5 המזלות שיעיפו אתכם מהחיים שלהם בלי לחשוב פעמיים!

יש אנשים שממש אין להם בעיה לנתק כל קשר עם אנשים שהם מגדירים כחברים, בבת אחת וללא חרטה. זו התנהגות קיצונית, בכך אין ספק, והיא קשורה במידה רבה לקווי האופי שמיוצגים על ידי המזל שלהם. אז מי אתם אלו שחותכים בלי להביט לאחור?

 

טלה

מזל טלה לא מעוניין לבזבז את הזמן היקר שלו על אנשים שלא אכפת לו מהם. הוא יעדיף שיהיה לו מעגל חברים מצומצם אבל חזק, כזה שמורכב מאנשים אותם הוא מחשיב כמשפחה, ולא כחבורה של אנשים רנדומליים שהוא אוסף על הדרך. אם מישהו בוגד בטלה או מתעסק איתו באופן שלא נראה לו נכון, רוב הסיכוייים שהוא לא יזכה לשמוע ממנו יותר לעולם. לא תהיה עוד הזדמנות או שקילה מחדש, כשזה נגמר זה נגמר.

 

שור

מזל שור לא מהסס לחתוך אנשים מהחיים שלו, אבל כן לוקח לו זמן ליישם את זה. הוא מאוד מחושב לכן הוא יפעיל שיקול דעת אם זה כדאי לו בכלל, אבל לכאן או לכאן, ההחלטה בסוף תתבצע. מזל שור בוחן כל דבר שקשור באותו אדם ובקשר החברי שיש בניהם, לכן ההחלטה שלו לא נובעת מפזיזות דעת או שגעון של רגע, אלא לאחר מחשבה וניתוח מבוסס של רווח והפסד.

 

אריה

מזל אריה תמיד ישאף לשים את עצמו במקום הכי טוב שיכול להתאים לו, לכן החברים שהוא בוחר לעצמו בחיים הם גם חלק מהמארג הזה. כשאריה חותך מישהו מהחיים שלו זה לתמיד, בלי להסס או להתחרט אחר כך. הוא עושה זאת באופן שמיטיב עם עצמו, עם האנרגיות שסובבות אותו, כאשר הוא לא מוכן בשום אופן לשים עצמו סביב אנשים שמשפיעים עליו לשלילה או מורידים לו את מצב הרוח. אם הוא ירגיש שאדם מסויים מסכן את ההצלחה שלו בעניין מסויים, הוא פשוט לא יהיה שם יותר לעולם.

 

עקרב

היכולת של אנשים להיכנס לתוך המעגל הפנימי של מזל עקרב לא תלויה בשום דבר אחר חוץ מבעקרב עצמו. כאשר הוא מגיע להבנה עם עצמו שאלו אנשים שמתנהלים איתו בכנות והוא יכול לסמוך עלליהם בלי למצמץ, הם בבחינת חברי אמת. אבל, אם הוא מזהה זיוף או צביעות, או בגידה רחמנא לצלן, נגמר הסרט של אותו בנאדם. לא יעזרו חנופות או נסיונות לפייס את העקרב, הוא מחליט בשניה ונשאר נאמן להחלטה הזו בלי להביט פעמיים באותו אדם.

 

דלי

מזל דלי תמיד מחפש את אותם אנשים שבאמת יבינו אותו וירצו להיות איתו בזכות מי שהוא, בלי מניירות ובלי משחקים. לכן אם הוא מחליט לחתוך מישהו מחייו, תהיו בטוחים שזה בגלל סיבה טובה. מזל דלי לא אוהב להקיף את עצמו באנשים רכילאים או כאלה שמחפשים את השלילי בכל דבר, אין לו סבלנות או עניין בזה. לכן גם אם תחשבו שהוא טועה בכך שהוא חותך והולך, תדעו שזה פשוט בגלל שהוא יודע בדיוק מה טוב בשבילו, בלי סייגים.

 

יש לכם חברים מבין 5 המזלות לעיל? קחו בחשבון שכנראה אתם ממש חשובים להם...

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: