6 המזלות הכי סבלניים בגלגל

סבלנות היא מעלה, על זה אי אפשר להתווכח. נכון, זו לא תכונה סקסית במיוחד, אבל מי שאוחז בה חי חיים הרבה יותר נעימים, גם בלי הרבה רעש וצלצולים סביב. למה? פשוט מאוד, אנשים סבלניים הם כאלה שיודעים להתעלם מדברים קטנים ומעצבנים שיכולים לשגע פילים אצל אחרים, הם מתמודדים עם דברים באורח רוח ולכן מדד התסכול שלהם נמוך יותר. הם יודעים שלכל דבר יש את הזמן שלו וזה מבסס בהם יציבות ובטחון גם בלי לקבל סיפוק מיידי. אז מי הם אותם 6 שיודעים לחיות את החיים טוב באמת?

 

שור

יכול להיות שעל פניו מזל שור נראה כאילו הוא כל הזמן מחפש אחר תענוגות החיים כמו מרדף, אבל האופי הפנימי שלו מציג אדם שקט וסבלני. התכונות האלו מאפשרות לו להיכנס לדברים ולקשרים בצורה מפוכחת עד שמתבסס אמון אמיתי. מזל שור לא מתפרץ בכעס בכל פעם שמשהו לא מסתדר לו והוא יכול ליצור ריחוק בינו לבין מוקד העצבים. גם העקשנות שלו מאופיינת בסבלנות, כיוון שהוא יכול להיות זה שנשאר על הרגליים אחרון אחרי כולם, בלי לוותר מהר.

 

גדי

אף אחד לא מבין את המשמעות האמיתית של סבלנות כמו מזל גדי. הוא תמיד יעדיף לקחת את הזמן מאשר למהר לבצע משהו ואז להתמודד עם כשלון. מבחינתו צריך לשקול את כל הפרמטרים בצורה מדוייקת ולא פזיזה, לא באופן אימפולסיבי וכזה שיגרום לו לעשות טעויות מיותרות. ההמתנה מבחינתו היא לא עניין מטריד אלא כזה ששווה לעשותו אם יש גמול בסוף הדרך.

 

מאזניים

מזל מאזניים יעדיף להמתין בסבלנות מאשר לעשות משהו שיכול לגרום למישהו תחושה לא נעימה, או אי נוחות מסויימת. הוא מסוג האנשים שיעצרו את הכל באמצע הרחוב ופשוט ינהלו שיחה עם אדם מבוגר, סתם כדי לתת לו כבוד ותחושה שהוא רצוי. נדיבות הלב שלו היא זו שמנחה אותו בחיים, לא התזזיתיות אחר מרוץ כזה או אחר. גם אם הוא מוצא את עצמו נתון באיזשהו קונפליקט, הוא יתן את מלוא תשומת הלב לכל המעורבים בדבר על מנת להגיע למסקנה מחושבת.

 

בתולה

אחת הסיבות המרכזיות לכך שמזל בתולה מתאפיין בסבלנות רבה היא הנטייה שלו לפרפקציוניזם. השאיפה לשלמות דורשת סבלנות, זמן, ואין לזרז אותה. על מנת שדברים יצאו מדוייקים ועל הצד הטוב ביותר חשוב לדעת כיצד לבחון אותם ולנתב אותם בדרך הרצויה. כדי להשיג מטרות רצויות צריך להשקיע מאמץ ולעיתים גם להתעכב על מכשלות, לכן צריך לדעת כיצד לעשות זאת, בסבלנות.

 

עקרב

מזל עקרב יכול לחכות למשהו שהוא רוצה להשיג עד אין קץ. הוא יכול לתכנן תכנונים ולרקום מזימות כך שבסופו של דבר הוא יקבל בדיוק את מה שהוא רוצה, בלי פשרות. אפשר לומר שעקרב הוא כמו חיית טרף שמחכה לרגע המושלם כדי לתקוף את הניצוד שלה, לאט, בשקט בשקט, מבלי שירגישו שמשהו מתקרב בכלל.

 

סרטן

מה שמאשש את הסבלנות הגדולה של מזל סרטן זו יכולת ההקשבה האדירה שלו. בכל הקשור באהבה, הוא מסוגל לחכות נצח עד שבאמת ירגיש שהוא מצא את אהבת חייו. מזל זה יעדיף להמתין בשקט בקונכייה שלו עד יעבור זעם, מאשר ללבות את האש כאחד המשתתפים בויכוח לצורך העניין. אין לו בעיה לא להשמיע את קולו בצורה בוטה וכזו שמושכת תשומת לב, כיוון שהוא יודע שמים שקטים חודרים עמוק יותר.

 

שוואיה שוואיה חברים, תהיו יותר סבלניים בחיים שלכם, זה יעשה לכם רק טוב.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: