מצעד המזלות הכי רכושניים במערכת יחסים

ישנם אנשים שמבחינתם להיות רכושניים בקשר זוגי זה טבעי ורצוי. הם אפילו חושבים שזה מחצין כמה באמת הם אוהבים את בני הזוג שלהם ולא מוכנים לוותר עליהם. אבל, פעמים רבות זה יוצר דווקא תחושה הפוכה, כאילו הקנאה או התלותיות היא ששולטת בקשר. אז מי הם המזלות הכי רכושניים?

 

גדי

מזל גדי מאמין שיש דרך נכונה ודרך לא נכונה להתנהל בקשר. הוא חייב לשלוט במערכת היחסים על מנת להביא אותה לשיאים והישגים שהוא שם לעצמו מההתחלה. מבחינתו אם בני הזוג שלו חושבים כמוהו, זו הצלחה בפני עצמה.
 

דלי

למזל דלי יש בעיית מחוייבות קשה, אבל זה לא אומר שהוא לא מסוגל לאהוב מישהו באמת ובתמים. מבחינתו מערכת יחסים אמיתית ואוהבת, חייבת להיות גמישה ומלאת הבנה, כיוון שרק כך אפשר להיות על אותו דף אחד עם השני. קנאה ורכושנות זה דבר רחוק מדלי, כיוון שהוא לא נוטה להתחבר ברמה רגשית שכזו.
 

דגים

מזל דגים נסחף באהבה, הוא מחצין המון חיבה ורגש, אבל עד שנהיים תלויים בו. הוא מעדיף להתרכז במה שגורם לו אושר ולא בקנאה או ריבים. העניין יוצר מצב מתעתע בו נראה לפעמים שלא ממש אכפת לו מה עושה בן הזוג שלו, אבל זו ממש לא האמת.
 

טלה

מזל טלה הוא מאוד דומיננטי. אכפת לו מאוד מבני הזוג שלו עד לרמה שהרבה פעמים הוא פשוט נכנס למערכות יחסים בעיניים עצומות, באופן שלאו דווקא מחבר אותו עם אנשים שמתאימים לו. הוא נוטה להתאהב בקלות ולהרגיש נוח מאוד מהר, אבל רק לפי החליל שלו.
 

שור

מזל שור שואף תמיד ליציבות ובטחון במערכת יחסים, לכן הדברים חייבים להתנהל לפי החליל שלו. הוא נוטה להיות מאוד רכושני ולחשוב שזה מיטיב עם הזוגיות, לכן מבחינתו זה מאוד רצוי ומחזק את הקשר.
 

תאומים

אין לו שום רצון להיות רכושני בזוגיות, ממש לא. למעשה, אם הדברים לא זורמים בקלות או מתנהלים על מי מנוחות, מזל תאומים לא ירצה להישאר בקשר הזה. הוא לא אוהב שנושמים לו על הצוואר ולכן הוא לא עושה זאת בעצמו.
 

סרטן

מזל סרטן חייב להרגיש תמיכה רגשית מתמדת לאורך מערכת היחסים אחרת הבטחון העצמי שלו יורד באופן קיצוני. כשהוא מרגיש ספקות ופחד הוא נהיה תלותי וחייב לקבל תשובות לגבי מה בן הזוג שלו חושב עליו בכל רגע נתון.
 

אריה

מזל אריה אוהב לשמור על דברים קרובים אליו, גם את בני הזוג שלו. כך הוא מרגיש שהוא לא מאבד שליטה. הרצון שלו להיות תמיד במרכז העיניינים דוחף אותו לגרום לבני הזוג שלו לתת לו יחס מועדף ותמידי, מבלי להוריד את הרגל מהגז.

בתולה

שליטה זה המאפיין מס' 1 של מזל בתולה, כיאה לכל פרפקציוניסט. אבל, השליטה כאן היא ביחס לעצמו ולעצמו בלבד, כיוון שכך הוא יודע שהוא מכוון את חייו באופן הרצוי לו. אין לו צורך להיות רכושני כיוון שזה לא משרת אותו באופן שמקדם אותו.
 

מאזניים

מזל מאזניים הוא הכי רחוק מלהיות רכושני. מבחינתו מערכת יחסים זה דבר נחמד ומעשיר, אבל לא ברמה שהוא לא יכול לחיות בלעדיה. הוא פשוט מעדיף להתרכז באלמנט של כיף והנאה בחיים, מאשר להתווכח או לבזבז את הזמן על שליליות וקנאה.
 

עקרב

הרכושנות של מזל עקרב מאוד מורגשת ודרכה הוא בעצם שולט במערכת היחסים בצורה שמרגיעה אותו. הקנאה והדומיננטיות שיוצאות ממנו מאפשרות לו לשלוט במצבים השונים באופן בוטה ופעמים רבות אפילו תוקפני.
 

קשת

המטרה העקרית של קשת בחיים היא לחבור עם אנשים שעושים לו טוב ומוכנים לזרום איתו בחוויות מרגשות. לכן בכל הנוגע לזוגיות, מבחינתו היא חייבת להיות תמיד כייפית ומאושרת, אחרת זה פשוט לא מעניין אותו. אין לו סיבה להיות רכושני כי עצם התחושה הזו היא כבר אנטי פאן.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: