המזל שלכם מוכיח: זו הפנטזיה המינית שאתם חייבים לנסות

איזה עולם אפל ועגום נחיה בו בלי הפנטזיה? אנחנו לא רוצים לדמיין כמה היקום היה קודר וקר בלי נצנוץ של פנטזיה מפוארת ופרועה. במיוחד פנטזיות מיניות.

אנחנו חושבים שכולם צריכים לפנטז כל הזמן. לפנטז על אהבה. לפנטז על כסף. לפנטז על נסיעות. אבל הכי חשוב, לפנטז על מיניות. אחרי הכל זה לא המיניות שלנו שמראה מי אנחנו באמת? והאם הפנטזיות המיניות הנסתרות ביותר שלנו חושפות את האמיתות העירומות ביותר על נשמותינו? אנחנו חושבים שכן.

גלגל המזלות שלנו יכול לספר לנו מה אורב מתחת לפני השטח ורק מחכה להתגלות.

אז הנה לפניכם, הרשימה המלאה של הפנטזיות המיניות המותאמות לכל מזל. ההמלצה שלנו היא לקרוא את הפנטזיות של כל המזלות. לפעמים ההשראה ליציאה מאזור הנוחות שלך היא הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות לחיי האהבה שלכם.

 

גדי

משחקי שליטה
בני המזל הם חולי שליטה. הם מתכננים הכל ולא נוטים לדבר להסיח את דעתם מהמטרה שלהם. לכן, זה רק הגיוני שבכל מה שקשור לחדר המיטות, אתם תעדיפו דווקא לאבד שליטה. אתם רוצים שמישהו יכניע אתכם, יקשור אתכם ויאמר לכם מה לעשות. אתם רק צריכים למצוא את המאהב הנכון שיגלה את הצד הזה בכם. 
 

דלי

אוקיינוס
הפנטזיה המינית שלכם נמצאת בטבע. ולא סתם בטבע, אלא במימיו האפלים והסוערים של האוקיינוס. אתם אוהבים מין פראי, משוגע וחסר מעצורים. לא אכפת לכם אם המים מסוכנים או אם מישהו עלול לראות אותכם. בתוך המים, אתם פשוט בתולת ים מסתורית וחושנית מעולם האגדות.
 

דגים

צבעי גוף
מזל דגים הם היצורים האמנותיים והחזותיים ביותר בגלגל המזלות. אתם רגישים מאוד. העוצמה החמקמקה, והמסתורית שלכם פשוט משכרת. מה יותר שווה מאשר אמן מסתורי? אפילו הפנטזיות המיניות שלכם אמנותיות. מזל דגים חולמים על צבע וגופים משתלבים. אז תנסו לשלב בעבודת האומנות הבאה שלכם את בן הזוג שלכם ותייצרו אומנות מסוג חדש לגמרי.
 

טלה

פיתוי בסטרפטיז
אתם קשים להשגה, אמיצים ואוהבים את מה שקשה לכם להשיג. בסופו של דבר אתם יכולים להשיג הכל, אבל ככל שהמרדף קשה יותר, כך ההנאה שלכם גדלה. אתם מתעייפים מלהיות הגיבורים והכובשים ואתם מחפשים מישהו שיקניט אתכם. אתם תהנו ממישהו שמפתה אתכם, נותן לכם הצצה אך לא חושף הכל בבת אחת. מישהו שמותח את החוויה עד הסוף. 
 

שור

אש וקרח
אתם חושניים להפליא ומחוברים לחלוטין לכל החושים בגוף שלכם. בחדר המיטות אתם מחפשים ליהנות מכל התחושות והטעמים האפשריים, אם אפשר לשלב את הכל ביחד הרי זה מעולה. ההמלצה בשבילכם היא לשחק משחק קטן שנקרא "אש וקרח". כל מה שאתם צריכים זה נר דולק וקוביות קרח. תשלבו בין שעוות נרות מטפטפת (בזהירות) והמגע הקפוא של הקוביות על הגוף וההנאה מובטחת.
 

תאומים

שלישייה
אתם ללא ספק יצורים מיניים. אתם שובבים ונותנים לבני הזוג שלכם את מה שהם לא מצפים. אתם הרפתקניים, ומה יותר הרפתקני מלהוסיף צד שלישי ומסתורי לזוג הקבוע שלכם? מה ידחוף אתכם יותר מאזור הנוחות שלכם מלהתמודד עם עוד צד במערכת? הרי שניים זה קהל, אבל שלושה, זה כבר מסיבה.
 

סרטן

משחקי תפקידים
אתם עמוקים כמו באר עתיקה, הרגשות שלכם מפותלים והפנטזיות המיניות שלכם מסובכות באותה המידה כמו קשת הרגשות שלכם. לכן, זה לא מפתיע, שמשחקי תפקידים זה בדיוק הדבר שמאפשר לכם לחקור את כל האפשרויות שעולות בראשכם. אתם לא תרצו משחקי תפקידים שגרתיים כמו רופא וחולה אלא תעדיפו משהו ששובר מוסכמות חברתיות לחלוטין.
 

אריה

צעצועים, צעצועים, צעצועים
אתם כריזמטיים, מקסימים ויכולים להפוך עולמות עם האנרגיה האינסופית שלכם. בכל מה שקשור לחדר המיטות אתם שובבים כמו גורי חתלתולים. ומה גורים אוהבים יותר מצעצועים? שוטים, ויברטורים, שרשראות. כל מה שאתם יכולים לרכוש אתם רוצים. כנראה שאתם אפילו מדמיינים צעצועים שלא המציאו עדיין. אם מישהו רוצה לחגוג אתכם כל הלילה, תמליצו לו לקפוץ לחנות המין הקרובה אליו.

בתולה

מלכי השליטה
אתם דקדקנים ואתם יורדים לפרטים הקטנים. שום דבר לא נעלם מעיניכם. אם יש משהו שאתם פשוט שונאים זה אנשים שמתנהגים בצורה לא אחראית ופרועה. ומהי הדרך הטובה ביותר למנוע מהאספסוף להתפרע? כמובן לשלוט בהם בצורה מוחלטת. הצד הקינקי שלכם נהנה מלפקוד, להצליף ולחנך. אתם אוהבים שהכל בשליטה וזה כולל גם את הפרטנר שלכם. 
 

מאזניים

מופקרות
אתם מאוזנים, חברתיים ונאמנים מאוד. אתם המזל הזוגי ביותר ואתם תעשו הכל כדי שמערכת היחסים שלכם תעבוד. יחסי מין מזדמנים זה פשוט לא אתם, זו בדיוק הסיבה למה זו הפנטזיה הכי גדולה שלכם. אתם חושקים לצאת מהגבולות הברורים והקבועים שלכם ולהתפרע. סטוץ, אפילו כמה שונים ביום, זה משהו שאתם רוצים אך מפחדים לנסות. אם במקרה אתם רווקים כרגע, למה שלא תפרגנו לעצמכם ותנסו את זה?
 

עקרב

שליטה קיצונית
אתם ללא ספק היצור המיני ביותר שקיים על פני האדמות. אתם מסתוריים וחושניים וחסרי עכבות בכל מה שקשור לחדר המיטות. הסוד למיניות הגועשת שלכם היא המוח, הרי ידוע שזהו איבר המין החשוב ביותר. המוח שלכם עסוק בשליטה. לכן תאזקו את הפרטנר שלכם ותעשו בו את כל מה שנפשכם חשקה בו.
 

קשת

ויברטור בשלט רחוק
אתם הרפתקניים ואוהבי חופש. אתם אוהבים גירויים ומחפשים אותם כל הזמן. זה כולל כמובן גם את חיי המין שלכם. אולי כבר יצא לכם להתנסות במכשירי רטט כאלו או אחרים, אך למה שלא תקחו את זה לשלב הבא שיתמזג בצורה מושלמת עם האהבה שלכם להרפתקה והפתעה. ויברטור בשלט רחוק יאפשר לבן זוג שלכם להפתיע אתכם עם גמירה כשאתם הכי לא מצפים לה. 

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: