איזה מזל יעשה לכם רע אבל יסתיר את זה כל כך טוב?

איך תוכלו לדעת אם חיבור עם בנאדם מסויים הוא טוב עבורכם, או שמא הוא רק מזיק לכם בחיים ואתם לא מודעים לכך? ישנם אנשים שמשקיעים את מירב האנרגיה שלהם באנשים אותם הם מחשיבים חברי אמת, אך באותה מידה לא מרגישים שהם מקבלים אותה בחזרה. איך תזהו את אותו אדם שרק נראה תאום הנפש שלכם, אך מתחת לפני השטח הוא ממש לא בגדר חבר?

 

גדי

אנשים שרוצים לשלוט בכם ומחשיבים את זה כביכול כדאגה לכם, הם לא אנשים שיכולים לעשות לכם טוב לאורך זמן. גם אם אתם חושבים שמדובר בחברות אמת, בייחוד אם היא ארוכת שנים, לא יזיק שתבחנו את היחסים עם אותו בנאדם לפי מעשים בשטח, ולא בזכות משך זמן החברות.
 

דלי

אתם נוטים לבסס חברות עם אנשים על בסיס מנטלי יותר מאשר רגשי. אם אתם מבינים שאותו אדם באמת מפנים את הראש שלכם כנראה שהוא באמת רוצה להיות חלק מהחיים שלכם, בזכות ההערכה שלו אליכם. אבל כאשר אתם מתחילים להרגיש שאולי יש פה סוג של ניצול שמעורב בעניין, זה הזמן להבין שהקשר הזה לא הדדי אחרי הכל.
 

דגים

בתור מזל דגים יש לכם נטיה לרצות לברוח מהמציאות מידי פעם לפעם, על מנת להשקיט את הנפש שלכם. חברים טובים יבינו את הצורך הזה ויעודדו אתכם בצורה שתיתן לכם להרגיש בטוחים ואהובים. אבל, יהיו גם אנשים שיגרמו לכם להרגיש כאילו אתם ילדותיים, או שאתם מהווים נטל עם הרגישות שלכם. זה הזמן להוציא אותם מחייכם.
 

טלה

אדם שגורם לכם לחוש התרגשות ופחד איום באותה מידה, הוא כנראה האדם שלא כדאי שתכניסו לחיים שלכם באופן פתוח ומתמסר. כשמישהו כזה מחזיק את הלב שלכם בידיו, אתם נמצאים בסכנת לב שבור שיהיה לכם מאוד קשה להתגבר עליה, אם בכלל.
 

שור

אם אתם מרגישים שאתם לא יכולים למצוא נחמה או כתף להישען עליה אצל חבר מסויים, כנראה שזה לא סתם הרגשה שצריך לנפנף. אתם מספיק מודעים לעצמכם כדי להבין שאם יש בכם חשד כלפי המניעים של אדם מסויים, זה כנראה מוצדק.
 

תאומים

אתם אנשים של אנשים, זה ברור לכל מי שמכיר אתכם. לכן, אם יש אדם שלא מפרגן לקשרים החברתיים הרבים שיש לכם, או שהוא מחצין כלפיכם קנאה על כך שאתם נהנים מחברויות אמיתיות וכנות, זהו אינו אדם שטוב לכם, אלא כזה שירצה להוריד אתכם למקומות מבודדים.
 

סרטן

הבית הוא איפה שהלב נמצא, זה המשפט שמנחה אתכם בחיים. האהבה שאתם חשים לחברים שלכם גורמת לכם תחושת בטחון ומשפחתיות, לכן אתם נותנים את כל כולכם עבורם בלי סייגים. אם אתם מזהים שאדם מסויים לא מעריך את כל ההקדשה הזו, אתם לא צריכים להמשיך בחברות איתו.
 

אריה

אתם חייבים להיות בראש סדר העדיפויות של החברים שלכם, כיוון שרק כך אתם מרגישים הערכה ואהבה מהם. ברור שאתם יודעים לסווג בין הדברים כך שחברים אמיתיים שמכירים אתכם מבינים שאתם פשוט צריכים את תשומת הלב הזו על מנת להעניק בחזרה. אבל, יהיו אנשים שימנעו מכם תשומת לב רק מתוך עניין לראות אתכם מתפתלים.

בתולה

לעיתים יש לכם נטיה לחשוב שאם אנשים משתנים או שמצבים בחיים שלהם לוקחים כיוון אחר מהמצופה, אתם חייבים להמשיך איתם בחברות למרות שהיא כבר לא עוצמתית כשהיתה. אתם לא צריכים לשמור על שלמות מערכת יחסים בכל מחיר, במיוחד אם כבר אין הדדיות בחברות.
 

מאזניים

אתם שונאים להרגיש בדידות, לכן אתם תמיד מוצאים נחמה אצל חברים טובים סביבכם שגורמים לכם להבין שאתם באמת רצויים. אנשים שלא יכולים להעניק לכם את התחושה הזו כנראה לא באמת ראויים לחלוק אתכם עומקים של נפש ושותפות של חברות אמיתית.
 

עקרב

התשוקה שלכם מביאה אתכם להרגיש כנות ואהבה אמיתית כאשר אנשים מוכיחים את האמינות שלהם כלפיכם. אתם תתנו להם את כל כולכם, בלי לחשוב פעמיים. אבל כאשר מישהו מעורר בכם תחושות של קנאה או כעס ואתם לא מבינים למה, כנראה שיש דברים בגו, כיוון שאתם לא ממהרים לבטוח באנשים.
 

קשת

אתם אוהבים לחיות על הקצה וכל דבר שמאתגר אתכם מבחינתכם הוא רצוי ומבורך. אבל כאשר האתגר הופך לתחושה שאתם לא מספיק טובים עבור הבנאדם שעומד מולכם, כיוון שהוא אף פעם לא מעריך מה שאתם עושים, הוא לא באמת יכול להיות חבר אמת ולתת לכם את התחושה שאתם נהדרים כפי שאתם.
 

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: