על פי גלגל המזלות: עם איזה מזל אסור לכם לצאת בשום אופן!

דייטים זה כיף, זוגיות זה עוד יותר כיף, אבל לא תמיד. מתי הכל הופך מקשר של חוויות משותפות וכיף, לעבר סיוט מתמשך של שני אנשים שרוצים לחנוק אחד את השני? כשזה פשוט לא מתאים. אז איך נדע מי ממש אבל ממש לא מתאים לנו? בבקשה.

 

גדי

מאזניים הוא לא המאטצ' שלכם. הקסם האישי שלו אולי יכול לפתות אתכם לצאת איתו תקופה, כי הוא מאוד כריזמטי ופתייני, אבל כשתבינו שהאופן בו הוא מתייחס לאחריות הוא פחות כבד משלכם, אתם תחטפו עצבים על בסיס יומי.
 

דלי

העצמאות שלכם היא התכונה הכי חשובה עבורכם, לכן זוגיות עם מזל שור שאוהב להיות השולט והרכושני, לא תצלח. אתם פשוט לא תתנו לאף אדם אחר לנסות להכניע אתכם לפי החליל שלו, ושור ידוע כעקשן מאוד שלא יוותר לכם בקלות.
 

דגים

המזל שעדיף שתשארו איתו בגדר ידידים הוא מזל תאומים. אתם הרי חייבים הרמוניה ושלווה עם עצמכם, וזה משהו שלא תקבלו עם בן זוג תאומים שידוע בחוסר היציבות שלו. אתם תרצו לקפוץ מהגג.
 

טלה

אריה, זה המזל שאתם חייבים להתחמק מלצאת איתו בכל מחיר. למה? כיוון שלשניכם יש אופי של אש ולהבה, ושניכם רוצים את מירב תשומת הלב, כל הזמן. זה לא הולך להיות נעים...
 

שור

גם כאן, כמו אצל מזל טלה, יש תכלית של איסור לצאת עם מזל אריה. למרות שזה אולי נראה כמו רעיון טוב בהתחלה, כי שניכם מאוד רומנטיים, בסופו של דבר אתם תבינו ששניכם מתנגשים ברכושנות הגדולה שלכם וברצון לשלוט כל הזמן משני צידי המתרס.
 

תאומים

עקרב זה ה- Big no no שלכם. אתם לא יכולים להיות החוליה החלשה במערכת היחסים בה אתם נמצאים, לכן אתם פשוט לא תסתדרו עם מזל שלא ממש נוח לו לחשוף את עצמו מול אחרים, בעוד שאתם לא יכולים שלא.
 

סרטן

אסור לכם לצאת עם מזל טלה. האופי שלכם מאופק יותר ואתם מאוד רגישים, לכן זוגיות עם טלה מוחצן ואגרסיבי יכולה להשאיר אתכם חבולים בצד הדרך. פחות מומלץ.
 

אריה

עדיף שלא תצאו עם מזל דלי. האגו שלכם כאריות מאוד חשוב אצלכם בסדר העדיפויות, ובוא נאמר שאתם לא ממש יכולים לסמוך על מזל דלי שיטפח לכם אותו, להיפך, אם יהיה לו משהו שלילי לומר, הוא לא יחמול עליכם.

בתולה

אתם לא יכולים לצאת עם מזל גדי. טוב ברור שאתם יכולים, אבל יהיה לכם מאוד קשה לנהל את הזוגיות הסופר רצינית הזו. שניכם מאוד נחושים ופרגמטיים לכן אין קו מאזן שיקשט את הקשר הזה עם קצת פרפרים ולבבות, סתם כי זה נחמד לפעמים.

מאזניים

עדיף שלא תהיו בזוגיות עם מזל סרטן. כל האמוציות האלה מכאן ומכאן זה פשוט טו מאצ' לקשר אחד. אתם יותר קלילים באופי שלכם ממזל סרטן, לכן לפעמים הכבדות הרגשית שלו היא לא משהו שתוכלו להכיל.
 

עקרב

מזל דגים הוא הכי לא מתאים בשבילכם. למה? כיוון שהאופי שלכם קיצוני אחד לשני. אתם לא רואים בעיניים ואילו דגים רואה אל מעבר...לכיוון חלומות מפוזרים בהקיץ ובריחה מהמציאות שאתם כל כך נכנסים בה.

קשת

בתולה הוא לא המזל בשבילכם, האנרגיות שלכם שונות והחופשיות בה אתם מתנהלים בחיים שלכם היא כאוס עבור מזל זה. החיבור בניכם יהיה מבוסס על ריבים ותסכול כיוון ששניכם אנשים שונים בתכלית.
 

 

דברים שלא ידעתם על מזל גדי: