המזל שלכם יאחה את הלב השבור: כך תחזרו להיות מאושרים אחרי פרידה

פרידה זה דבר עצוב, בין אם אתם יזמתם אותה ובין אם נפרדו מכם. הלב שבור ומצב הרוח ירוד, כיוון שתמה תקופה והזכרונות מציפים אתכם, לטוב ולרע. אבל, כמו כל דבר בחיים, צריך להמשיך הלאה ולדעת שתוכלו לחזור להיות מאושרים גם בפרק הבא. איך מחזירים שוב את האושר, לפי מה שמעיד עליכם המזל שלכם?

 

גדי

אתם אנשים של רציונל והפקת לקחים. ככל שאתם מזדרזים ללמוד מהחוויות שאתם צוברים, כך אתם עושים סדר לעצמכם מבחינה הגיונית ויכולים להמשיך הלאה. יתרה מזאת, אתם לא נוטים לחזור על טעויות פעמיים, לכן אתם יודעים איך לפעול כל פעם מחדש בצורה מטיבה.
 

דלי

אתם פשוט צריכים להיות לבד עם עצמכם, כי אתם האדם שהכי נוח לכם להיות איתו. אין לכם צורך בשיחות נפש עם כל העולם, אתם רק צריכים שקט פנימי והכל כבר עובר לבד.
 

דגים

הכי מומלץ לכם הוא פשוט לקפוץ למים מלאי יצירתיות ולנקות לעצמכם את הנפש על ידי קריאיטיביות והשראה. תנו לעצמכם להתמקד ביצירה חיובית שתטשטש מעליכם את התחושות השליליות.
 

טלה

הדרך הטובה ביותר עבורכם להחזיר את השמחה אל תוך הלב היא פשוט ללמוד לשחרר את העצב ולהתחיל לצבור חוויות חדשות, כאלה שירימו לכם חיוך על הפנים. אל תסתגרו בדכדוך שלכם אלא הסכימו להצעות שמגיעות אליכם סביב, לצאת, לבלות, לדבר ולחזור לחיים.
 

שור

האמת שמבחינה רגשית אתם יודעים טוב מאוד כיצד לטפל בעצמכם אחרי שברון לב, אתם הרי מאוד רציונליים ובעלי משמעת עצמית גבוהה. הכי נכון עבורכם הוא לפנק את עצמכם במשהו כיפי, כזה שפשוט בא לכם לקנות כמתנה לעצמכם.
 

תאומים

אתם צריכים להמשיך להיות בתנועה. יש לכם אופי חזק ושורד ולכן אתם יכולים להתגבר על דברים יחסית מהר. ככל שאתם יותר בתנועה, עסוקים ופעילים, כך ההחלמה מהירה יותר.
 

סרטן

אתם חייבים להקיף את עצמכם עם כמה שיותר אנשים, וכמה שקרוב יותר לפרידה כך יותר טוב. יש לכם נטייה להתכנס בתוך עצמכם כשאתם עצובים, לכן אם תהיו בחברה אתם תהיו עסוקים באינטרקציה ערה ולא יהיה לכם זמן לשקוע בצער.
 

אריה

תהיו עסוקים כמו שאתם יודעים, פשוט ככה. ככל שיש לכם יותר משימות ומטרות, כך אתם יותר ממוקדים בפעילות ובעשייה. כל האקטיביות הזו מתגברת לכם את הבטחון העצמי כיוון שאתם מרוצים מעצמכם ומקבלים פידבק חיובי מהסביבה שלכם.

בתולה

הדרך הטובה ביותר עבורכם להתגבר על שברון לב היא באמצעות זמן איכות עם עצמכם. אתם צריכים את השקט שלכם לעכל דברים ולעשות לעצמכם חשבון נפש, דרכו תוכלו להתנקות מבפנים.
 

מאזניים

לימדו להרגיש בנוח עם להיות לבד. נכון שזה לא קל לכם, אבל אתם חייבים ללמוד להתמודד עם עצמכם גם בלי רעשי הרקע שתמיד סובבים אתכם. יש לכם נטיה לחשוב שאתם יכולים להיות מאושרים רק בחברת אנשים, אבל האושר מגיע מתוככם, גם כשאתם היחידים בחדר.
 

עקרב

ככל שתקיפו את עצמכם ביותר דברים שמסקרנים אתכם ומגרים את המחשבה שלכם, כך אתם תשקיעו פחות אנרגיות בצער הרגשי ותוכלו להתקדם הלאה. האינטיליגנציה שלכם דורשת עוד ועוד, לכן אם תספקו לה את המזון הזה, גם הנפש שלכם תבריא.
 

קשת

האמת שאתם פשוט צריכים לעשות את מה שאתם הכי אוהבים גם בלי קשר ללב שבור – פשוט צאו אל העולם ותמשיכו לצבור חוויות והרפתקאות חדשות. יש בכם אש שלא נכבית, גם לא ברגעי צער, אתם פשוט צריכים ללבות אותה.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: