עד כמה העקרב הגברי והעקרבית הנשית מתאימים?

מזל עקרב הוא מיוחד מאוד, בזה אין ספק. מה שמעניין עוד יותר זה לא רק ניתוח האופי שלו באופן כללי, אלא בצורה שעומדת על ההבדלים בין הגבר והאישה שחולקים את אותו המזל. כמה התאמה יש בין שניהם? בואו נראה אם משהו טוב יכול לצאת מזה.

 

גבר במזל עקרב

שקט, שקול ומסתורי, כזה הוא הגבר העקרב שמחצין מצד אחד אופי נסתר אבל מצד שני המון אינטנסיביות ותשוקה אדירה. הוא מאוד אינטיליגנטי וחריף מחשבה כאשר הצד הרגשי בו מאוד מפותח אבל לא זמין לכל אחד. לוקח לו המון זמן לתת את מבטחו באנשים וזה לא עניין של מה בכך. הוא מאוד עוצמתי ולעיתים גם עקשן, אך הוא לא עושה זאת מתוך רצון לחסום את עצמו בפני מי שהוא אוהב, אלא רק מתוך נסיון לשמור על עצמו מפני פגיעה. בכל הקשור בחברות ואהבה הגבר העקרב מאוד סלקטיבי. הסטנדרטים שלו בנוגע לאמינות וכנות הם בלתי ניתנים לפשרה, לכן כשהוא כבר נותן אמון במישהו זה רק אחרי שאותו אדם הוכיח את עצמו פעם אחר פעם. הוא יכול להיות החבר הכי טוב שלכם אך אם תגרמו לו להרגיש חוסר יציבות או בגידה, אתם כבר תרגישו את נחת זרועו.

d1.jpg©exemplore

 

אישה במזל עקרב

אישה עקרב חולקת תכונות אופי דומות לאלו של הגבר בכל הנוגע בקסם אישי שלא ניתן לעמוד בפניו, וכן מסתורין שיוצא ממנה ולא מגלה יותר מידי על מה שקורה לה בתוך הנפש. היא בעלת בטחון עצמי אדיר ומאוד אטרקטיבית, כאשר מוקד המשיכה שלה נמצא באופי הנחוש והנוכח שלה. היא לא אישה שנטמעת ברקע או מתנהלת באופן פשרני ונוח, היא אישה הדורשת תשומת לב מירבית, אך אם נוהגים איתה אחרת היא מחשיבה את זה כזלזול ונחסמת. יש לה רצון אישי מאוד עוצמתי והיא לא מוותרת על הרצונות והצרכים שלה. העקשנות שלה מורגשת למרות השקט הפנימי שמתחולל בה, לכן הרבה פעמים קשה לאזן בין סערת הרגש לבין האופן בו היא מתנהלת במציאות. בכל הקשור לחברות ואהבה גם האישה העקרב, ממש כמו הגבר, בוחרת את האנשים אותם היא מכניסה לחייה וללב שלה בקפידה. אם היא אוהבת מישהו היא תגן עליו מכל רע, אבל אם הוא יבגוד באמון שלה, היא תנקה אותו מחייה בלי סנטימנטים. יש לה נטיה למשוך אליה גברים חלשים ממנה כיוון שהיא מאוד דומיננטית וחזקה, אך היא לא האישה שתישאר זמן רב בקשר שאינו נראה לה מתאים.

d2.jpg©exemplore

 

התאמה זוגית

מה יקרה אם תשימו את שני אלה באותה מיטה? וואו...קודם כל, כיוון ששניהם מאוד חשדניים ומסתוריים, יהיה להם מאוד קשה לבטוח אחד בשני בהתחלה. יחד עם זאת תהיה בניהם משיכה ותשוקה אדירה שלא יהיה אפשר להתעלם ממנה, בלשון המעטה. ככל שהקשר יתקדם והאמון יתבסס, הם יהפכו לחברים הכי טובים שמבינים אחד את השני באופן ייחודי רק להם. האיחוד בינהם יהיה לטווח ארוך כיוון שהם ירגישו שהם מצאו את עצמם אחד בשניה, עם המון כבוד והערכה בזוגיות בניהם. במצבים קיצוניים הם אפילו ירגישו שהם מתמכרים לבן הזוג ולא יכולים לדמיין את חייהם בלעדיו. בנוגע ליחסים הפיזיים...אתם רק יכולים לדמיין לעצמכם.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: