על פי המזל: זו דמות הדיסני המרשעת שאתם מייצגים

בוודאי כבר קראתם איזו נסיכת דיסני או איזה גיבור דיסני אתם, אבל האם חשבתם אי פעם, מה יקרה אם תתחברו לצד הקצת יותר מרושע שלכם?

עכשיו זה הזמן ללכת על הצד האפל ולגלות, איזה נבל מצויר בסרטי דיסני הכי מתאים לכם לפי המזל שלכם.

 

טלה

e1.jpg©sweetyhigh

האדס

אתם ללא ספק ההגדרה המילולית של "חם מזג". לכן זה רק הגיוני שלנבל המצויר שלכם יהיו להבות מעל הראש, במובן המילולי של הדבר. אתם שניכם חסרי סבלנות להפליא ונוטים להוציא את המתח שלכם על אחרים. זאת לא אשמתכם, יש לכם הרבה על הצלחת ואין לכם זמן להתמודד עם הטיפשות של בני תמותה אחרים. כאשר אתה מוצא את השלווה והרוגע, אתם לא כל כך רעים, וגם לא האדס.

 

שור

e2.jpg©sweetyhigh

ג'אפר

אתם אנשים אמינים מאוד, אבל עלולים להיות עקשניים להפליא. אתם גם רכושניים מאוד במקרים מסוימים, וזה אחד החסרונות הגדולים ביותר שלכם. בדומה לג'אפר, אתם אובססיביים להנאות חומריות. אתם רוצים להיות מוקפים דברים נחמדים כל הזמן, ואתם תעשו הכל כדי שזה יקרה. אל תתנו לחמדנות שלכם להפריע לכם להיות אדם מדהים, או שבסופו של דבר אתם עלולים לסיים כמו ג'אפר!

 

תאומים

e3.jpg©sweetyhigh

האנס

איתכם, תאומים, אף אחד לא יודע מה הוא הולך לקבל. אתם שומרים את כולם סביבכם על קצות הבהונות, חוסר עקביות זה יכול לתסכל אחרים. התאום המרושע שלכם הוא בהחלט האנס, מאחר שכולנו חשבנו שהוא בחור "טוב", אבל אז התברר שהוא נבל. אתם גם נוטים להיות קצת שטחיים, אבל זה בגלל שאתם לא ממש בטוחים מה אתם רוצים. מנגד, אתם תקשורתיים ומקסימים להפליא, בדיוק כמו האנס.

 

סרטן

e4.jpg©sweetyhigh

סקאר

אתם מונעים על ידי הרגשות שלכם. אמנם יש לזה השפעות חיוביות, כמו הבנה של רגשות אחרים, זה גורם לכם להיות רגישים מאוד ונרקיסיסטים לפעמים. כמו סקאר, לעתים קרובות אתם יכולים לרחם על עצמכם ועל המצב הנוכחי שלכם, ואתם מוצאים את עצמכם מרגישים קנאה בהצלחה של אחרים לעתים קרובות. אבל אתם עדיין חברים נאמנים. רק תשימו לב שהקנאה לא משתלטת עליכם ופוגעת בחברות שלכם ובהערכה העצמית שלכם.

 

אריה

e5.jpg©sweetyhigh

גסטון

אגוצנטריים מאוד, אתם מודאגים בדבר אחד ודבר אחד בלבד - עצמכם! אתם אוהבים להיות במרכז תשומת הלב ואתם תופסים את עצמכם כמתנה לעולם הזה, כמו גסטון. זה נהדר שאתם המעריצים מס' 1 של עצמכם , אבל זה יכול להוביל אחרים לראות אתכם בתור טיפוסים ראוותניים, אנוכיים ויהירים. זה הכול עניין של ביטחון עצמי ולא יהירות. תמצאו את האיזון, או שאתם עלולים בסופו של דבר להיות כמו גסטון.

 

בתולה

e6.jpg©sweetyhigh

קלוד פרולו

אנליטיים וקפדניים, אתם ללא ספק אחד המזלות האמינים ביותר בגלגל המזלות. יעילות היא השם האמצעי שלכם. אתם ללא ספק יודעים איך לבצע דברים נכון, אך אם דברים לא מתגלגלים כפי שתכננתם, אתם עלולים להפוך לציניים ולשפוט בחומרה לא רק את עצמכם, אלא את כל המעורבים בדבר. זה רק הגיוני שפרולו הוא התאום המרושע שלכם. אתם מתחברים בטבעיות לרצון שלו לשלוט בהכל.

 

מאזניים

e7.jpg©sweetyhigh

מליפיסנט

למרות שאתם בדרך כלל אנשים מאוזנים מאוד, פעמים רבות אתם יכולים להיות פזיזים ונמהרים כשמדובר בעניינים של הלב. בדומה למליפיסנט, אתם נותנים למערכות היחסים של העבר להשפיע על עתידכם, מה שלא אמור להיות. להרפות מהעבר לא קל לכם, אבל אתם צריכים ללמוד להמשיך הלאה. לא הייתם רוצים לסיים כמוה, נכון?

 

עקרב

e8.jpg©sweetyhigh

המלכה המרשעת מ"שלגייה ושבעת הגמדים"

אתם מקסימים ומלאי תשוקה, אבל אתם גם הזוממים האולטימטיביים. כאשר אתם מרגישים מאוימים, כמו שהמלכה המרשעת מרגישה לגבי שלגיה והיופי שלה, אתם הופכים להיות נקמניים מאוד. אתם תעשו כל שביכולתכם כדי להפיל את כל המה ומי שגורם לכם צרות. למרות שזה אולי נראה כמו מה שאתם צריכים לעשות כדי לשפר את עצמכם, זה לא עובד עבור המלכה הרעה, אז זה בהחלט לא יעשה צדק איתכם.

 

קשת

e9.jpg©sweetyhigh

קרואלה דה-ויל

אתם האופטימיסטים של גלגל המזלות.  אמנם זה אולי נראה כמו דבר טוב, אבל זה יכול להוביל אותכם להיות קצת אימפולסיביים רגשית במצבים מסוימים. יש לכם את הרעיונות הגדולים האלה,ואתם מאמינים שכולם צריכים להשתתף בהרפתקה, כמו קרואלה והצורך שלה כדי ליצור מעיל פרווה דלמטי. כאשר אחרים לא מקבלים את הדרך שלכם, אתם נאלצים לקחת את העניינים לידיים שלכם. זה לא בהכרח הרעיון החכם ביותר בכל מצב, רק תשאלו את קרואלה.

 

גדי

e90.jpg©sweetyhigh

האם החורגת של סינדרלה

בדומה לאם החורגת הלא נעימה של סינדרלה, אכפת לכם מאוד מהמשפחה שלכם. אתם תעשו כל שביכולתכם כדי להבטיח שהם ישיגו את כל ההצלחה שמגיעה להם. זה מוביל אתכם להיות קצת עקשניים כי אתם לא מוכנים להתפשר על מה שאתם מאמינים שהוא "הגורל" המתאים ביותר לכם ולקרוביכם. בגלל שאתם לא חושבים מחוץ לקופסה, אתם מתקשים לראות את הדברים אחרת. אתם מאוד מקובעים ומסורתיים ולא מוכנים ללכת בדרכים מסתוריות וחדשות. למדו לחיות קצת כי אתם בהחלט לא רוצים בסופו של דבר להפוך לקרים ומרירים כמו האם החורגת.

 

דלי

e91.jpg©sweetyhigh

אורסולה

אתם חכמים מאוד ואוהבים לבלות את זמנכם בלסייע לאחרים, אבל אתם יכולים להיראות קצת אקסצנטריים למי שלא מכיר אתכם טוב, כמו אורסולה. היא באמת רצתה להביא עזרה לאותן אומללות, אבל מסיבה מוזרה כלשהי, כולם חשבו שהיא רוע טהורה. על פי רוב, אתם אוהבים להיות סביב אנשים, אבל לפעמים אתם נוטים לבודד את עצמכם משאר העולם. בהחלט נשמע כמו אורסולה המתגוררת בפאתי הים עם הצלופחים שלה.

 

דגים

e92.jpg©sweetyhigh

קפטן הוק

אתם נוטים להיות קצת עצלנים לפעמים, מזל דגים. אתם כל הזמן צריכים אנשים בחיים שלכם, שידחפו אתכם להיות הכי טובים שאתם יכולים להיות. זה די דומה לקפטן הוק. אם כי הוא קפטן, הוא לא יהיה שום דבר בלי ידו הימנית, מר סמי. כמו קפטן הוק, גם לכם לפעמים קשה להתקדם כאשר הדרך רצופה מכשולים. כאשר התנין מגיע לתפוס את הוק, הוא בורח. גם לכם לעתים יש נטייה לברוח מהבעיות במקום להתמודד איתן.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: