הורוסקופ לתאריך: 07.01

גדי

הלחץ והעומס בו אתם נמצאים לאחרונה דורש שתורידו קצת את הרגל מהגז ותתנו לעצמכם מנוחה אמיתית. אתם לא יכולים להיות כל הזמן ב-100% תפוקה, כיוון שאתם פשוט תתישו את עצמכם במהרה.
 

דלי

עניין מסויים בו אתם מעורבים דורש מכם איפוק ואתם מרגישים את הצורך להיות דווקא בצד המקשיב מאשר בצד הדעתני. לא תמיד נכון לקחת את הדברים לידיים שלכם כיוון שזה מאוד תלוי בסיטואציה.
 

דגים

לאחר מנוחה ראויה בסוף השבוע אתם מרגישים מוכנים לעשייה מרובה בשבוע החדש. המון דברים עומדים על הפרק ואתם לא מוכנים לדחות עוד משימות שיושבות לכם על השולחן.
 

טלה

אתם נותנים משמעות רבה מידי לעניין יחסית מינורי והדבר לוקח מכם המון אנרגיות על לא כלום. נסו לאזן את התחושות שלכם על מנת לא להיכנס למצב של כעס מיותר.

שור

ישנם מספר פיתויים שמגרים אתכם לעשות דברים שאתם בדרך כלל לא ממש רגילים בהם והדבר מעורר בכם תחושת סקרנות לצד חשש. אם יש לכם ספקות ברורים לגבי העניין עדיף שתהיו נאמנים לעקרונות שלכם.
 

תאומים

אתם מאוד אנרגטיים היום ומנסים לתעל את כל המוטיבציה הזו לכדי עשייה פרודוקטיבית בעבודה. מבחינה משפחתית בקשה מסויימת של אחד מבני המשפחה שלכם תגרום לכם לנקוט פעולה על מנת לסייע לו.
 

סרטן

היום יהיה מעט מכביד רגשית עבורכם כיוון שישנם עניינים משפחתיים איתם אתם מתמודדים לאחרונה. המצב הקיים דורש מכם פתרונות יצירתיים על מנת לטפל בבעיה מזווית שאינה שגרתית.
 

אריה

אתם נוהגים להתעמת עם עניינים בצורה לוגית ורציונלית כאשר אתם לא נותנים לאמוציות להוביל אתכם בהתמודדות. לעיתים גם אתם נוטים להיכנס למצב של מגננה אך אתם גם יודעים לצאת ממנו על מנת להביא תוצאות.

בתולה

היום יהיה יום מעניין במיוחד בו תחשפו להזדמנויות חדשות מהן תוכלו להפיק עשייה והנאה יחד. יש בכם רצון גובר להיות מעורבים בדברים חדשים שיוסיפו אקשן לשגרת היומיום שלכם.
 

מאזניים

לא משנה מה תעשו היום, הקצב שתבחרו לעבוד בו יהיה מעט איטי מהרגיל. אין בזה שום דבר שלילי, לכל אחד מאיתנו ישנם ימים בהם צריך לקחת את הדברים ברוגע.

עקרב

מצב מסויים בו אתם נמצאים מהווה יתרון גדול עבורכם להתקדם באופן משמעותי. אתם לוקחים את כל הפרמטרים בחשבון ובוחרים למנף את עצמכם למרות המכשלות שבדרך.
 

קשת

אחריות רבה מונחת על הכתפיים שלכם ואתם מנסים לתמרן בין כל הדברים שאתם מחוייבים לבצע. תחילת השבוע היא קריטית מבחינתכם כיוון שהקצב בו תבחרו להתחיל את ההספק שלכם יהיה זה שיתווה את ההישגים לאורכו.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: