למה מזל דלי ועקרב נמשכים זה לזה כמו מגנט?

שני המזלות העומדים על הפרק הם מבין המזלות האקטיביים והעוצמתיים בהתנהלות שלהם בחיים, באופן שגורם להם לנתב את מהלך העניינים בצורה מאוד עצמאית ונחושה. תוהים מה גורם להם להימשך אחד לשני בצורה כל כך ממגנטת?

 

מסתוריות ומרדף

מזל דלי מעורר תחושת מסתורין מאוד חזקה אצל מזל עקרב. עובדה זו מייצרת בו באופן אוטומטי את הרצון במרדף, הרצון להשיג את הבלתי מושג וללכוד אותו ברשת הממגנטת שלו. ככל שמזל דלי פחות נענה לעקרב, כך המשחק הזה מזין את עצמו ביותר פיתוי וסטימולציה שגוברת כמו אש ותמרות עשן.

e1.jpg©exemplore

הבנה הדדית

מזל דלי הוא המזל שהכי מבין את מזל עקרב, מבין כל שאר המזלות בגלגל. למה? כיוון שהוא קורא מבעד למבט החודר שלו ויודע באילו מניפולציות הוא משתמש על מנת להשיג את מבוקשו. הדינמיקה הזו בינהם עוד יותר מעוררת אינטרקציה ורצון לבחון את האופי הסקרן של כל אחד מהכוחות הפועלים. הכריזמה העצומה של שני מזלות אלו אינה מתנגשת אחת בשניה אלא משלימה את זו שיוצאת מהצד השני, כמו ריקוד חושני של יצרים ותשוקה.

 

מיניות מתפרצת

שני מזלות אלה הם בבחינת יצר מיני אחד גדול, כל אחד בפני עצמו. ההתייחסות של כל אחד מהם למיניות בחייו היא לא עניין שולי או כזה שנדחק הצידה. שניהם ניגשים לעניין בצורה יחסית אגרסיבית ואינטואיטיבית, באופן שגורם להם להתחבר גם פיזית וגם מנטלית תוך כדי החוויה המינית. ההבנה המשותפת שלהם אחד את השני מביאה אותם לשיאים אמוציונליים שמיוחדים רק לשניהם, בעוד שמול אחרים הם מאופקים יותר מבחינה של חשיפת רגשות (מבחינת מזל עקרב), או נשמרים מכניסה מהירה לקשר מחייב (מבחינת מזל דלי).

e2.jpg©exemplore

 

יצירתיות ואינטיליגנציה

גם עקרב וגם דלי ניחנים בשתי התכונות האלו באופן מאוד בולט ועוצמתי. המחשבה שלהם לוקחת אותם להמון כיוונים שונים שלא תמיד קלים לעיכול, אך כשהם באינטרקציה אחד עם השני הקצב שלהם מתאזן והם מרגישים טבעיות מאוד נעימה ומוכרת. האופן בו דלי נחשף ונגלה אל העקרב הוא מאוד איטי ומדוד, עובדה שמתאימה באופן מושלם למזל עקרב כיוון שהוא אוהב לדעת שהאמון נבנה באופן מבוסס ויציב. כך הוא מרגיש בטחון גובר בקשר מה שמאפשר לו להוריד את המגננות שלו בסופו של דבר.