מהו המלאך השומר עליכם על פי המזל שלכם?

לכל אחד מאיתנו יש מלאך ששומר עליו. ישות שמימית שאפשר לפנות אליה בבקשה לעזרה. מהו המלאך שאחראי על המזל שלך? 

 

גדי

"אנאל" עוזר לכם להמשיך להתקדם. כאשר אתם מרגישים תקועים או שאתם לא יכול לשחרר איזשהו זיכרון כואב, תפנו למלאך שלכם. אנאל מזכיר לכם לסמוך על האינטואיציה שלכם וללכת אחריי הלב שלך אם המטרה מרגישה מספיק חשובה. לפעמים החיים לא הגיוניים - ואנאל שם בשבילכם להניע את הגלגלים מחדש.
 

דלי

אוריאל הוא המלאך שלכם. בדרך כלל, כאשר אתם במצב של משבר, הפחד והכאב שלכם קשורים לחוסר היכולת שלכם לדעת איך לעשות את הדברים נכון. למרבה המזל, אם אתם בוטחים באוריאל, המלאך הזה יכול לעזור לכם לראות את הפוטנציאל הלא מנוצל שלכם. תנו לאוריאל להאיר את הנשמה שלכם באור חדש ולהעשיר את הרעיונות היומיומיים שלכם באופטימיות ויצירתיות.
 

דגים

המלאך שלך הוא בראקיאל, שמוביל את המלאכים השומרים ויש לו השפעה רבה יותר על המין האנושי מכל מלאך אחר. הוא מבטא אמפתיה ואהדה. כאשר אתם או מישהו שקרוב אליכם לא מרגיש בטוח או מובן, קראו לבראקיאל להדריך אותכם למקום טוב יותר.
 

טלה

המלאך שלך הוא מלכדי-אל, אשר מייצג אומץ. הוא משתמש בכוחה של השמש כדי לספק לכם כוח ואופטימיות כאשר הזמנים קשים. מלכדי-אל קשור גם אל עץ החיים והאביב. כאשר אתם צריכים להביע אהבה, להרגיש יותר אהבה, או לקבל יותר אהבה, קוראים למלאך הזה.
 

שור

המלאך של המזל שלכם הוא אסמודל - מלאך הסבלנות. הוא עוזר לכם להיות זהירים, אחראיים ומעשיים, ולכן כאשר אתם לא מרגישים את התכונות האלה, תפנו לאסמודל כדי שהוא יעזור לקרקע אותכם. המלאך הזה גם אחראי על צבירת עושר.
 

תאומים

זה לא מפתיע שאמבריאל שייך למזל תאומים, המלאך של התקשורת. כאשר אתם צריכים קצת בהירות ותקווה, קוראים למלאך הזה והוא יעזור לכם להיות פעילים ובעלי שליטה על המצב המדובר. אתם תרגישו בטוחים יותר ברגע שתדעו שהשליטה נמצאת בידיים שלכם.
 

סרטן

המלאך שלך נקרא מיוריאל, שהוא מייצג את אמא טבע. האם יצא לכם להריח אי פעם ריח ניחוח קלוש ולא ידעתם מהו מקורו? זהו סימן שיוריאל היה קרוב אליכם. הוא מתמקד בחמלה, מה שהופך אותכם לאנשים רגישים, מתבוננים ואדיבים. כאשר אתם צריכים יותר חמלה ורגישות, תזמנו את מיוריאל.
 

אריה

המלאך ורכיאל הוא שלכם, הוא מעניק לכם את הביטחון שלכם ומזכיר לכם לקחת את הזמן לצרכים האישיים שלכם כמו הרפיה, כיף, פנאי, בריאות אישי. כאשר אתם מרגישים מיואשים, מאוכזבים או שמתעלמים מכם, המלאך שלכם יעניק לכם אנרגיה שתקפיץ את האגו שלכם חזרה למעלה.

בתולה

שם המלאך שלכם הוא הממליאל. המלאך הזה שולט בהיגיון. כאשר אתם מרגישים חסרי שליטה, אתם יכול לקרוא להממליאל להרגיע ולרכז אותכם. המלאך הזה גם אוהב להתגלות בצורה אנושית - אז ייתכן שתפגשו לפחות אדם אחד בחיים שלך עם תכונות מלאכיות שאליו תוכלו לפנות לעזרה בעת הצורך.
 

מאזניים

צוריאל הוא מלאך ההרמוניה. בכל פעם שיש לכם חלל בחיים שלכם, המלאך הזה יכול לעזור לכם להבין מה אתם צריכים כדי להרגיש שלמים ושלווים. צוריאל עוזר לכם להרגיש יותר תשוקה! קחו מדי פעם סיכונים קטנים, ואל תדאגו, צוריאל צופה בכם.
 

עקרב

ברביאל הוא המלאך שלכם, וגם שליט העולם התחתון. כמוכם, המלאך הזה הוא איזון של חושך ואור. הוא עוזר לכם להיות ישרים ואובייקטיבים לגביי מצב החיים שלכם, מערכות יחסים, עבודה, והעולם בכללותו. בכל פעם שאתם מפקפקים בעצמכם או מרגישים שאתם שופטים אנשים בחומרה, תקראו לברביאל לעזרה.
 

קשת

המלאך של הקשת הוא אדנאחיאל, הוא עוזר לאנשים להבין מה שהם צריכים כדי להפוך את המשאלות שלהם למציאות. אדנאחיאל פותח את מחשבותיהם של האנשים, מאפשר להם לקבל את השונה מהם, עוזר להם להביע את הרגשות שלהם ונותן להם את האומץ והתשוקה לחקור אפשרויות חדשות. תפנו אל המלאך הזה כאשר אתם צריכים להרחיב את האופקים שלכם.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: