לפי המזל שלו- מה הסיבה שהוא עזב אותך?

גברים, אי אפשר איתם ואי אפשר בלעדיהם. האמת? די משעמם בלעדיהם. אבל, ישנם רגעים שגם בא לנו להרוג אותם, ממש כמו ברגעים שהם פשוט קמים ועוזבים את מערכת היחסים, ככה פתאום. אז מה הסיבה האסטרולוגית לכך שהם מתחפפים?

 

גדי

אם מזל גדי לא מרגיש שאת והוא חולקים את אותם ערכי ליבה, הוא פשוט לא רואה את הטעם להמשיך את הקשר הזה. התאמה זוגית היא עניין מהותי אצלו, לכן הוא לא יתפשר עליה.
 

דלי

התבונה והחוכמה החדה של מזל דלי דורשות גירוי מתמיד, ללא הרף. אם הוא התחפף ממערכת היחסים רוב הסיכויים הם שהוא פשוט התחיל להשתעמם. הוא חייב להתעניין בך כל הזמן, אחרת הוא יחפש אחרת...
 

דגים

גבר במזל דגים חושב המון, כל הזמן האמת. אפילו יותר מידי, בצורה שהראש שלו כל הזמן עובד בטורבו ואין לו מנוח. לכן, הרבה פעמים הוא תוהה עם עצמו האם הקשר שבו הוא נמצא בכלל נכון בשבילו, מה צופן העתיד ואיך הוא יראה איתך או בלעדיך.
 

טלה

מזל טלה הוא מזל מאוד עצמאי וכזה שדואג לעצמו בחיים. ברגע שהוא יזהה שאת מעכבת אותו במסלול התכניות שלו, לא תהיה לו בעיה לקום וללכת. כעקרון סדר העדיפויות שלו מתמקד בראש ובראשונה בו עצמו.
 

שור

כשמזל שור מזהה התנגדות מתמשכת, הוא לא מוצא את הטעם להישאר במערכת היחסים. העקשנות שלו אולי מחזיקה אותו לזמן מסויים, אבל אם הוא מתחיל להרגיש שאת כל הזמן מתאגרפת איתו, הוא פשוט יקח את הקרניים שלו למקום אחר.
 

תאומים

האמת היא שמזל תאומים יותר נמשך למרדף ולחיזור, מאשר למערכת היחסים הממשית. הוא חי על ריגושים, הוא ניזון מאנשים חדשים, לכן כשהוא מתחיל להרגיש שגרה, הוא מתחיל להרגיש רע.

סרטן

האמת שהבריחה של מזל סרטן מתוך מערכת יחסים נובעת מהפחד שלו שאת תגמרי איתו לפני. אם הוא מרגיש שהזוגיות נהיית עוצמתית מהר מידי, הוא עוד לא מרגיש מספיק בטחון כדי לדעת אם זה אמיתי.
 

אריה

יש 2 סיבות מרכזיות לכך שמזל אריה מתחפף, הראשונה- הוא פשוט מצא מישהי שהוא יותר נמשך אליה. השניה- הוא מצא מישהי שנותנת לו יותר תשומת לב ממך. קר? כן, אבל זה אריה מה לעשות.

בתולה

גבר במזל בתולה שם סטנדרטים מאוד גבוהים לבת הזוג שלו, כאלה שדורשים ממנה להיות עבורו הסיפוק המלא בכל אספקט בחיים. אם את לא מצליחה לעמוד בכל המעמסה הזו, הוא יעדיף להמשיך עם האמונה שלו וללכת.
 

מאזניים

מזל מאזניים שונא ויכוחים ואם הוא יהיה מעורב באחד משמעותי, הוא לא יוכל להתמודד עם זה ופשוט יחתוך. אין לו את הרצון או את אורח הרוח לעמוד ולספוג ביקורת וצעקות, לכן הוא פשוט מעדיף להעלם.
 

עקרב

אם לא תתחברי לגבר העקרב בצורה הכי חשופה ועמוקה שלך, הוא לא יראה בך את האחת. הפחד שלו ממחוייבות נובע מהחשש שהוא לא יכול לסמוך על אנשים בקלות, לכן אם הוא יחשוב כך כלפיך, הוא יקח את העוקץ שלו וילך.
 

קשת

לנסות לביית רוח חופשייה זה כמו לנסות להטיס מטוס בלי מנוע, פשוט בלתי אפשרי. ברגע שמזל קשת רק מריח את הנסיון לביית אותו או להכניס אותו לשגרה אוטומטית, הוא לא חושב פעמיים או ממצמץ פעם אחת, הוא כבר בדלת.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: