשים כל הזמן באופן פיזי ומנחם. הוא מאוד מגונן על מי שהוא אוהב וחייב לדעת שהסביבה שלו בטוחה ושהכל בסדר. הוא מאוד דאגן כלפי בני הזוג שלו עד כדי כך שהוא יכול למחוץ אותם מאהבה, מחיבוק, מנשיקה.

 

סרטן

מזל סרטן ניחן ברגישות עמוקה ולכן הוא מחצין המון אהבה כלפי בני הזוג שלו. הוא תמיד יהיה שם לצידם, לא משנה באיזו סיטואציה, גם אם היא לא ממש נוחה עבורו. יש לו את הצורך לתת מעצמו ללא הרף, גם במחיר של מרחב אישי. הוא פשוט מהדק את הצבטות שלו ולא משחרר, גם אם זה כבר מתקרב לשבור את העצמות של הצד השני.

 

בתולה

מזל בתולה מנתח דברים ברמה קיצונית. התלותיות שלו יכולה להיות מאוד מעיקה כיוון שהוא פועל באופן אובססיבי על מנת להשיג תשובות. נוסף על כך הוא גם מאוד ביקורתי לכן הוא לא נח עד שהוא מרגיש שהכל מתנהל על מי מנוחות. הבעיה היא שלפעמים הוא הגורם לכך שאין מנוחות.

 

עקרב

מזל עקרב הוא מזל יחסית קול, אבל עד הרגע שתשקרו לו. האמת מבחינתו היא הדבר בעל החשיבות הגבוהה ביותר, לכן אם הוא רק חושד שהדברים לא הכי אמינים, הוא לא ישחרר את האחיזה עד שיגיע למקור העניין. התשוקה הגדולה שהוא מפגין במערכת יחסים יכולה להפוך לאש מכלה אם הוא מרגיש שהכבוד שלו תחת איום, לכן הוא נהיה קנאי ופרנואידי עד שזה יכול לעלות לו במערכת היחסים.

 

מחויבות ואהבה שמופגנת כלפי בני הזוג שלכם זה דבר נפלא, אבל אתם חייבים לשים לב אם אתם הופכים להיות "אמא" שלהם. נכון שחשוב להיות מודעים לדברים ולרצות להרגיש בטחון בזוגיות, אך אם תעשו זאת בצורה מעיקה או כזו שמבטלת את האישיות שלכם אל מול הצד השני, שום דבר טוב לא יצא מזה. ותחשבו על זה...

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: