איך איבר הגוף השולט על המזל שלכם משפיע על הבריאות שלכם?

אתם בוודאי יודעים שלאסטרולוגיה יש תפקיד חשוב בקביעת האופי והגורל שלכם, אך האם ידעתם שלמזל האסטרולוגי יש גם משמעויות פיזיות ובריאותיות על גופכם?
כל מזל שולט על חלק מסוים בגוף ויש לכך השלכות על הבריאות שלכם. הכתבה כמובן לא באה להחליף ייעוץ רפואי אך היא יכולה לתת לכם מספר נקודות חשובות להתייחס אליהן בכל מה שנוגע לבריאות הגופנית והנפשית שלכם.

 

גדי

שיניים, עצמות, ברכיים, עור
לבני המזל לרוב שיניים בריאות להפליא, אך יש להם נטייה לחריקת שיניים ונעילת לסתות שעלולה להתבטא בכאבי ראש, לסת ואף מיגרנות. הם נוטים לסבול יותר מכל מזל אחר, מבעיות בברכיים, שברים בעצמות ודלקות פרקים. בגלל החשיבה הרציונלית של בני המזל, סביר להניח שהם לא יסבלו משום בעיה נפשית של דיכאון או חרדה, אך לעתים זה עלול לקרות. במקרים הנדירים, שגדי רגיש במיוחד סובל מאחת מהן, הוא יתגבר עליה מאוד מהר ויחזור למירוץ אחר ההצלחה.
 

דלי

בני המזל נוטים להיפצע בקלות בברכיים ובקרסוליים.

הם מקבלים נקעים בקלות רבה באזורים הללו. הגב התחתון שלהם רגיש מאוד. לרוב לבני המזל, זכרים ונקבות כאחד יש רגליים חזקות ומסותתות להפליא, אפילו אם הם לא עוסקים בפעילות ספורטיבית. כמו כל מזלות האוויר, גם אצלם הבריאות הנפשית היא הפגיעה ביותר. הם נוטים להתקפי חרדה ודיכאון קשים, בעיקר כשהם מרגישים שהם לא מצליחים לעמוד תחת עול המשימות העומד לפניהם.

דגים

כפות רגליים, בהונות
זה קצת אירוני שאיבר הגוף שמייצג אותכם זה רגליים, בגלל שאתם טיפוסים כל כך מעופפים. לבני המזל יש נטייה לבעיות שקשורות לאזורים הללו. נקעים בקרסול ופגיעות בחיבורים העדינים בבהונות. הם סובלים מכאבי ראש ומיגרנות שקשורים לשינויים במזג האוויר. מבחינה נפשית בני המזל מועדים לדיכאונות, שינויים חדים במצבי רוח וחרדות. הם עלולים לקחת דברים ואירועים בצורה אישית מידי וזה משפיע על בריאות הגוף כולו. אך לבני המזל יש יכולת מופלאה לרפא את הנפש שלהם בצורה עצמאית על ידי התחברות לטבע ולסביבה, זה החיבור הרוחני שלהם דרך איבר הגוף השליט.
 

טלה

מוח, ראש, פנים
בני המזל הם אתלטיים ובריאים מאוד בדרך כלל. הם עלולים לגלות נטייה למיגרנות, כאבי ראש, מצבי לחץ וחרדה. הם עלולים לסבול מ-OCD (הפרעה טורדנית כפייתית) או לחלופין להיות מבולגנים ועם הפרעת קשב וריכוז. רמות לחץ גבוהות עלולות לגרום אצלם להתפרצויות בעור. רבים מבני המזל חורקים את הלסתות שלהם בשנתם או במהלך חשיבה מאומצת. בגלל האהבה הגדולה שלהם לספורט הם עלולים להיפצע במהלך הפעילות אך לרוב הם ישתקמו ויבריאו מכך כהרף עין.
 

שור

גרון ואוזניים
כאבי גרון, שקדים וצרידות נפוצים מאוד אצל בני המזל. כמו כן הם סובלים מצוואר תפוס וכאבים בעורף, בעיקר כשהם נמצאים תחת לחץ נפשי עז. יש לשים לב לכאבים הללו מכיוון שהם יכולים גם להקרין לעמוד השדרה כולו. הם יכולים לסבול מבעיות אוזניים, בדרך כלל אוזניים רגישות מאוד לרעש, וכמו כן בעיות עיכול שקשורות למערכת העיכול העליונה. מבחינה נפשית, כמו הצוואר המוגבל בתנועותיו, בני המזל עלולים למצוא את עצמם מקובעים בדעתם ומכך לסבול מדיכאון קל וחרדה כאשר יש שינויים תכופים בחייהם.
 

תאומים

ידיים, כתפיים, ריאות, צלעות וכפות ידיים
לבני המזל יש נטייה לזיהומים בדרכי הנשימה, גודש ואסתמה. כאבים ופריקות תכופות בכתפיים, בעיקר בגלל הנטייה שלהם להניף את הזרועות שלהם בעת דיבור. בגלל האופי ההיפראקטיבי והלא מרוכז שלהם יש להם נטייה להזניח בעיות רפואיות ולהחמיר את מצבם. מבחינה נפשית הם עלולים לסבול מהפרעות קשב וריכוז, OCD (הפרעה טורדנית כפייתית) ולעתים הפרעה דו קוטבית. 
 

סרטן

קיבה, סרעפת, חזה
הקיבה שלכם רגישה מאוד, והקפדה על תזונה טובה היא קריטית לבני המזל הזה. אם יש לכם נטייה לשים את בעיות של אחרים לפני שלכם ולהזניח את עצמכם, לשכוח לאכול ארוחות או להתמלא בג'אנק פוד משמין אתם עלולים לסבול מכאבים קשים בבטן, צרבות וזה עלול להוביל לדלקות בשלפוחית השתן או זיהומים במערכת הנשימה. מבחינה נפשית, בני המזל נוטים להתקפי חרדה ואפיזודות של דיכאון במצבים מלחיצים נפשית. 
 

אריה

לב, גב, עמוד השדרה
לרוב לבני המזל אין בעיות בריאותיות רציניות בצעירותם, אבל כשיש להם הם מאוד דרמטיים לגביי זה. הם סובלים מכאבי גב, התכווצויות בצוואר וחוסר יציבה טובה בגלל נטייתם להפעיל את הלחץ על אזור הצוואר והכתפיים. בגילאים מבוגרים יש לתת תשומת לב רבה ללחץ דם וללב מכיוון שהם מועדים לפורענות אצל בני המזל. מכל המזלות דווקא יש להם נטייה ללקות בבעיות שקשורות לתחום הנפשי. הם נוטים להתפרצויות זעם, דכדוך ודיכאון מז'ורי, לחץ נפשי כבד שקשור בעיקר לאיך הם נראים בעיני הסביבה. פעמים רבות, מחלה פיזית אצל בני המזל מושפעת ממצבם הנפשי ולכן יש לשים לב לכך אם יש תלונה על מיחושים כלשהם.

בתולה

לבלב, מעי
בני המזל הם בדרך כלל בריאים מאוד, בעיקר בגלל ההקפדה שלהם על תזונה בריאה ופעילות גופנית. מצבי לחץ משפיעים על הבריאות של בני המזל, בעיקר בגלל שלעתים זה גורם להם להזניח את הבריאות שלהם. יש להם נטייה לסבול ממחלות דם, חוסרים בוויטמינים, ומיגרנות. הם עלולים לסבול מרגישויות שונות, כמו רגישות ללקטוז או גלוטן. מבחינה נפשית יש להם נטייה לסבול מהפרעות אכילה, הפרעות במצב רוח ו-OCD (הפרעה טורדנית כפייתית). לחץ נפשי עלול לגרום לבעיות בפעילות המעי.
 

מאזניים

כליות, איזון הגוף
בני המזל הם ככל הנראה הבריאים ביותר מכל המזלות. העור שלהם בוהק ולא מתקמט עם הגיל. לרוב הם מקפידים מאוד על בריאותם מה שמוסיף להילה הבריאה והזוהרת שלהם. הבעיות שלהם מתגלות רק כאשר הם לא מקפידים על השלווה והאיזון שהם כה זקוקים לו. הם יסבלו מדלקות בדרכי השתן, אבנים בכליות, תנודות בלחץ דם וחוסר איזון כימי במוח. מבחינה נפשית, הם נוטים לחרדה, תנודות במצב רוח ודיכאון מז'ורי. הקפדה על פעילות מרגיעה כמו יוגה ומדיטציה חשובה מאוד לשמירה על בריאות תקינה אצל בני המזל. 
 

עקרב

אף, איברי המין ושלפוחית השתן
בני המזל מקפידים מאוד בהופעתם, ולכן הם לרוב בריאים מאוד. לבנות המזל יש בדרך כלל אגן מעוגל ונשי או חזה גדול, לעתים שניהם. לגברברים בני המזל גם כן לרוב, יש אזור אגן מוגדר. הבעיות שהם עלולים לסבול מהן הן הפרעות דם, סכרת, דלקות בשלפוחית השתן, התכווצויות בבטן, השתנה תכופה ומיגרנות. בני המזל נוטים להיות חזקים מאוד נפשית ולא לסבול מבעיות נפשיות. לעתים רחוקות הם עלולים ללקות בחרדה או דיכאון קל, אך זה נדיר כל כך כי מאוד קשה לשבור את רוחו של העקרב.
 

קשת

ירכיים, כבד
סביר להניח שבני המזל חוו לפחות ניתוח אחד כתוצאה מתאונה או נפילה. לרוב המחלות שלהם נוצרות כתוצאה מפגיעה ולא בגלל נטייה טבעית לכך. הם אופטימיים מאוד ובדרך כלל יראו, ירגישו ויהיו בריאים כאילו הם צעירים בעשור מגילם האמתי. גם אם הם סובלים מבעיה נפשית כלשהי, כגון דיכאון או חרדה, הם יתמודדו ויתגברו עליה בקלות רבה בשל אופיים. חשוב לזכור, שלכל בעיה, בריאותית ונפשית, התרופה הטובה ביותר לקשת היא טיול לחו"ל.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: