אגרסיבי או פסיבי: איך אתם נוהגים להתווכח בזוגיות לפי המזל שלכם

זוגיות היא אינה דרך שתמיד סוגה בשושנים, כולנו יודעים זאת. לפעמים אנחנו נכנסים לוויכוחים וריבים שדורשים מאתנו התנהלות מסויימת שאמורה להביא פתרון לעניין שאין עליו הסכמה. כל אחד מאתנו מתנהל בצורה שאופיינית זו, אך זה לא תמיד מוביל אותנו לצאת מהוויכוח בצורה אופטימלית. בואו נראה כיצד אתם נוהגים לריב על מנת שתוכלו ללמוד מזה הלאה.

 

גדי

יחסית קל להתווכח אתכם כיוון שאתם לא נוהגים לצאת מאיזון ולהשתלח בבן הזוג באופן אגרסיבי. אתם ניגשים לויכוח באורח רוח ועם המון שיקול דעת, כפי שאתם רגילים להתמודד עם כל דבר אחר.
 

דלי

אתם מאוד אוהבים להביא את המחשבות שלכם לידי ביטוי, על מנת להבהיר בדיוק מאיפה אתם באים ומה אומר ההגיון שלכם. כך אתם מעכלים את הבעיה בצורה מיטבית ומצליחים לייצר פתרון ריאלי.
 

דגים

יש לכם נטיה להתפרץ ברגשות אדירים כשאתם מרגישים שאתם במצב מגננה, לכן אתם לא ממש מנסים לשלוט באמוציות שלכם. נסו להקשיב לצג ההגיון של הדברים על מנת לא לעורר דרמה שאין בה צורך.
 

טלה

ויכוח מבחינתכם זה מצב להיכנס באנשים, כן גם בבני הזוג שלכם. האגרסיות שלכם יוצאות מכם באופן מוחצן ונטול איפוק, לכן המון פעמים אתם מלבים אש שלא היתה שם מלכתחילה.
 

שור

אתם מאוד יעילים בניהול ויכוחים בצורה רציונלית. נכון, אתם מאוד עקשנים ועומדים על שלכם, אך כל עוד נותנים לכם את המרחב לעשות זאת, בסופו של דבר אתם יודעים להגיע לפתרון בדרכים רגועות.
 

תאומים

יש לכם נטיה לקפוץ מנושא לנושא ולערב עניינים נוספים שאינם קשורים בויכוח הנדון על הפרק. המחשבה שלכם מפוזרת ואתם חייבים להגיד הכל מהכל בלי פילטרים. בנוסף, אתם נוטים לשמור טינה ולא לשחרר בקלות.
 

סרטן

הצורך הרגשי שלכם לבטא את מה שסוער בכם בפנים מציב אתכם בעמדה מאוד פגיעה במהלך ויכוח, לכן אתם נוטים להיות דרמטיים ולשמור על צד שלכם בעניין בחרוף נפש. זכרו שגם לצד השני יש רגשות והם לא נופלים משלכם.
 

אריה

הגאווה שלכם לא נותנת לכם להתפשר בקלות בזמן ויכוח ואתם מרגישים תמיד שאתם הצודקים האולטימטיביים, לא משנה מה באמת קורה במציאות. אם תמשיכו להיות כל כך מרוכזים בעצמכם אתם תפסידו אנשים חשובים לכם.

בתולה

ההתנהלות שלכם בזמן ויכוח היא מאוד רגועה ומדודה, כיוון שאתם מנתחים את המצב בצורה שקולה והגיונית, מבלי לערב יותר מידי רגש בהחלטה. זכרו שלפעמים הרגש הוא החזק מבין השניים לכן אין להתעלם ממנו.
 

מאזניים

מאוד קל להתווכח אתכם כיוון שאתם לא נכנסים ראש בראש. זו עובדה ידועה שאתם סולדים מעימותים לכן אתם תמיד תנסו להגיע לפשרה בדרכי נועם.
 

עקרב

הכנות היא עקרון מס' 1 עבורכם, לכן כל עוד היא נשמרת גם במהלך סיטואציה של ריב, אתם תדעו לנהל את עצמכם באופן שאינו חד צדדי. האהבה שלכם לבני הזוג שלכם רק גוברת כאשר האמון שלכם מבוסס, גם במהלך ויכוח.
 

קשת

אתם חייבים ללמוד להיות יותר סבלניים בזמן ויכוח זוגי כיוון שיש לכם נטיה לשבור את הכלים ולרצות לברוח מהחדר. אתם צריכים לנסות להתנהל באופן רגוע יותר על מנת שלא תגיעו למקומות שאין מהם דרך חזרה.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: