שומרים בבטן: מצעד המזלות המכילים עד החושפניים ביותר

יש אנשים שפשוט לא מסוגלית לבטא את הרגשות שלהם באופן פתוח וחופשי. מבחינתם זה מעמיד אותם במצב חולשה, כאשר אנשים אחרים יכולים פתאום לגלות מה מסתתר להם מאחורי העיניים או אפילו בלב. לעומתם, יש אנשים שהם בדיוק ההיפך – הם מפרטים בצורה מאוד רגשית וברורה איך הם מרגישים, מה הם חושבים ומה מתחולל להם בתוך הנפש. אין טוב או רע בכל אחת מהתפיסות, זה פשוט האופי שלנו לפי מה שמאפיין גלגל המזלות. אז מי מכם הוא בונקר רגשי ומי שופך את הלב כמו מזרקה ומתחזק מזה?

 

גדי

מזל גדי הוא אלוף בלהיות סבלני עם הרגשות שלו. הוא לא יחשוף אותם או יתנהג בהתאם לסערה שמתחוללת בתוכו אלא אם כן הוא ינתח את המצב באופן הגיוני וירשה לעצמו להיפתח. הוא לעולם לא ינהג בצורה אימפולסיבית עם הלב שלו, כיוון שהוא יודע לאפק את עצמו לפי ההגיון.
 

דלי

מזל דלי יכול להיות חברותי כלפי כולם, אך רק כלפי מי שקרוב אליו באמת הוא יתן כרטיס כניסה ללב שלו. הוא בוחר את מי שהוא מחשיב חבר אמת בקפידה, ולמרות שהוא יכול להראות כלפי חוץ כמה כיף לו אתכם, זה לא אומר שאתם במעגל הפנימי שלו.
 

דגים

מזל דגים ורגשות זה עניין מסובך. הוא מצויין בלשמור על הרגשות שלו מאופקים, במיוחד במצבים שאינם שווים את חשיפת האמוציות שלו. אבל, וזה אבל גדול, ברגעים בהם הוא מרגיש מדוכדך או עצוב, הוא יתעמת עם הרגשות שלו בצורה גלויה ושאינה מבויישת.
 

טלה

מזל טלה ידוע ביכולת העצומה שלו לשמור על הרגשות שלו עמוק בפנים, אבל מצד שני הוא גם לא מפחד להחצין אותם כשהוא מרגיש שזה יכול לשרת אותו בצורה חיובית ומקלה. הוא עומד מאחורי האמת הפנימית שלו ולכן אם הוא יודע שביטוי רגשות יקדם אותו, אין לו בעיה לדבר עליהם.
 

שור

העקשנות המאפיינת של מזל שור עומדת גם בפני החצנת הרגשות שלו, לכן גם אם הסביבה החיצונית רואה איך הוא מרגיש, לא בטוח שהוא יודה בכך. השליטה העצמית שלו לא נותנת לו לשחרר את פרץ האמוציות החוצה, כיוון שהוא מעדיף להחזיק את כל התחושות האלו עמוק מתחת לקרניים.
 

תאומים

מזל תאומים לא אוהב להיפתח לאנשים אחרים באופן אמיתי מידי כלפי עצמו, כיוון שהוא מאמין שרגשות זה דבר פרטי, לא שיחת היום של החבר'ה. גם אם הוא יהיה עצוב הוא ידאג להסתיר זאת כאילו פשוט לא אכפת לו ממה שקורה סביבו.
 

סרטן

סרטן לא מסתיר את הרגשות שלו כי הוא פשוט לא יכול להסתיר אותם. מה שהוא מרגיש זה מה שהוא מוציא החוצה, הכי נקי והכי חשוף. הוא לא ממש יכול לשלוט על הביטוי העצמי שלו כיוון שמה ששולט עליו הוא הלב שלו.
 

אריה

מזל אריה לא מאמין בלהסתיר את הרגשות שלו, כיוון שהוא מספיק בטוח בעצמו להחצין אותם בצורה שתועיל לו. אם יש משהו שהוא רוצה להשיג הוא לא יפחד להגיד את זה, גם אם זה קשור למה שמתחולל לו בתוך הנשמה.

בתולה

מזל בתולה הוא מקצוען אמיתי בכל הנוגע להסתרת הרגשות שלו. האמת היא שהוא פשוט יותר מדי עסוק כל הזמן מכדי להתרכז ברגשות ובמה שמתחולל לו בפנים. יש לו דברים חשובים יותר לעשות מאשר לדבר על תחושות.
 

מאזניים

מזל מאזניים אולי מאוד מוחצן כבנאדם, אבל הוא גלוי באמת רק עם אלה שהוא מחשיב קרובים. ישנן פעמים רבות בהן נראה שעובר עליו משהו אפרורי או מופנם, אך הוא לא יחשוף את זה אם זה לא כלפי מי שהוא בוטח בו באמת.
 

עקרב

פוקר פייס, זה מה שמאפיין מזל עקרב. הוא מציב חומות גבוהות סביב הלב שלו ולא משחרר את רחשי ליבו. למה הוא עושה זאת? כי הוא פשוט מאמין שלחשוף דברים אישיים מציב אותו בעמדת חולשה.
 

קשת

מזל קשת יכול להיות מאוד אינטנסיבי בגילוי הרגשות שלו, הוא פשוט מאוד מאמין באותנטיות. נוסף על כך קשת מאמין שלהיות במצב פגיע דווקא מחזק אותו, כי ברגעים הקשים אתה חייב שיהיו לצידך אנשים שמבינים אותך ויכולים לתמוך בך.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: