מי הם המזלות שהכי סביר שיתפטרו מעבודתם?

עבודה זה דבר מהותי בחיים, דרכה אנחנו מתקדמים וצוברים כסף, אשר משמש אותנו במטרות שלנו בחיים. ישנם אנשים שאוהבים את העבודה שלהם וישנם כאלה שלא, אבל לרבים מאיתנו זה לא ממש משנה, כיוון שעבודה זו עבודה ואנחנו חייבים להתפרנס. לעומתם, יש כאלה שברגע שהם מזהים משהו שלא יושב להם בול מבחינת העבודה הנוכחית, אין להם שום בעיה לקום וללכת. מי המזלות הכי סבירים להתפטר בחייהם?

 

גדי

מזל גדי הוא יצור של הרגלים. הוא אוהב שגרת יום יום מסודרת ומנחמת, כזו שלא מופרעת על ידי הרבה שינויים. הוא פרקטי מאוד, רציני מאוד, ולכן לא יקום ויעזוב משרה כל כך מהר, גם אם היא לא בול עבורו.
 

דלי

מזל דלי חייב עבודה שתספק אותו מנטאלית, אם היא לא תואמת את הסקרנות והיצירתיות שלו, הוא כבר יהיה בשיא תהליך חיפוש המשרה הבאה. הוא לא מונע מפחד או ספקות, אלא עושה מה שטוב בשבילו ללא הססנות.
 

דגים

מזל דגים התברך במוסר עבודה ללא רבב, הוא עובד קשה ויודע שככל שיעריכו ויגמלו לו יותר בעבודה, כך הוא יגיע יותר למעלה. אבל, אם הוא לא ירגיש את הטפיחה הזו על השכם, מדד המחוייבות שלו למקום ידעך והוא פשוט יתפטר.
 

טלה

מזל טלה הוא מנהיג מלידה וזה הכי ניכר במסלול הקרייריסטי שלו בחיים. הוא יפרח במקום עבודה בו הוא יכול להתפתח באופן רציף ולהוביל אחריו צוות פרודוקטיבי. אם הוא ירגיש שהפוטנציאל שלו לא ממומש, לא תהיה לו בעיה להתפטר.
 

שור

מזל שור חייב שיהיו לו הזדמנויות קידום לאורך המסלול המקצועי שלו. הוא תמיד שואף לגבהים חדשים, אבל מצד שני גם לא ממש אוהב שינויים. הוא מאוד נהנה משגרת עבודה נעימה ומאתגרת, אבל במסגרת שחוזרת על עצמה, בלי הפתעות לרעה. אם יהיה שינוי קיצוני בתפקיד שלו, הוא לא יהסס לעזוב.
 

תאומים

המשרה הנכונה היא עניין מאוד עקרוני אצל מזל תאומים. כיוון שהוא כל הזמן בתנועה ואוהב דינמיות, הוא פחות יתחבר לישיבה מול מחשב 10 שעות ביום. המשרה המושלמת עבורו תהיה כזו שדורשת אקשן, תזוזה ועשייה בלי סוף. אם הוא יהיה בסוג עבודה דוגמת הדרכת טיולים למשל, הוא ירגיש בבית.
 

סרטן

הדבר הכי חשוב למזל סרטן במקום העבודה הוא האלמנט האנושי סביבו. אם חברי הצוות שלו נעימים לו ויש לו מערכות יחסים חיוביות עם סביבת העבודה שלו, הוא מבסוט עד השמיים. אם הוא ירגיש בדד, כנראה שהוא ילך לחפש מזלו בחברה אחרת.
 

אריה

אריות חייבים להיות מס' 1, זה ידוע. הם מאוד תחרותיים ועמדת ההנהגה תמיד קורצת להם. הם גם מאמינים שההצלחה הכלכלית שלהם תלויה אך ורק בהם, לכן הם יבחרו בעבודה שתמנף אותם למקום הראשון ותאפשר להם שכר מפנק. אם העקרונות האלו מתקיימים הם יהיו מחוייבים לעבודה ומאושרים ממנה.

בתולה

מזל בתולה הוא לא מהמוותרים. הוא חייב לדעת שמיצה את כל האפשרויות הקיימות על מנת להישאר בעבודה ולהתנהל בצורה של שלמות מקצועית. לכן גם אם מקום העבודה שלו לא יספק אותו, הוא ישאיר את ההתפטרות כפתרון אחרון וסופי.

מאזניים

מזל מאזניים הוא לא הכי החלטי, בוא נאמר זאת כך. לכן, הוא כל הזמן מחפש עבודה מתאימה לו יותר, כזו שהוא יוכל להנות ממנה וגם להתפרנס. אם אין את שני האלמנטים האלה יחד, סביר להניח שהוא כבר בדלת החוצה.
 

עקרב

מזל עקרב הוא המזל הכי מוכוון קריירה בגלגל. הוא תמיד עם 2 צבטות על המטרה, וההצלחה המקצועית היא מבחינתו ערך עליון. כל עוד נשמרים הכבוד וההערכה בין העובדים, הסיפוק המקצועי והקידום -  מבחינתו אין בכלל שיקול של התפטרות. 
 

קשת

האופטימיות והשמחה התמידית של מזל קשת משאירה אותו בטורים גבוהים כל הזמן. הוא תמיד יסתכל על הצד החיובי של הדברים, ותמיד ינסה להוציא מתוק מעז. גם אם הוא במצב לחוץ בעבודה, הוא יעדיף לזרום עם הדברים ולהמשיך עם ההתלהבות שמלווה אותו באופן שגרתי.
 

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: