איזו מתנה מומלץ להעניק לבן הזוג שלכם לפי המזל שלו?

מתנות זה דבר שממש כיף לקבל, ובאותה מידה כיף אדיר להעניק למי שאנחנו אוהבים. העניין הוא שלא תמיד אנחנו יודעים מה להביא לאותו אדם מיוחד שצועד לצידנו, החצי השני שלנו אותו אנחנו רוצים לשמח. אז במקום לשבור את הראש בקניון, תראו מה הכי כדאי להביא לו לפי המזל שלו.

 

גדי

מזל גדי אוהב מוזיקה, מאוד, לכן המתנה שתעניקו לו חייבת להיות קשורה במוזיקה בצורה כזו או אחרת. אם הוא מנגן כמובן שתוכלו לחדש אותו בכלי נגינה חדש, או כמובן להזמין אותו להופעה בהפתעה.
 

דלי

אינטלקטואליות זה שם המשחק אצל מזל דלי, לכן מה שיגרה אותה אצלו באופן עוצמתי הוא ספר מרתק על נושא כלשהו אליו הוא מתחבר. הכי טוב שתקנו לו איזה רומן קלאסי, כזה שיסחוף אותו למילים היפות ביותר שנכתבו על ידי הסופרים הדגולים ביותר.
 

דגים

מזל דגים יעריך כל אלמנט שדרכו הוא יוכל לבטא את הקריאיטיביות והדמיון המופלא שבו, לכן מתנה כמו מצלמה חדשה ומשוכללת או תוכנת עיצוב עם המון פיצ'רים תהיה הפתעה נהדרת שתעלה לו חיוך ענק על הזימים.
 

טלה

בתור בני זוג של מזל טלה אתם כבר יודעים שהוא תמיד בלחץ של זמן. הוא תמיד ממהר להספיק הכל ומהר כי הוא נוטה להעמיס המון על הלו"ז שלו. המתנה הכי יעילה שתוכלו להעניק לו היא יומן, או אלקטרוני או כזה יפה ומקושט שקונים בכל חנות ספרים, אפילו עם הקדשה קטנה שתזכיר לו ממי הוא קיבל את זה...
 

שור

שוורים הם אניני טעם, זה ידוע לכל, לכן הם תמיד ישמחו לקבל משהו יוקרתי ומפואר. הם מאוד אוהבים דברים הקשורים באופנה ובסטייל, ובאופן כללי לסגנון חיים ברמה גבוהה. תכשיט תמיד יבוא להם בטוב, אפילו טוב מאוד.
 

תאומים

מזל תאומים חי בעולמות מופלאים של הרפתקאות וסיפורי אקשן. המתנה המושלמת בשבילו תהיה בדמות ספר פנטזיה שיסחוף אותו לכל המקומות שהוא כל כך אוהב להגיע אליהם בדמיון הפרוע שלו.
 

סרטן

מזל סרטן הוא מזל שחייב לבטא את עצמו בצורה יצירתית, כדי להקל על כל האמוציות שתמיד מציפות אותו. קורס עיצוב גרפי או חוג ציור יהיו מושלמים עבורו, וכך הוא יוכל לשים את כל היופי הפנימי שלו על קנבס מוחשי.
 

אריה

זה עניין פשוט עם מזל אריה, הם הכי שמחים כשהאגו שלהם מקבל בוסט חיובי, לכן כל מה שיכול לקשט אותם ביופי כזה או אחר, ישמח אותם. פריט לבוש ססגוני, בושם ריחני, זוג נעליים מדליקות – הכל מתקבל בברכה.

בתולה

גם מזל בתולה ידוע כאחד שאוהב סדר וארגון בחיים שלו, לכן מתנה בדמות יומן תהיה חבל הצלה בשבילו. אם יהיה לו מקום לשים ולתעדף את כל הרעיונות והמשימות שלו, הוא יהיה הרבה יותר נינוח ומאושר ביומיום.
 

מאזניים

מזל מאזניים ידוע ברגישות הגבוהה שלו לאסתטיקה, לכן הוא תמיד אוהב להקיף את עצמו באנשים יפים וחפצים עוד יותר יפים. כל דבר שיהיה לו כפריט קישוט מלא חן אותו יוכל לשים בבית או במשרד - פשוט ישמח אותו.
 

עקרב

האמת שזה מאוד אינדיבידואלי אצל מזל עקרב, כיוון שיש המון דברים שמסקרנים אותו ומעוררים את התשוקה שלו. לכן, אם אתם מכירים אותו טוב טוב, אתם תדעו להעניק לו מתנה שתהלום את הייחודיות והאישיות מיוחדת שלו, כל אחד וההעדפות שלו.
 

קשת

במילה אחת – חופשה. זו המתנה הכי טובה שתוכלו להעניק למזל שרק מחפש אחר היעד הבא, ההרפתקאה הבאה. טיול בצפון, קמפינג בדרום, גיחה לסופ"ש בחו'ל – הכל הולך, העיקר שזה יהיה חופש.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: