הורוסקופ לתאריך: 04.01

גדי

זה הולך להיות יום מיוחד עבורכם כיוון שאתם עטופים בתחושה שמישהו מאוד מעוניין בכם רומנטית, וזה מחמיא לכם. נצלו את התחושה החמימה הזו כדי ליזום תקשורת עם אנשים סביב ולא להתכנס בתוך עצמכם.
 

דלי

היום אתם מרגישים שדברים זזים בכיוון שאתם מכוונים אליו, באופן זורם וחסר עיכובים. אתם מאוד נחושים להוביל מצב מסויים כראות עיניכם ולא מתפשרים על העקרונות שלכם, גם לא במחיר של חברות.
 

דגים

אתם חשים פרץ של נדיבות היום, כזה שמניע אתכם לתת מעצמכם, לא משנה כלפי מי. ההרגשה הזו מעוררת בכם אנרגיית נתינה ומוטיבציה לסייע למי שדורש זאת.
 

טלה

אתם משוחחים עם אדם קרוב לכם בצורה מאוד כנה וחסרת פשרות. אין לכם פנאי או רצון לשחק משחקים ואתם מכוונים להגיע למטרה מסויימת בשיחה הזו, ללא דיבורי סרק חסרי טעם.

שור

יש לכם תחושה שמישהו קרוב אליכם מתרחק מכם בזמן האחרון ואתם לא מבינים למה. במקום לתהות עם עצמכם מה הוא חושב, קחו יוזמה ופיתחו איתו בשיחה כנה ואמיתית.
 

תאומים

אתם מאוד רגועים היום וקל לכם לתמרן בין הדברים שאתם צריכים להספיק לבצע. מישהו סביבכם נוטע בכם בטחון רב באופן בו הוא מתנהל אתכם, וזה גורם לכם תחושה מרעננת של מוטיבציה להעמיק את הקשר.
 

סרטן

אתם מאוד נחושים לבצע משימה מסויימת בדרך אותה אתם רואים לנכון, אבל יש בכם עדיין ספקות כיוון שאתם לא בטוחים כיצד תראה התוצאה. לכו עם הלב שלכם וכך לפחות תדעו שנשארתם נאמנים לעקרונות שלכם.
 

אריה

ביקור לא צפוי יגיע היום אליכם ואתם תופתעו מרמת הנוחות שאתם מרגישים, למרות שלא הייתם מוכנים לכך כלל. אין טעם באמת להסתיר את התחושות שלכם, גם אם אתם חושבים שזה יכול לגרום לשינוי יחסים כזה או אחר, אתם פשוט חייבים להתנהג כפי שאתם מכירים את עצמכם.

בתולה

ענייני משפחה מטרידים אתכם היום ואתם מנסים לחלק את תשומת הלב שלכם בין זה לבין עניינים מקצועיים שמעמיסים עליכם. נכון שאתם מוכווני קריירה, אבל לפעמים צריך לתת את מלוא האנרגיה לעניינים חשובים יותר.
 

מאזניים

אתם מאוד רגישים לדברים שקורים סביבכם היום וחשים כאילו כל דבר מסתיר משמעות עמוקה יותר מהנראה על פני השטח. חבר קרוב מבקש את העיצה שלכם בנושא חשוב ואתם מרגישים את החובה להיות לצידו בכל מחיר.
 

עקרב

אתם משקיעים המון אנרגיות בהקשבה למישהו קרוב אליכם, כיוון שאתם מזהים שהוא חווה מצוקה שדורשת את עזרתכם הבלעדית. גם אם אתם מצפים שהוא יתנהל באופן אחר מהמציאות הקיימת, אל תהיו קשים איתו כיוון שהוא צריך את התמיכה שלכם יותר מהכל.
 

קשת

סודות משפחתיים יחפשו כלפיכם היום, דברים שחשבתם שאתם יודעים  אך מתגלים כשונים מהמצופה. גם אם אלו דברים שמפתיעים אתכם לשלילה, נסו לאזן את התחושות שלכם ולהבין מה המקור לכל העניין.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: