אילו מזלות גבריים הם המאהבים הכי טובים?

יש אנשים שפשוט נולדו להיות מאהבים מצויינים. יש להם את הטאץ' הזה שגורם לכל מי שנתפס להם ברשת פשוט להינמס ולרצות עוד ועוד, ועוד...האסטרולוגיה חושפת בפנינו המון מידע על היכולת שלנו לשחק את משחק האהבה, בין הסדינים ומחוץ להם. אז איזה מזלות גבריים הם הכי וואו כמאהבים?

 

גדי

גבר מזל גדי הוא מאוד שונה בין הסדינים לעומת איך שהוא מתנהל ביומיום לצורך העניין. בעוד שבעבודה הוא רציני וחמור סבר, בבית הוא נסיין מטורף שרוצה לגלות הכל על סודות הגוף האנושי. הוא תמיד מחפש את האלמנט הבא שיפתיע את בן הזוג בשעת אהבים.
 

דלי

מזל דלי הוא מאהב נהדר, אבל יותר כלפי עצמו מאשר לצד השני. הוא מאוד אוהב לנסות דברים חדשים ואם אתם בעניין של דיבור מלוכלך הוא אפילו יפתיע אתכם, אך ברגע שהוא מסיים את זממו, הוא מסתובב והולך לישון.
 

דגים

רגיש ומסתורי, כזה הוא הגבר במזל דגים, כזה שאוהב מחוות רומנטיות ותינת אהבים מלאת יופי וריגוש. הבעיה מתחילה כשהוא נהיה קצת עצל במיטה, אחרי שהוא מקבל את שלו...
 

טלה

לגבר במזל טלה יש עוד מה ללמוד בכל הקשור בהדדיות מינית. הוא פשוט מעדיף למקד את האנרגיה הבלעדית שלו בעצמו, כאשר בן הזוג יכול להישאר תלוש וחסר סיפוק.
 

שור

מזל שור הוא מאוד חייתי מבחינה מינית ויש לו נוכחות חדה ומאסיבית, לא תמיד עדינה. הוא אוהב את הוייב המסורתי בו הגבר הוא השליט הבלתי מעורער שמציל את העלמה במצוקה, וגורם לה לשערות סמורות על העורף.
 

תאומים

מזל תאומים התברך במודעות מאוד עוצמתית, לכן הוא תמיד ידע בדיוק מה הפרטנר שלו רוצה ואוהב. יש לו את הצורך לרצות את מי שהוא אוהב, לכן הוא לא יבחל באמצעים כדי להביא את הצד השני לשיאים של טירוף חושים.
 

סרטן

מזל סרטן הוא מלא באהבה, העניין הוא שהיא פחות מורגשת בחדר המיטות. בחיי היומיום הוא יעשה הכל כדי להראות לפרטנר שלו כמה הוא מאוהב, אבל במיטה הוא יעדיף יותר להתרכז בעונג שלו.
 

אריה

אם גבר במזל אריה מרגיש שבני הזוג שלו עפים בניצוצות בזמן יחסי מין, הוא ירגיש את המוטיבציה להיות יותר שואג ויותר יצירתי במיטה. אבל, אם הוא רק יחשוד שמישהו מזייף פה משהו, אתם יכולים לשכוח מטרפת הלילה.

בתולה

העניין עם מזל בתולה הוא כזה – הוא יכול להיות מאהב מופלא, אם רק יפסיק לחשוב כל הזמן מה הוא לא עושה מספיק, או מה צריך לשפר. הביקורת העצמית שלו עוצרת אותו מלהתפרע ולחוש את טירוף הסדינים הזה בראש נקי.
 

מאזניים

גבר מאזניים נהנה מעצם ההנאה של בני הזוג שלו. זה לא בגלל שהוא חסר נוכחות במיטה ומקבל על עצמו את הכל בלי להיות אקטיבי, בדיוק ההיפך הוא הנכון. כשהוא רואה את העיניים של הפרטנר שלו מתגלגלות מעונג, הוא מגיע לשיא בעצמו.
 

עקרב

הגבר העקרב לא רואה בעיניים, ממש ככה. הוא תמיד יחתור לעונג המושלם והעוצמתי ביותר, אבל העניין הוא שלפעמים הוא עושה זאת בהקשר אליו בלבד, יותר מאשר לבן הזוג. אם תמצאו את עצמכם לא ממש מטופלים, תדעו למה.
 

קשת

הו בייבי. ממש ככה. מזל קשת ידוע כלוליין בין הסדינים, כזה שיקח את הפרטנר שלו למחוזות מופלאים של תחושות פיזיות ואמוציונאליות מטורפות. הרצון של קשת לרצות את בן הזוג ולגרום לו עונג כל כך מדוייק, מביא אותו לעשות הכל בשביל התענוג, בלי סייגים.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: