הדבר שהכי מוריד לכם מבן הזוג לפי המזל שלכם!

אנחנו אוהבים את בני הזוג שלנו, בזכות זה בחרנו להיות איתם. אבל מה קורה כשיש דברים שאנחנו פשוט לא יכולים להתרגל אליהם והם גורמים לנו לסלוד מאותו אדם שאחנו חולקים איתו מזרן? גלגל המזלות מאפיין בדיוק את הדברים שאנחנו לא יכולים לסבול בהם.

 

 

גדי

אתם מאוד רציניים בחיים שלכם ומעריכים את התכונה הזו באחרים. אנשים בעלי שאיפות להצליח ולהתקדם בחיים מושכים אתכם, ואילו אנשים שלא ממש יודעים מה לעשות עם עצמם, או כאלה שפשוט נסחפים עם החיים, לא באים לכם בטוב.
 

דלי

יש בכם עומקים של מחשבה ורגש שמחייבים אתכם להיות עם אנשים שמאתגרים אתכם. אנשים שמבחינתכם הם פשוטים מידי פשוט לא יוכלו להיות חלק ממארג החיים שלכם, כי אם אין אלמנט של עניין, אתם לא שם.
 

דגים

מה שהכי דוחה אתכם זו העובדה שאנשים מנסים לקחת את כל הסערה הזו שהיא אתם ופשוט לנסות לשלוט בה, להכניס אותה לצנצנת קטנה על המדף. החופש והמרחב הם הדרך בה אתם מתנהלים, ואף אחד לא יכול לקחת את זה מכם.
 

טלה

אם לבן הזוג שלכם אין חוש הומור אתם לא תישארו איתו לאורך זמן. אתם בעצמכם מלאי רצינות ותחושה של לחץ לגבי ההתקדמות שלכם בחיים, לכן אתם צריכים מישהו שיקליל לכם את מצב הרוח ויזכיר לכם לצחוק. 
 

שור

היציבות והבטחון מאוד חשובים לכם בחיים ואתם שונאים להיות במצב של חוסר וודאות. בן הזוג שלכם חייב להיות זה שתוכלו לסמוך עליו ולהישען על הכתף שלו כשצריך, לכן אם לא תרגישו את זה ממנו, הוא פשוט לא יהיה בן הזוג שלכם.
 

תאומים

אתם סתגלנים אלופים, כאלה שמצליחים לזרום עם כל דבר ולהתאים את עצמם לכל מצב, לכן, אם בן הזוג שלכם יהיה ההיפך מכם, זה יוריד לכם ממש. אתם לא יכולים לסבול מצב בו מישהו לא מבין גמישות מהי.
 

סרטן

זה מאוד פשוט מבחינתכם – אתם אנשים של בית, כאלה שאוהבים להישאר בין הקירות הפרטיים שלכם ולצלול למשפחיות ולחמימות. הדבר שהכי יוריד לכם ממישהו זה אם הוא יהיה עם קוצים בטוסיק, אחד כזה שכל הזמן מחפש אחר ההרפתקאה הבאה מעבר לדלת.
 

אריה

למרבה ההפתעה, מה שהכי מוריד לכם ממישהו זו העובדה שהוא אגו מניאק. האמת שאם חושבים על זה זה לא ממש מפתיע, כיוון שאתם חייבים שכל העיניים יהיו עליכם, לכן לחלוק את כל תשומת הלב הזו עם מישהו זה לא בא בחשבון.

בתולה

מאחרים כרוניים, זו הסלידה הכי גדולה שלכם בבני אדם, אתם פשוט לא יכולים להבין איך מישהו יכול לא להגיע בזמן למפגש שנקבע מראש. אם בן הזוג שלכם מגיע תמיד רבע שעה אחרי המועד, אתם יכולים להתפוצץ פשוט.
 

מאזניים

אתם תמיד מחפשים את הגיוון בחיים, את הפלפל שיתן טעם לשגרת היומיום שלכם ויעשה אותה מעניינת וססגונית. מה שמוריד לכם מאנשים זו העובדה שהם מעדיפים שגרה אוטומטית וחסרת גיוון, כל יום אותו דבר, בלי שינוי, בלי הפתעות.
 

עקרב

הסלידה הכי גדולה שלכם מבן אדם היא חוסר אמינות. אם אתם לא מרגישים שאתם יכולים לבטוח בזה שניצב לצידכם וכי אלמנט הכנות הוא לא מה שמנחה אותו בחיים, אתם לא תישארו איתו אף לא רגע אחד.
 

קשת

אם בן הזוג שלכם לא יהיה בעניין של לנסות דברים חדשים ולגלות מחוזות שאיש עדיין לא הגיע אליהם (בערך), אין מצב שהוא ימשיך להיות זה שאיתו אתם צועדים לעבר ההרפתקאה הבאה. הסקרנות והרצון לחוות ריגושים זה מה שמניע אתכם, לכן אתם חייבים את זה גם מהצד השני.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: