איך המזל שלכם קונה מתנות ?

לכולנו יש את הדרך האהובה עלינו לרכוש מתנות ליקירנו. אנחנו החלטנו לקחת את זה צעד אחד קדימה ולבדוק האם המזל שלכם תואם את הדרך בה אתם קונים. תמשיכו לקרוא ותגלו האם סגנון השופינג האולטימטיבי שלכם הוא פשוט תוצאה של גורל שהוכתב על ידי הכוכבים.

 

גדי

כבר קנו את המתנה המושלמת חודש מראש
אם יש משהו שמזל גדי לא מוכן להתמודד איתו, זו סחבת מיותרת. אם הם יודעים שיום הולדת של חבר קרוב או חג מתקרבים, הם יקנו את המתנות מראש. בשביל מה להתמודד עם בלאגן בחנות או לחץ של הרגע האחרון אם אפשר לסיים את המשימה ולא לדחות אותה לרגע האחרון?
 

דלי

הם לא קונים, הם תורמים
מבחינתם, קנייה של מתנה היא פשוט בזבוז של כסף. למה לעשות את זה כשאפשר להשתמש בכסף הזה בשביל לשפר את העולם? האין זו מתנה טובה יותר לאדם שחשוב להם? תשתדלו לא להיפגע מהדלי הנחמד כשהוא מגיע עם ידיים ריקות למסיבת היום הולדת שלכם. הכסף שלו הלך למטרה טובה.
 

דגים

מכינים מתנה מחממת לב שהם עבדו עליה חודשים רבים
יצירתיים ורגישים להפליא, בני המזל לא יסתפקו בקנייה של מוצר תעשייתי נדוש. הם יודעים שמה שחשוב באמת זו האהבה שהושקעה במתנה. הם יבלו חודשים בלסרוג לכם סוודר או לצייר פרוטרט שלכם עם חיית המחמד האהובה עליכם. המתנות שלהם עלולות להיות שנויות במחלוקת, אך תמיד מרגשות עד דמעות.
 

טלה

הולך לקניות ביום הכי עמוס בשנה
בני המזל בטוחים ולפעמים חסרי סבלנות. הם רוצים לקבל את העסקאות הטובות ביותר ואין להם זמן להתמהמה. לכן סביר להניח שתראו אותם מתרוצצים עם העגלה עמוסה כל טוב ביום שבו יש את ההנחות הטובות ביותר ונלחמים על המלאי עם שאר הקונים.
 

שור

מקדישים שבועות בחיפוש אחר המתנה המושלמת
מזל שור הוא מסור, סבלני ואחראי, אז הם לוקחים את הזמן לבחור את המתנה המושלמת עבור כולם ברשימה שלהם. זה עשוי להתבטא בכך שתצאו לקניות בימים שאתם רוצים לבלות בבית, אבל אתם רוצים לעשות את כולם מאושרים ואתם תשקיעו את הזמן לבחור את המתנה הטובה ביותר. 
 

תאומים

מחכים שיהיה חבר פנוי לצאת איתו לקניות ואז אתם תבלו את כל היום בחיפושים
תאומים לא אוהבים לבלות לבד, לכן אתם תמתחו את הזמן לצאת ולקנות עד שימצא שותף פנוי למשימה. בדרך כלל זה יקרה ברגע האחרון. אך לאחר שתצאו ביחד עם המלווה אתם תגלו שבעצם כל כך חשוב לכם לקנות את המתנה המושלמת ולא תצליחו להחליט, מה שיגרור לבילוי של שעות ארוכות בקניון.
 

סרטן

מחכים לרגע האחרון ואז נלחמים עם שאר הקונים על המלאי שנותר
אתם חולמניים ומלאי תקוות מה שעלול לגרום לכם לגרור את הפעולה עצמה של הקנייה. מה שכן, לא מומלץ לאף אחד להיתקל בחנות בסרטן ששם עיניו על הפריט האחרון בחנות. הוא יעשה הכל וישתמש בכל התכסיסים באמתחתו בכדי להשיג אותו.
 

אריה

ילך לחנות היקרה ביותר וכמובן יצפה שחבריו יעשו את אותו הדבר
לאריות יש טעם טוב ויוקרתי. הם נותנים בגדול אבל גם מצפים לקבל את אותה הרמה בתמורה. הם די עצלנים בכל מה שקשור ליציאה למסע קניות ולכן סביר להניח שיעשו זאת בזמן פנוי או ביחד עם סידורים אחרים. הם פשוט יכנסו לחנות היקרה ביותר ויקנו את הפריט הנוצץ והנחשק על המדף.

בתולה

מכינים או קונים מתנות מבעוד מועד אך מתחילים לחשוש שהן לא טובות מספיק וקונים אלטרנטיבות
בתולות הם המבקרים הקשים ביותר של עצמם. הם אחראיים מאוד וסביר להניח שדאגו להכין או לרכוש את המתנה המושלמת לאחר מחשבה מעמיקה מבעוד מועד. מה שמשאיר להם זמן להתחיל לחשוש שהמתנה לא טובה מספיק מה שיגרור קנייה ספונטנית של מתנה נוספת ברגע האחרון.
 

מאזניים

קונים בימים שבהם אין מבצעים או קהל קונים גדול
מאזניים אוהבים קניות אבל הם שונאים להתמודד עם קהל גדול, תורים ארוכים וריבים מיותרים. הם אוהבים לקנות בקצב שלהם, בשלווה ובשקט ויעדיפו לשלם מחיר כפול, רק לא להיתקע במהומה של יום הנחות. בסופו של דבר הם ידאגו שכל אחד יקבל מתנה טובה, וזה מה שחשוב להם באמת.
 

עקרב

קונים ברגע האחרון ומייצרים הרבה דרמה
העקרב ייזכר ברגע האחרון שצריך לקנות מתנה, ואז הוא יתנהג כאילו חייו תלויים בכך. כולל לתפוס חנייה של נכים או לדחוף אנשים בתור. הכל כדי להשיג את המתנה. הם לא רואים בעיניים. אחריי שיגמר כל הבלאגן הם יתנצלו מקרב לב, אבל רק לאחר שהם מחזיקים את המתנה הרצויה עטופה בתוך השקית.
 

קשת

הם יכינו רשימה של מתנות מושלמות כל אחד מבעוד מועד אבל יחכו לרגע האחרון לעשות את הרכישה עצמה
מסיבה קצת לא ברורה, לקשת יש נטייה לעשות את החיים קשים יותר ממה שהם אמורים להיות. הם ידעו שבועות מראש מהו הדבר שהם ירכשו לחבר קרוב, אך יזכרו ללכת ולקנות אותו פיזית ממש ברגעים האחרונים, מה שעלול ליצור המון עוגמת נפש, בעיקר אם המוצר אזל מהמלאי. 
 

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: