איזו חיה מצוירת אתם על פי המזל שלכם?

בין אם אתם רוצים להודות בכך או לא, סביר להניח שבשלב כלשהו ממש נדלקת על דמות חייתית מצוירת. בין אם אתם חושבים שסימבה הוא הכי שווה או אולי דווקא החיה מהיפה והחיה תפס את לבכם, לכל אחד מאיתנו יש את הדמות המועדפת עליו.

תמשיכו לקרוא ותראו האם הצלחנו לנחש על פי המזל שלכם מי מקור האהדה והחיבה שלכם בעולם החיות המצויר.

 

גדי

שאר חאן מ"ספר הג'ונגל"
בואו נודה בזה מזל גדי, אתם כנראה האדם המסור, האחראי והחרוץ בקבוצת החברים שלכם. אתם שאפתניים ותמיד מתמידים מספיק כדי להגשים את החלומות שלכם. אתה נמשכים לאנשים שיש להם בדיוק את אותה הנכונות והעקשנות כמוכם, אז זה לא צירוף מקרים שאתה נמשך אל שאר חאן הנחוש. אתם טובים מטבעכם אך אינכם יכולים שלא למצוא את האופי העקשן שלו שובה לב!
 

דלי

קובו מ"מלך האריות 2"
בתור דלי, יש לכם אישיות די ייחודית. סדרי העדיפויות שלכם בחיים זה לעזור לאחרים וליהנות. אם יש דבר אחד בטוח, זה שאתם יודע איך לאזן בין עבודה להנאה. הדמות שכנראה הצליחה לתפוס את עינכם ומקום בלבכם היא קובו ממלך האריות 2. אריה החתיך הזה הוא כל מה שאתם יכולים לבקש. למרות שהוא היה פעם מאיים ונקמני, הוא השתנה לטובה והפך להיות אדיב, אמיץ ומגן. אתם מעריצים את היכולת שלו להיות מוכן ומסוגל לעשות כזה שינוי עצום לטובת אחרים.
 

דגים

החיה מ"היפה והחיה"
מזל דגים, אתם מלאי חמלה, עדינים ואוהבים. נאמר לכם פעם אחר פעם שיש לכם את הלב הכי טוב בעולם, וזה לגמרי נכון. בכל הנוגע לרומנטיקה היא לחלוטין כוס התה שלכם.החיה של החלומות שלכם הוא ללא ספק "חיה" מ"היפה והחיה". אתם נמשכים אל החוץ החיצוני והקשה שלו. עם הטבע האוהב שלכם, אתם יודעים שאתם יכולים לפצח את החזית העזה שלו ולעזור לו לראות את הרוך הפנימי שנמצא בפנים.
 

טלה

בולט מהסרט "בולט"
אתם אמיצים ואוהבים את החיים. אתם אף פעם לא רוצים לקחת רגע לנוח כי אתם כל הזמן בחיפוש אחר האתגר הבא או הרפתקה הבאה שלכם. הדמות האהובה עליכם היא ללא ספק בולט החמוד והאמיץ. כמוכם, בולט הוא אתלטי, חזק, טיפה אימפולסיבי ותחרותי מאוד. ביחד שניכם תהיו צמד בלתי ניתן לעצירה.
 

שור

לומייר מ"היפה והחיה"
זו לא ממש חיה, אבל תסלחו לנו על כך. אתם פשוט כל כך מתאימים! שור, אתם מקורקעים ומעשיים כשזה נוגע לרוב הדברים בחיים, אבל כשמדובר באהבה, אתם לגמרי ספונטניים ובטוחים. אתם אוהבים את כל מי שיכול להראות לך את הדברים הטובים בחיים, אז כמובן שזה הגיוני שאתה נמשך אל לומייר המקסים מהיפה והחיה. הבחור הזה ינהג בכם כמו ג'נטלמן וייתן לכם כל מה שאתם רוצים. 
 

תאומים

מקס גוף מהסרט "גופי"
לפעמים קשה לקרוא אותכם. יום אחד תהיו נמרצים ותוססים, למחרת תהיו ביישנים ושמורים. זה באמת תלוי במצב הרוח שלכם. אבל לא משנה מה הוא, דבר אחד בטוח: אתם תמיד מוקפים אנשים ופעילויות שגורמות לכם להרגיש בחיים. מסיבה זו, תמיד היה לכם קראש על מקס גוף האנרגטי והמגניב, תכונות שאתם מעריצים מאוד. שניכם תאזנו זה את זה ותמצאו הרפתקאות ספונטניות אינסופיות ליהנות מהן יחד.
 

סרטן

במבי מ"במבי"
 אתם ללא ספק טיפוס רגיש ואכפתי. אתם אף פעם לא עוצרים את הרגשות שלכם, ואתם תמיד תספרו לאחרים כאשר משהו עובר עליכם - תכונה מדהימה לחלוטין. אם יש דמות מצוירת המושכת לחלוטין את מחרוזות הלב שלכם, זה במבי. כמוכם, במבי הוא עדין, אדיב וגם כנה מאוד עם רגשותיו. איך יכול לא להיות לכם קראש על הצבי המקסים הזה. רק תסתכלו עליו!
 

אריה

סימבה מ"מלך האריות"
דבר אחד בטוח לגביכם, אתם אנשים נלהבים. כאשר אתם רוצים משהו, אתם משקיעים את כל כולכם בו. אתם לא נחים עד שאתם משיגים את המטרות שלכם ועל הדרך כובשים בהתלהבות האופטימית שלכם את כל הסובבים אותכם. בגלל הטבע הלוחמני שלכם והרצון לחקור,חיית האנימציה שלכם הוא סימבה האמיץ והשרמנטי. כמוכם, סימבה משתוקק להרפתקה והוא מלא מוטיבציה להשיג הצלחה. עם הבחור הזה לצידכם, דבר לא יעצור אותכם.

בתולה

"טרמפ" מהיפיפייה והיחפן
לפעמים אתם נראים קרים ומרוחקים - אבל זה רק בגלל שאתם המעשיים ביותר בגלגל המזלות. אתם עובדים קשה מאוד, ולפעמים אתם זקוקים לתזכורת ליהנות ולחיות קצת! מסיבה זו בלבד, דמות האנימציה שתמיד תפסה את העין שלכם היא טרמפ הנווד מ"היפיפייה והיחפן". אתם מוצאים את אישיותו הנהנתנית והקלילה מקסימה. בסתר לבכם את מעריצים את היכולת שלו לחיות את החיים בפשטות כזו. 
 

מאזניים

רובין הוד 
לכם, מאזניים, הדבר החשוב ביותר בחיים הוא לתת חזרה. אתם אנשים הרמוניים ומאוד הגיוניים, ואתם לא סובלים כשנגרמות עוולות. האופי העדין והשיתופי שלכם תמיד משך אותך לדמות של רובין הוד. באופן אישי, אתם  חושבים שזה די מגניב שהוא עושה כל מה שנדרש כדי לעזור העניים. בחור כלבבכם.
 

עקרב

פונגו מ"101 דלמטים"
מזל עקרב, אתם חברים אמיתיים מי שיזכה בכם יכול להרגיש בר מזל. אתם כנים, נאמנים ואתם תמיד שם להקשיב. ללא ספק אתם דלוקים כבר שנים על פונגו. כמוכם, פונגו נאמן לליבו. הוא תמיד היה מגן עליכם ועומד לצדכם כשאתם עוברים תקופה קשה. למישהו מדהים כמוכם מגיע חבר נאמן בדיוק באותה המידה.
 

קשת

ניק ווילד מ"זוטופיה"
אתם חסרי דאגה והרפתקניים. החיים נראים לכם מלאים אפשרויות. אתם מעריכים את החופש שלכם, אז ממש לא קל לקשור אתכם למחויבויות. עם זאת, אם מישהו יצליח, זה יהיה ללא ספק, מישהו כמו ניק מזוטופיה. בדיוק כמוכם, ניק שונא שיש עליו מגבלות. שניכם מתנגדים לסטראוטיפים, דוחפים גבולות ומזעזעים את המוסכמות. אתם תהנו מאוד יחד.

 

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: